Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #16761
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukas-182 Zobacz post
    To, że przepisy się zaostrzyły to swoją drogą, ale kto mi udowodni, że autko magicznie nie zostało odmłodzone jeszcze za granicą? Przepis o cofaniu liczników w przyszłości da wymierne korzyści, a zwłaszcza z historią auta w CEPIK.
    Dla mnie przebiegi są trochę nierealne, bo przeglądam oferty z Włoch, Szwajcarii, Niemiec i tam ceny autka z przebiegiem 110 - 160k km oscyluje koło 10k euro, są rodzynki z przebiegami 60-70k km w cenach ok. 15k euro ale to już abstrakcja jak dla mnie
    Cena tej białej w stosunku do treści zawartych w ogłoszeniu jest tak jakby trochę na wyrost...
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  2. #16762
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Chojnice
    Auto
    159 i 75
    Postów
    881

    Domyślnie

    Czerwona najlepiej wyglada

    Wysłane z mojego SNE-LX1 przy użyciu Tapatalka

  3. #16763
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Alfa Romeo 159 8v
    Postów
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał andie Zobacz post
    może i mi ktoś pomoże?
    Według mnie szrot, silnik spocony, błotnik od strony kierowcy wymieniany dość nieudolnie, tzn. widać na 1 rzut oka, przez co maska ma nierówną szparę. Wiązki eleketryczne polepione byle jak, imbus pod maską . Silnik strasznie wyje, może te 170km tak mają, ale 120km chodzi dużo ciszej, przynajmniej ta, którą potem zakupiłem. Rozrząd ma do wymiany, bo ma niby 100kkm zrobione, tarcze hamulcowe do wymiany, opony stare do wymiany. Jeszcze coś tam przecieka. Według mnie nie warta zakupu. Ogniska korozji tak samo widoczne.

  4. #16764
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    159 2,4 200KM
    Postów
    8

    Domyślnie

    Witam, czy ktoś mógłby ocenić to autko otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-1-9-jtdm-150-km-oplacony-gwarancja-automat-ID6BNzM4.html ?? nie znalazłem aby ktoś pytał o nie poprzednich postach. Od dawna chciałem mieć AR a po rozbiciu mojego obecnego auta jest spora szansa że teraz będzie Bella. Wiem że to z autokomisu ale mnie się wydaje wporządku.

  5. #16765
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    jak już będziesz jechał, weź miernik lakieru ze sobą.

  6. #16766
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Lukas-182
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm 552k DuckPower
    Postów
    464

    Domyślnie

    Cytat Napisał BOFH Zobacz post
    Witam, czy ktoś mógłby ocenić to autko otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-1-9-jtdm-150-km-oplacony-gwarancja-automat-ID6BNzM4.html ?? nie znalazłem aby ktoś pytał o nie poprzednich postach. Od dawna chciałem mieć AR a po rozbiciu mojego obecnego auta jest spora szansa że teraz będzie Bella. Wiem że to z autokomisu ale mnie się wydaje wporządku.
    Jak dla mnie trochę cena za niska... dodać marżę dla pośrednika... zbyt piękne aby nie było "ale" Moje egzemplarze wymienione we wcześniejszym poście zniknęły także chyba były sensowne

  7. #16767
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDM 8v
    Postów
    96

    Domyślnie

    Witajcie.Nie rozumiem jednej rzeczy auta z komisow znikaja w moment a auta z rak prywatnych stoja i zero odzewu na ogloszenie.Moze ktos wie o co chodzi i wytlumaczy. Pozdrawiam

  8. #16768
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Lukas-182
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm 552k DuckPower
    Postów
    464

    Domyślnie

    Cytat Napisał lukasz83 Zobacz post
    Witajcie.Nie rozumiem jednej rzeczy auta z komisow znikaja w moment a auta z rak prywatnych stoja i zero odzewu na ogloszenie.Moze ktos wie o co chodzi i wytlumaczy. Pozdrawiam
    Wg. mnie dlatego, że są odpicowane i cieszą oko.

  9. #16769
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTDM 8v
    Postów
    96

    Domyślnie

    Moze i masz kolego racje,ale nie zawsze zloto co sie swieci. Ja narazie odpuscilem sprzedaż swojej bo szkoda moich nerwow na smsy od handlarzy z ich cenami.Znajomy tez chcial sprzedac i tez odpuscil bo przez 2 miechy zadnego zainteresowania.

  10. #16770
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2019
    Auto
    159 2,4 200KM
    Postów
    8

    Domyślnie

    to nie tak że preferuje auto z komisu, niestety w okolicy jest to jedyna alfa z automatem (a na tym mi zależy) i gdybym miał wybór to na pewno pierwsze kroki bym kierował do prywatnych właścicieli, natomiast nie mam też zamiaru jechać przez pół Polski po auto rozczarować się i stracić kupę czasu swojego i jeszcze kogoś (bo dojazdy pociągiem lub autobusem odpadają). Także chętnie bym twoją alfę obejrzał jesli byłaby w automacie i w okolicach trójmiasta.

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory