Temat: Felgi, koła do 159 Brera - temat ogólny

  1. #11621
    Użytkownik Świeżak Avatar _M_
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    Jest: MEGANE RS 3 // Były: Alfa Brera 2.4+ , GT 1.9+
    Postów
    95

    Domyślnie

    sprawdzone organoleptycznie; kute potrzebują ( mam ) , zwykłe nie ( mam ). O których pisze MatPZ- tego nie wiem.


    EDIT- moja odpowiedź tyczy się wczesniejszego posta Nazara

  2. #11622
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał _M_ Zobacz post
    sprawdzone organoleptycznie; kute potrzebują ( mam ) , zwykłe nie ( mam ). O których pisze MatPZ- tego nie wiem.


    EDIT- moja odpowiedź tyczy się wczesniejszego posta Nazara
    Rozwiń. Zakładaliśmy zestaw z Giulii Q czyli 8,5" +10" i przód siadł bez dystansow. 8" z Veloce juz potrzebuje dystans jak to potwierdził Patryczos.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  3. #11623
    Użytkownik Świeżak Avatar _M_
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Oława
    Auto
    Jest: MEGANE RS 3 // Były: Alfa Brera 2.4+ , GT 1.9+
    Postów
    95

    Domyślnie

    Cytat Napisał Nazar Zobacz post
    Rozwiń. Zakładaliśmy zestaw z Giulii Q czyli 8,5" +10" i przód siadł bez dystansow. 8" z Veloce juz potrzebuje dystans jak to potwierdził Patryczos.

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Ale co tu rozwijać ;D ?....- napisałem, że moje KUTE felgi z Giuli potrzebują dystansu. Raczej podróbki to nie są bo w życiu tak lekkich felg nie trzymałem...... .
    Czy mam zrobić zdjęcie, że siedzi u mnie dystans i uwiecznić zarysowanie które spowodowała felga na zacisku gdy zakręciliśmy kołem ?

    Dodatkowo odsyłam do czeluści internetowych i na jakieś amerykańskie fora - tam wspominali ze są problemy z kołami " technico " ale nigdy szczególnie się nie wczytywałem bo mam Brere a nie Giulie....

    Pozdr

  4. #11624
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał _M_ Zobacz post
    Ale co tu rozwijać ;D ?....- napisałem, że moje KUTE felgi z Giuli potrzebują dystansu. Raczej podróbki to nie są bo w życiu tak lekkich felg nie trzymałem...... .
    Czy mam zrobić zdjęcie, że siedzi u mnie dystans i uwiecznić zarysowanie które spowodowała felga na zacisku gdy zakręciliśmy kołem ?

    Dodatkowo odsyłam do czeluści internetowych i na jakieś amerykańskie fora - tam wspominali ze są problemy z kołami " technico " ale nigdy szczególnie się nie wczytywałem bo mam Brere a nie Giulie....

    Pozdr
    Ok ale chodzi ci o ten drugi wzór , nie o "koniczynki"? Koniczynka ori wchodzi .

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

  5. #11625
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Zakładał może ktoś te felgi do 159. Wiem, że to jakieś repliki. Interesuje mnie opinia odnośnie jakości i jak to w ogóle wygląda na aucie w rozmiarze 17 cali

    Wzór z Giulii 17 cali
    https://allegro.pl/oferta/felgi-lu16...-17-8100551566

    - - - Updated - - -

    Dodam, że nie interesują mnie większe koła jak 18 cali. Narazie i tak mam inne rzeczy do zrobienia. Pytanie orientacyjne

  6. #11626
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Nie w temacie pytania, ale [MENTION=12645]Czarny_28[/MENTION] ja Ciebie nie widziałem na forum w żadnym wątku od kilku lat - jakoś Cię tak skojarzyłem z początków mojej forumowej aktywności bo dużo pisałeś, a potem cisza - nawet kiedyś pomyślałem sobie, co się z nim stało...
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #11627
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Nie w temacie pytania, ale [MENTION=12645]Czarny_28[/MENTION] ja Ciebie nie widziałem na forum w żadnym wątku od kilku lat - jakoś Cię tak skojarzyłem z początków mojej forumowej aktywności bo dużo pisałeś, a potem cisza - nawet kiedyś pomyślałem sobie, co się z nim stało...
    A tak jakoś wchodziłem tylko w swój temat i pisałem co zrobiłem. Tak tylko fejs. Teraz coś trochę bardziej jestem aktywny bo w głowie mam różne pomysly. Ostatnio full elektryka wpadła. Teraz wymieniam próg, konserwacja, chyba nowa maska, polerka itp

  8. #11628
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Rozumiem, milo Cie znowi "widziec" Ja na FB nie dzialam, a teraz to i do dzialu 159 zagladam znacznie mniej, tym bardziej ze juz ciut zaczynam zapominac co i jak - od roku Giulia i w tamtym dziale bardziej "szaleje"
    Fajnie ze po tylu latach dalej wkladasz serce w auto i robisz upgrady/retrofity, mam nadzieje ze Twoja 9tka odwdzieczy Ci sie bezawaryjnoscia i przyjemnoscia. Pozdrawiam

    A zeby nie bylo calkiem OT, to z tego typu felg/wzorow w lepszej cenie ja zakladalem do Giulii na zime PSW Dubai Polished Anthracite, pol roku uzytkowania, zero problemow. Mimo ze made in china (designed in italy) to jakosciowo bardzo dobre. Chyba tez 17" w tym wzorze kupowal na wiosne kolega XJ6 do Giulietty, moglbys go podpytac (o ile je kupil w koncu). Tam jest chyba ciut lepsze (mniejsze) ET, chyba 33, wiec alfa lepiej bedzie sie prezentowala.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #11629
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Epsonix wrzuć linki to wspomnianych felg
    Ostatnio edytowane przez Czarny_28 ; 30-05-2019 o 20:47

  10. #11630
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    np tu masz srebrne
    http://www.schmer.pl/konfigurator-felg/felga/147018

    sa tez czarne mat i te anthracite polished

    wiele punktow je w polsce teraz sprzedaje, ja sciagalem je z wloch jeszcze i przeplacilem kilka stow wg polskich cen

    tak 18 prezentuja sie na giulii
    https://photos.app.goo.gl/ZcaTXcsT2mugELLK7
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 30-05-2019 o 22:20

Podobne wątki

  1. [159] [Brera] jaki silnik wybrać - temat ogólny
    Utworzone przez stabipl w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 228
    Ostatni post / autor: 01-12-2021, 18:46
  2. [159] Niezidentyfikowane dźwięki - temat ogólny
    Utworzone przez Bachus w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 314
    Ostatni post / autor: 01-06-2021, 20:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory