Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Temat: mówi facet z dyrekcji

  1. #1
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie mówi facet z dyrekcji

    Panowie, jestem w szoku. Rozmawiałem dziś dwie godziny z gościem, który w latach 2005 do 2007 pracował u Fiata ale z racji swoich kompetencji jakoś tam współpracował z Pomigiliano. I z w tym Polmigliano pracuje jakiś dyrektor, jeden z ważniejszych.
    No i co gość mowi, bo zeszło na alfy. Ja mu, że chce kupić 159 a on... zaczeło się: Nie kupuj! design piękny, och ach, ale wykonanie fatalne. Te auta są bardzo awaryjne. Jak mieliśmy w firmie służbowe 159 i jakieś ople, to w dłuższe trasy jezdziliśmy oplami, bo 159 mogła zawieść w polu.
    Ten włoski dyrektorek mu odradzał kupowanie tego auta, jako "bardzo awaryjnego". szczególnie elektronika i elektryka. Auta podobno nie zamykają szyb albo nie otwierają, lecą jakieś wtryski, komputer wywala awarie, auto potrafi stanąć itd.
    Wynika to z niskiej kultury pracy, ludzie z Neapolu, opierniczają się, jak chcą to nie pracują, niskie standardy.

    Miałem dość tej rozmowy. Nie komentowałem. Mówił to gość który parę lat kontaktował się z Pomigliano i opowiadał o tym dyrektorku włoskim...

    Dla mnie to brednie. Ale dlaczego tak mowił?
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  2. #2
    Użytkownik Znawca Avatar metan
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    K-ce
    Auto
    Mito 1,4 MPI
    Postów
    1,059

    Domyślnie

    Jeśli to prawda a nie prowokacja to powiem tyle: mój krewny ( 5-ta woda po kisielu) robi w oplu (ma zniżki) i opla kupił raz szybko sprzedał i więcej nie ma zamiaru. Ale nie mówi na głos że to badziewie nawet jeśli zobaczy coś trefnego. Zatem w osobie tego ludka widać lojalność pracowników względem FAG i dotyczy to jak widać nie tylko ludzi z taśmy, dealerów itp. A może go po prostu wykopali z firmy ima chłop uraz. Co nie zmienia faktu że na temat mentalności południowych włochów dysutowaliśmy nie raz. A elektronika i elektryka-nie wiem jak w 159 ale u mnie wszystko bosch i delphi i tu jakość montażu niewiele ma do rzeczybardziej soft i projekt .Ale chyba nie powiesz mi pingwin że to może zmienić twoje plany względem 159 ?
    Ostatnio edytowane przez metan ; 24-05-2011 o 22:08

  3. #3
    Użytkownik Znawca Avatar karmal
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Maserati Ghibli S 3,0 410KM
    Postów
    1,894

    Domyślnie

    Niezłe bzdury....
    _____________________________
    Jedna AR 159 od 09.2010 do 05.2019

    Łada Niva prod. 2010 w posiadaniu od 02.2017 )

    Aktualnie Maserati Ghibli S

  4. #4
    Emeryt Fachowiec
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulia 2.0 Turbo 200KM '17
    Postów
    2,169

    Domyślnie

    Pingwin znowu bajki pisze

    PS
    Powoli się zastanawiam czy Ty nie pracujesz w GM jako ktoś od marketingu

    PS2
    Jest na forum kilku pracowników FAP, niektórzy jeżdżą 159, więc może podaj im namiar do tego Italiano, żeby się dowiedzieli o co dokładnie chodzi
    Ostatnio edytowane przez Tuti ; 24-05-2011 o 22:15

  5. #5
    Użytkownik Romeo Avatar kenobi
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    lubin
    Auto
    156 FL 2.4 20V Mjtd
    Postów
    860

    Domyślnie

    ale pierdoly
    ..... powered by www.cinsoft.pl

  6. #6
    Zbeer
    Gość

    Domyślnie

    W sumie to zgadzam się z nim design piękny, och ach, reszta wypowiedzi mało istotna .

  7. #7
    pie3ak
    Gość

    Domyślnie

    jaki shit ;-)
    nie wiem czy się witałem, więc się WITAM ;-)
    każdy ma kolegów :-) mój np. pracuje w Fordzie i kiedy mój teść kupował nowe auto (finalnie Mazdę), powiedział żeby Mondziaki obchodził dużym łukiem, bo straszne G. a znam ludzi, którzy są zadowoleni...
    moje doświadczenia z włoszczyzną są dość ubogie i kiepskie. miałem 126p i cinquecento 700 - oba sypały się jak na Pigalaku
    miałem podobno awaryjną 206 i co? ma drugą, 60k na liczniku i zero problemów
    ale mam również jakże nudnego i niezbyt pięknego Lancera w kombi. jego zaleta? 150k przebiegu i zero - słownie ZERO poza eksploatacyjnych problemów. 90% wpisów z problemami na tym forum jest mi obca. wada? jest nudny jak flaki z olejem, a przy 159 czy Brerze, o których marzę wygląda jak tokarz przy baletnicy ;-)

  8. #8
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    03 2011
    Auto
    lexus is250
    Postów
    1,595

    Domyślnie

    Panowie, przytoczyłem wam prawdziwą rozmowę. Niczego nie wymyślam, a napisałem to dlatego, że z tak dziwną postawą i opiniami jeszcze się nie spotkałem.
    Oczywiście, ze planów to moich nie zmienia i latem, w sierpniu może, przymierze sie do 159.
    Nie pracuje też dla GM, mimo ze uzytkowałem 2 lata vectre a teraz mam nową insignię. To auta rodzinne. Alfa jest moim samochodem, tylko dla mnie i dla mojej przyjemności.
    Postaram sie dowiedzieć, jak sie nazywa ten włoski magik. Ten z Pomigliano.

    ---------- Post added at 19:18 ---------- Previous post was at 19:16 ----------

    Cytat Napisał metan Zobacz post
    A elektronika i elektryka-nie wiem jak w 159 ale u mnie wszystko bosch i delphi i tu jakość montażu niewiele ma do rzeczybardziej soft i projekt .
    wiem, ze tak jest, tym bardziej tego typu wypowiedzi mnie zaszokowały.
    Sergio! Ragazzo! Amore mio! Dove si trova la bella Giulia?

  9. #9
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    04 2011
    Mieszka w
    okolica Oświęcimia
    Auto
    Alfa 159 SW
    Postów
    23

    Domyślnie

    To dawajcie namiary, bo ja pracuj e w FAP i postaram sie czegoś dowiedzieć, mam nadziej, ze Ci południowcy .....tak wykonają nowa Pandę , że jej nikt nie kupi

  10. #10
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    10 2009
    Auto
    AR159 Q-tronic
    Postów
    1,121

    Domyślnie

    O to bym sie nie martwil - podwójny strzał w kolano: droga lancia, której nikt nie kupi oraz beznadziejnie wykonana panda2 z Włoch, której nikt nie kupi... gratulacje dla fiata.

Podobne wątki

  1. Alfa 147 mówi dzien dobry :)
    Utworzone przez Lee-Shu w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-06-2015, 14:11
  2. Wojtek mówi dzień dobry.
    Utworzone przez Reguslav w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-03-2014, 18:15
  3. Uszkodzona przepustnica. Tak mówi komputer. Pytanko.
    Utworzone przez Mankovich w dziale 166
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 22-04-2012, 10:10
  4. Nazwa dla Alfa Romeo, ktoś tak mówi??!?
    Utworzone przez ideally w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 14-10-2009, 11:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory