Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #17431
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Żałosne jest to co teraz wyprawiasz na forum
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  2. #17432
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    Piszesz jako klient czy sprzedawca? czy zapomniałeś się przelogować?

  3. #17433
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Cytat Napisał grosii Zobacz post
    Jak ktoś jest zainteresowany to dzwoni, cała reszta to pytacze, oglądacze i szukacze niewiadomo czego. Jestes zainteresowany?

    - - - Updated - - -

    I nie ucz mnie jak mam ogłaszać używaną alfe ti bo robie to dłużej niż ty masz swoją alfe, pozatym nikt na mnie złego słowa nigdy nie powiedział i nigdy nie miał pretensji

    - - - Updated - - -

    Co to znaczy pół przodu?? Czy uderzenie np zwierzyny leśnej i połamanie zderzaka to jest wypadek? Człowieku wiem co mam na placu, rozumiesz?

    - - - Updated - - -

    Jescze jedno, uszkodzenie auta nie naruszyło jakiejkolwiek konstrukcji, auto było naprawione w ASO w niemczech, zostało dopuszczone do ruchu i przeszło TUV, przecież ja tego nie robiłem i dalej bedziesz twierdził ze był to wypadek!? Czy masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Polecam jeszcze zobaczyć co jest w spisie części, kolega KoŁoS udostepnił to wyżej, ja tez przekazuje to do auta. Maska ma drugi lakier i nie ma kitu, wytęż umysł i pomyśl ze mogła być malowana tylko z powodu odprysków i zużycia bo jak, zderzak nowy lakier a maska stary? To nie Polska
    1) Po tym co tu widzę, nie byłbym zainteresowany kupieniem od ciebie ołówka, a co dopiero samochodu
    2) Nikt nie wątpi że handlujesz nie od dziś, widać dokładnie wszystkie chwyty jakie są przez ten typ sprzedawców stosowane. "Nikt nigdy nie miał pretensji" - wiadomo, każdy to może napisać, w końcu jak to sprawdzić.
    3i4) To skoro to wszystko wiesz, to powtórzę pytanie: czemu nie zawrzesz - znanych ci! - informacji w ogłoszeniu, tylko człowiek musi wydzwaniać i pamiętać o wszystko zapytać? Pytanie retoryczne, wiadomo czemu - zawsze jest nadzieja, że ktoś nie zapyta, a jak już przejedzie te 300km z drugiego końca Polski, to się zdecyduje.

    Jeszcze to drugie super wiarygodne konto, 3 posty, zarejestrowane w tym miesiącu, żeby wychwalać i polecać sprzedawce - no jak to nie są typowe chwyty, to ja nie wiem

  4. #17434
    Użytkownik Rowerzysta Avatar grosii
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    TLW
    Auto
    AR33 1.5, AR33 1.7, 146 1.7 16v, 156 1.6TS, AR 166 2.4, 166 FL 2.4 jest 159 2.4 TI, Giulietta QV
    Postów
    459

    Domyślnie

    Nie, nie wyrabiam jak mam byc szczery, mój zdrowy rozsądek tego nie ogarnia, przykro mi.

    - - - Updated - - -

    Nie mam 20 lat i nie mam czasu na bzdury, mam duzo wazniejszych spraw na glowie niz dochodzic sie z trzema typami na forum, wszystkich informacji udzielam telefonicznie a nie w ogloszeniu, jak ktos nie dzwoni to nie jest traktowany jako klient. Pozdrawiam

  5. #17435
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2014
    Auto
    alfa romeo 145 boxer
    Postów
    12

    Domyślnie

    Witajcie,

    co TRZEBA sprawdzić przed zakupem 159? Wersja która się interesuje to 159 SW 1.9 JTDm Qtronic.

  6. #17436
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Czyli typowy handlarzyna.
    Jeszcze teksty w stylu "jak ktos nie dzwoni to nie jest traktowany jako klient", jakby ciągle był 2001 rok, w dobie forów internetowych, komunikatorów itd, typ robi łaskę że w ogóle wystawi ogłoszenie. A jak już to z zatajonymi istotnymi informacjami.
    No ale jeszcze musi minąć kilka lat, zanim januszeria się nauczy, że czasy się zmieniają i ludzie inaczej robią zakupy, niż 20 lat temu.

    Natomiast ma to tę zaletę, że można łatwo już na wstępie odsiać takie pożal się borze oferty, bo wszystkie wyglądają niemal identycznie.

  7. #17437
    Użytkownik Rowerzysta Avatar grosii
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    TLW
    Auto
    AR33 1.5, AR33 1.7, 146 1.7 16v, 156 1.6TS, AR 166 2.4, 166 FL 2.4 jest 159 2.4 TI, Giulietta QV
    Postów
    459

    Domyślnie

    kogo nazywasz handlarzyną?
    Ostatnio edytowane przez grosii ; 23-06-2020 o 21:39

  8. #17438
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Panowie dyskutujemy kulturalnie i merytorycznie, bez osobistych wycieczek i chamstwa.
    Polecam wypić kawę, poczytać wiadomości sportowe i generalnie wrzucić na luz.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  9. #17439
    Użytkownik Świeżak Avatar davit
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW / 1.9JTDm
    Postów
    201

    Domyślnie

    Szczerze to przyznam, że czytałem z przejęciem kilka ostatnich stron tematu
    A tak na serio to ja również przyznam, że wolałbym poważne traktowanie "potencjalnego klienta" i chciałbym móc zadecydować czy zadzwonić znając uszkodzenia i zakres napraw czy jest to dla mnie nieakceptowalne.
    Zwłaszcza, że nie ma tutaj nic do ukrycia i wszystko jest mówione dzwoniącym - po co tracić czas na zbędne telefony osób, które się rozmyślą i przekazywać te same informacje x razy?

    Zawsze na oględziny używanego auta obowiązkowo miernik lakieru jeśli ma się o tym pojęcie i dokładne oględziny od spodu, pod maską, wnękę bagażnika itp. (jak się nie ma pojęcia to specjalista)
    Nie można zakładać dobrej woli sprzedającego - to są nasze pieniądze i nasze zadowolenie. Nikt nie zadba o to lepiej niż my sami!

  10. #17440
    Użytkownik Świeżak Avatar destikero
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Wieluń
    Auto
    159 SW TI 2.4 JTDm Q-Tronic
    Postów
    195

    Domyślnie

    Kolego [MENTION=61216]KoŁoS[/MENTION] , czy możesz sprawdzić ten VIN:

    ZAR93900007230559

    Wysłane z mojego motorola one vision przy użyciu Tapatalka
    156 2.0 TS / 147 1.9 JTD / 156 FL 1.9 JTD
    159 SW TI Q-Tronic 2.4 JTDm

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory