Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #15851
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Brak
    Postów
    24

    Domyślnie

    Ja też szukam 159 tak do 20 tys więc jakby ktoś coś to pisać, najlepiej okolice Warszawy

  2. #15852
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    BMW e90
    Postów
    11

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    [MENTION=79263]rodrigo[/MENTION] jak masz po drodze to możesz moją obejrzeć, wpisuje się w Twoje wymagania i budżet - poza tym, że jest SW a nie sedan.
    Możesz podrzucić jakiś link do ogłoszenia? Po drodze nie mam, ale gdybym nic nie znalazł wolałbym przejechać się te kilkaset km niż kupić kota w worku od handlarza

  3. #15853
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    [MENTION=79263]rodrigo[/MENTION] nie mam jeszcze ogłoszenia, pewnie w weekend zrobię. Ale zdjęcia mam https://photos.app.goo.gl/hE9aNNUR2rwc1oAB9
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  4. #15854
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    VW polo 6n2
    Postów
    2

    Domyślnie

    Z racji tego, że jestem jeszcze laikiem, dopiero zaczynam przygodę z Alfą i mam nadzieje zaowocuje ona nie jednym egzemplarzem,
    Panowie moze ktoś miał okazje oglądać ten egzemplarz?
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-1-9jtd-klimatronik-skorzana-tapicerka-alufelgi-16-cali-ID6zkmj2.html

  5. #15855
    Użytkownik Świeżak Avatar ZajcuNS
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2009 2.4JTDm przez 4 lata a teraz Alfa Romeo Brera 2010 1.75TBI
    Postów
    41

    Domyślnie

    Witam jako nowy tu na forum.
    Łazi za mną od roku zakup Alfy w postaci Brery. Wszystko zależy od sprzedaży aktualnie posiadanego samochodu ale zgłębiam temat.
    I tu pierwsze pytania:
    Rozumiem że mniejsze ryzyko będzie jeśli zakupie diesla aniżeli benzyne. Myśle nad 2.4 ale podobno tam pękają głowice. Prawda to?

    I pytanie z allegro. Pojawiło się coś takiego:
    otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-brera-skora-okazja-gwarncja-ID6Ax7zr.html
    Czemu taka tania. Coś tu jest podejrzane? Ja po zdjęciach nic nie wnioskuje bo nie mam takiej wiedzy jak Wy.
    Pozdrawiam,
    Zajcu

  6. #15856
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    [MENTION=79272]ZajcuNS[/MENTION]

    bardzo wątpię w bezwypadkowość tego egzemplarza. tylny zderzak bardzo różni się kolorem, brakuje zaślepki od haka z przodu, naklejek "dziudziaro". pewnie stąd ta cena.

    [MENTION=79223]marcin031090[/MENTION]

    jak już komis pisze, że stan ocenia jako dobry, a nie idealny, to cudów nie oczekuj. zwłaszcza za tą cenę. z zewnątrz brakuje trochę naklejek i znaczków, w środku widać dość mocno zużyty fotel kierowcy i podłokietnik. poza tym zdjęcia zdobione tak, żeby za dużo nie pokazać, a we wnętrzu litry plaku.
    Ostatnio edytowane przez WinnieThePooh ; 27-06-2018 o 20:09

  7. #15857
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Cytat Napisał Adam_P Zobacz post
    [MENTION=79272]ZajcuNS[/MENTION]

    bardzo wątpię w bezwypadkowość tego egzemplarza. tylny zderzak bardzo różni się kolorem, brakuje zaślepki od haka z przodu, naklejek "dziudziaro". pewnie stąd ta cena.

    [MENTION=79223]marcin031090[/MENTION]

    jak już komis pisze, że stan ocenia jako dobry, a nie idealny, to cudów nie oczekuj. zwłaszcza za tą cenę. z zewnątrz brakuje trochę naklejek i znaczków, w środku widać dość mocno zużyty fotel kierowcy i podłokietnik. poza tym zdjęcia zdobione tak, żeby za dużo nie pokazać, a we wnętrzu litry plaku.
    Adaś...znafffco od naklejek, może podbijesz do nas na real i omówimy kwestie które Ci koleżko przeszkadzają w tej 9tce? Najlepiej zza klawiatury prawda? Bezproblemowo,bez konsekwencji,tak jest ok?

  8. #15858
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    O witamy komisiarza, skoro już się ujawniłeś to zamiast kozaczyć i zaczepki pisać, to odpisz merytorycznie na ewentualne zarzuty co do auta "koleżko". Ty od tej 159, gdzie "światła soczewkowe" i "centralny zamek" są na liście wyposażenia? Naklejki z tylnego zderzaka ani z błotników nie spływają od deszczu. Nawet nie spłyną od tej horrendalnej ilości plaka, która jest we wnętrzu.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  9. #15859
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FilipoInzhagi
    Dołączył
    01 2018
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159 była Stelvio 200
    Postów
    546

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    O witamy komisiarza, skoro już się ujawniłeś to zamiast kozaczyć i zaczepki pisać, to odpisz merytorycznie na ewentualne zarzuty co do auta "koleżko". Ty od tej 159, gdzie "światła soczewkowe" i "centralny zamek" są na liście wyposażenia? Naklejki z tylnego zderzaka ani z błotników nie spływają od deszczu. Nawet nie spłyną od tej horrendalnej ilości plaka, która jest we wnętrzu.
    Wyluzuj... poprostu znajoma fura i na podstawie kilku fotek nie należy jej przekreślać i siać ferment .

  10. #15860
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    To po co ten ton jak sebiks spod klatki co szluga nie dostał i się sapie. Jak znajoma to tym lepiej, można coś powiedzieć o niej, po to jest ten wątek...

    A że naklejek nie ma to obserwacja zwykła a nie zaraz ferment, w ogłoszeniu napisane tylko że "lakier dobrze utrzymany" co kontrastuje z powyższym - brak naklejek z przodu zazwyczaj sugeruje, że te elementy były malowane, a jak komuś się nie chciało dołożyć z powrotem naklejek za 20zł/sztuka to jest dziwne. Co do zderzaka to ja też nie mam naklejki 1,9 bo malowałem klapę i stwierdziłem, że bez nich ładniej, ale akurat te tylne się zdejmuje bez uszkodzeń i można je założyć z powrotem, więc tym bardziej dziwne że komuś się nie chciało tego zrobić. Co innego "lakier dobrze utrzymany" a co innego "auto malowane 3 razy" - co samo w sobie nie jest końcem świata, ale niezrozumiałe dla mnie jest ukrywanie takich informacji.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory