Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 51 do 54 z 54

Temat: 159 dostępne wersje

  1. #51
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Amsterdam / Wodzisław Śląski
    Auto
    AR 159 2.4 Q4 Ti
    Postów
    182

    Domyślnie

    Cytat Napisał Franek Strzelba Zobacz post
    Mogły być egzemplarze np. z manualną klimatyzacją i ksenonami, bo ktoś zamówił niższą wersję wyposażenia (tańszą), a w opcji dobrał ksenony.
    Może być też tak, że ksenony to HID'y dołożone "po fakcie" (najłatwiej to sprawdzić po tym czy reflektory mają funkcję spryskiwacza oraz czy w kabinie jest pokrętło od ustawiania wysokości snopu światła - wersje z oryginalnymi ksenonami mają spryskiwacze i nie mają pokrętła).
    Na załączonym zdjęciu, jeżeli samochód z jasną tapicerką miał Ksenony w wyposażeniu to były to na 100% dołożone HIDy a nie oryginalne ksenony.
    Oryginalne Ksenony nie mają ręcznej regulacji wysokości świateł (miejsce rokli/przełącznika w desce po lewej stronie kierownicy), w miejscu rolki jest tylko wybrzuszenie.
    Po takich drobiazgach łatwo dość łatwo odróżnić różne kwiatki i full-opcje-wypasy w wersji limitowanej Gugiaro z allegro ;-)

    Siedzenia elektryczne są stosunkowo żadko spotykane, z reguły w autach z silnikami 2,4 lub 3,2, obowiązkowo w skórze, nie widziałem elektrycznych siedzeń w samochodzie bez skóry. W wersji Executive niedostępnej na polskim rynku były zdaje się w standardzie.

    W wersji TI siedzenia były zawsze podgrzewane elektrycznie, natomiast sterowanie było opcją.

    Co do wersji skrajnie ubogich (Manualna klima, korbki z tyłu, brak tempomatu i mały wyświetlacz) większość tego typu aut pochodzi zdaje się z Włoch, gdzie autko było dostępne w noramlnej sprzedaży z tą wersją wyposażenia
    Ostatnio edytowane przez noe9 ; 25-09-2011 o 14:44
    AR 159 2.4 Q4, Ti '09 Sedan

  2. #52
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar jar.w
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 SW Q4 | 3.2 JTS 260KM | 2006
    Postów
    203

    Domyślnie

    Cytat Napisał noe9 Zobacz post
    Siedzenia elektryczne są stosunkowo żadko spotykane, z reguły w autach z silnikami 2,4 lub 3,2, obowiązkowo w skórze, nie widziałem elektrycznych siedzeń w samochodzie bez skóry. W wersji Executive niedostępnej na polskim rynku były zdaje się w standardzie.

    W wersji TI siedzenia były zawsze podgrzewane elektrycznie, natomiast sterowanie było opcją.
    Małe sprostowanie - oczywiście nie Executive, lecz Exclusive Niestety elektryczne sterowanie siedzeń nawet w Exclusive, podobnie jak w TI, wciąż było opcją, przynajmniej do FL. Podgrzewanie z tego co wiem było w standardzie.
    Ostatnio edytowane przez jar.w ; 26-09-2011 o 00:47
    AR 159 Sportwagon Q4 | 3.2 JTS 260KM | 2006r. - Bestia
    Była:
    AR 156 Sportwagon FL | 1.9 JTDm 140KM | 2003r. - Bella

  3. #53
    Użytkownik Znawca Avatar rafter
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Pruszków
    Auto
    BMW 540i xDrive G30
    Postów
    1,602

    Domyślnie

    Cytat Napisał coachu Zobacz post
    Elektrycznie sterowane siedzenia przednie były chyba w komplecie, bez podziału kierowca i pasażer. Z tego co wiem to przynajmniej w Polsce należało do tego dopłacać i to słono.
    5 kpln. Ja konfigurując swoją 159 w 2006 roku uznałem to za zbytek luksusu dla mojego tyłka
    AR 156 1.8 TS ( 2001-2006)
    AR 159 1.9 JTDM 16V ( 2006-2009)
    AUDI A5 2.0 TFSI MTM (2009 -2014)
    BMW 528i F10 ( 2014 - 2019 )
    BMW 540i G30 ( 2019 -

    Lewostronnym powolno jeźdźcom mówimy kategorycznie NIE !!!

  4. #54
    n3lly
    Gość

    Domyślnie

    Czy są na forum poligloci znający język włoski ? :-) Dostałem w ASO wydruk z wyposażeniem samochodu w języku włoskim, google większość przetłumaczyło ale jest jeszcze kilka zagadek:
    centralina taratura specifica
    persolaz. olandese
    pack 4 medium - to akurat po angielsku, być może zestaw dodatkowych akcesoriów/opcji
    cellophanatura parziale

    Autko jest w wersji Progression

Podobne wątki

  1. Felgi telefony 17" ciężko dostępne
    Utworzone przez jaco71 w dziale 156
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 15-12-2014, 19:12
  2. [159] Mruganie kontrolki świec żarowch, komunikat podgrzewanie świec nie dostępne
    Utworzone przez doxspied w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 09-12-2014, 21:40
  3. Hydrauliczne zawieszenie. Czy jest dostępne?
    Utworzone przez bastersebek w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 15-01-2013, 08:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory