Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy 12345678 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 77

Temat: Migający przebieg kilometrów

  1. #61
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar Saimonse
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    3-CITY
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16 V 2007 Q-T | eks : AR 147 16 V TS 88 kW 2006
    Postów
    104

    Domyślnie

    Miałem tak dwukrotnie. Spec od alfinek podpinał się do kompa, usuwał błędy i było ok. Po jakimś czasie problem powracał. Miało to chyba związek ze słabym akumulatorem bo dwa razy mi się rozładował i po tym rozładowaniu problem powracał. Wymieniłem akumulator i od tamtego czasu nie miałem problemu.

    btw - Parę dni temu z kolei miałem tak samo jak kolega Moyset. I tak samo jak u niego - odłączenie klemy aku pomogło.

  2. #62
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    1.9 150KM
    Postów
    398

    Domyślnie

    A u mnie zaczęło mrugać po dodaniu foteli z elektryczna regulacja ,jest tam kawałek sterownika ale żeby od foteli? Jest kroś w pobliżu mojego miasta żeby mi zrobić to osiowanie? Nie pojadę przecież na przykład na Śląsk.wolałbym bliżej.Mam FES-a ale nie dorobiłem się jeszcze kabla ,jakoś boje się tego robić .

  3. #63
    Użytkownik Świeżak Avatar MarekNeo
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW Distinctive Q-Tronic
    Postów
    227

    Domyślnie

    Panowie, jednym z powodów migania licznika jest fakt że komputer wykryję podłączone jakieś urządzenie, które nie było w standardzie lub zniknie jakieś urządzenie, które powinno być. U mnie pojawiło się gdy wymieniłem centralki w drzwiach na obsługujące składanie lusterek. Wymieniłeś fotele to zaczęło migać, dla komputera to coś czego być nie powinno. Osiowanie proxy pomaga w takim wypadku.

  4. #64
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    1.9 150KM
    Postów
    398

    Domyślnie

    A tyle to ja wiem , problem w tym ze zaciągnąłem FES-a ale z tego co widzę w innym temacie forumowym to coś mam chyba nie teges bo brak chociażby po odpaleniu programu przycisku symulacja (nie wiem może jakaś wersja taka) i czekam na kabelek .Chciałem sobie posymulawać .A tak po za tym to się cykam bo nie robiłem tego i jak znam życie to coś uwalę. Nie mam tez karty kodowej i nie wiem czy potrzebna do osiowania. Nic w ogóle nie wiem i jestem zarobiony.
    Ze też ja zawsze muszę gdzieś łapy wsadzać ,przy każdym następnym aucie sobie obiecuje że tu to już na pewno nie będę grzebał dokładał wymieniał i co ??? Zboczenie jakieś.

  5. #65
    Użytkownik Świeżak Avatar MarekNeo
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Nowy Dwór Mazowiecki
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW Distinctive Q-Tronic
    Postów
    227

    Domyślnie

    Żadna karta kodów nie będzie Ci potrzebna. Trzeba po podłączeniu do kompa jeden klik.

  6. #66
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pawelek_S Zobacz post
    A tyle to ja wiem , problem w tym ze zaciągnąłem FES-a ale z tego co widzę w innym temacie forumowym to coś mam chyba nie teges bo brak chociażby po odpaleniu programu przycisku symulacja (nie wiem może jakaś wersja taka) i czekam na kabelek .Chciałem sobie posymulawać .A tak po za tym to się cykam bo nie robiłem tego i jak znam życie to coś uwalę. Nie mam tez karty kodowej i nie wiem czy potrzebna do osiowania. Nic w ogóle nie wiem i jestem zarobiony.
    Ze też ja zawsze muszę gdzieś łapy wsadzać ,przy każdym następnym aucie sobie obiecuje że tu to już na pewno nie będę grzebał dokładał wymieniał i co ??? Zboczenie jakieś.
    Pisałem Ci o MES a nie FES. Nie wiem jak jest w fesie. MES=multiecuscan

    Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  7. #67
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    1.9 150KM
    Postów
    398

    Domyślnie

    Cytat Napisał olo_84 Zobacz post
    Pisałem Ci o MES a nie FES. Nie wiem jak jest w fesie. MES=multiecuscan
    Wiem, wiem już się zorientowałem pomyliłem się pisząc a instalował mi syn i zwyczajowo tępym wzrokiem poleciałem na dół szukać klawisza symulacja a nie spojrzałem nawet ze to FES .To trzeba być zakręconym co?

  8. #68
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sAweK
    Dołączył
    08 2013
    Mieszka w
    Kalisz
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 8V 120 km.
    Postów
    310

    Domyślnie

    Witam może pomogę w temacie wczoraj przypadkowo zrobiłem zwarcie i przepalił się bezpiecznik od podświetlania w podsufitowce i od sterowania temperatury nawiewy itd. Jest to na jednym bezpieczniku i dzisiaj wsiadam do auta a tu pulsuje mi przebieg wymieniłem bezpiecznik wszystko wróciło do normy wiec polecam wam sprawdzić bezpieczniki bo to może być przyczyną waszego problemu pozdrawiam

  9. #69
    Użytkownik Świeżak Avatar a.heimer
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    Alfa 159 1.9 JTDm 150 KM
    Postów
    56

    Domyślnie

    Cytat Napisał MarekNeo Zobacz post
    Panowie, jednym z powodów migania licznika jest fakt że komputer wykryję podłączone jakieś urządzenie, które nie było w standardzie lub zniknie jakieś urządzenie, które powinno być. U mnie pojawiło się gdy wymieniłem centralki w drzwiach na obsługujące składanie lusterek. Wymieniłeś fotele to zaczęło migać, dla komputera to coś czego być nie powinno. Osiowanie proxy pomaga w takim wypadku.

    Dokładnie, po wyjęciu modułu B&M przebieg mruga, natomiast po wyjęciu samego radia nie (tak było w moim przypadku). Radio wymienione na nieseryjne, zepsute B&M wyrzucone, a przebieg sobie mruga od prawie roku.

  10. #70
    Użytkownik Świeżak Avatar Mtd
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Podhale
    Auto
    byla 159 1.9 178/411..... jest 159 2.0 201/407
    Postów
    81

    Domyślnie

    ja znam odpowiedz na temat

    dzis wyjalem jeden bezpiecznik = przebieg mruga niema zaco

Podobne wątki

  1. Alfa 147- migający wyświetlacz kilometrów.
    Utworzone przez bartas_l w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-11-2015, 16:59
  2. Migający ekran kilometrów, a nie działająca klima
    Utworzone przez Grand231 w dziale 147
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 08-10-2013, 09:24
  3. [147] Migający ekran kilometrów.
    Utworzone przez Kubek w dziale 147
    Odpowiedzi: 35
    Ostatni post / autor: 29-07-2013, 19:35
  4. [159] Migający stan licznika kilometrów ?
    Utworzone przez mario0066 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 14-11-2011, 12:57
  5. [147] Migający wyświetlacz kilometrów
    Utworzone przez Gabor w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 01-12-2008, 08:50

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory