Strona 87 z 87 PierwszyPierwszy ... 377778798081828384858687
Pokaż wyniki od 861 do 868 z 868

Temat: Jaki wahacz dolny?

  1. #861
    Użytkownik Znawca Avatar Yarek
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    WLKP.
    Auto
    159 2,4 JTDM Q4 TI, Giulietta 1,4 MA.
    Postów
    1,209

    Domyślnie

    A mnie jakoś służą, chyba 3 lub 4 rok... I wreszcie nie obawiam się kolein, że będę szorował szypą przy każdej nierówności drogi. Dziwne, co?
    A co do rzekomych TRW, to już pisałem. Posłużyły. Aż z 3 miesiące...Dodam też, że górne nie skrzypią jak stara kanapa odkąd wymieniłem na te, które niektórzy nazywają tutaj "druciarstwem". Po wymianie ori na regenerowane zapomniałem co to zawieszenie i że są z nim jakiekolwiek problemy.
    Szerokiej drogi Koledzy!
    Ostatnio edytowane przez Yarek ; 16-10-2021 o 16:15

  2. #862
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Wolsztyn
    Auto
    159 SW 2.4 JTD Q-Tronic
    Postów
    1,622

    Domyślnie

    Cytat Napisał destikero Zobacz post
    To, że regenerowane to shit, to raczej oczywiste. Producent nie przewiduje regeneracji wahaczy, więc chyba słusznie mogę taką "regenerację" nazwać druciarstwem.

    Z drugiej strony to jakieś kuriozum, że do Alfy za kilka lub kilkanaście tysięcy wg niektórych podejdą tylko oryginalne (hmmm... a może orginalne jak to ma w zwyczaju pisać forumowy guru "regeneracji") wahacze w cenie po 1000 zł za dolne... Litości... Alfa 159 to nie statek kosmiczny [emoji846]

    Ja mam założone dolne Delphi i Meyle, i jest OK. Więc gadanie, że wszystkie zamienniki są do d.... to idiotyzm.

    Wysłane przy użyciu Tapatalka
    Shit to wypowiadanie sie o kimkolwiek że jest druciarzem skoro nawet nie widziałeś tych wahaczy i kompletny brak profesjonalizmu.
    I nie przedrażaj bo 2 wahacze dolne kosztują 800 zł czyli tyle ile jeden zamiennik Lemfordera z pewnego źródła czyli z Intercarsu.
    A orginalne wahacze w ASO kosztują aktualnie ok 2100 NETTO za szt.

    Alfa to nie statek kosmiczny, ceny części zamiennych dochodzą do granic absurdu jak np wspomniane wyżej wahacze przednie jak również tylne kosztujące grubo ponad 3 tyś za szt a tu zamienników brak.

    No ale cóż, ludzie kupią zamiennik za trzysta pare zł w internecie byleby miał wygrawerowany napis TRW a potem płacz że po kilku tyś km skrzypi...

    Z drugiej strony lepiej kupić Delphi niż podróbe TRW czy Lemfordera.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Yarek Zobacz post
    A mnie jakoś służą, chyba 3 lub 4 rok... I wreszcie nie obawiam się kolein, że będę szorował szypą przy każdej nierówności drogi. Dziwne, co?
    A co do rzekomych TRW, to już pisałem. Posłużyły. Aż z 3 miesiące...Dodam też, że górne nie skrzypią jak stara kanapa odkąd wymieniłem na te, które niektórzy nazywają tutaj "druciarstwem". Po wymianie ori na regenerowane zapomniałem co to zawieszenie i że są z nim jakiekolwiek problemy.
    Szerokiej drogi Koledzy!
    To już 3 lata? Szybko minęło.
    Najlepsze że druciarstwem nazywa to ktoś kto jeździ na zamiennikach i nigdy nie miał regenerowanych wahaczy.
    Tak samo można druciarstwem nazwać:
    - regeneracje turbiny bo producent tego nie przewidział(jest pare wyjątków gdzie można kupić wirnik)
    - regeneracje alternatorów i kompresorów klimatyzacji
    - regeneracje lamp
    - regeneracje zacisków hamulcowych
    i wielu innych podzespołów bo w interesie producenta nie leży regenracja tylko zeby użytkownik kupił nowy.

    Trzeba mieć niestety odrobine rozumu

  3. #863
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yarek Zobacz post
    A mnie jakoś służą, chyba 3 lub 4 rok... I wreszcie nie obawiam się kolein, że będę szorował szypą przy każdej nierówności drogi. Dziwne, co?
    A co do rzekomych TRW, to już pisałem. Posłużyły. Aż z 3 miesiące...Dodam też, że górne nie skrzypią jak stara kanapa odkąd wymieniłem na te, które niektórzy nazywają tutaj "druciarstwem". Po wymianie ori na regenerowane zapomniałem co to zawieszenie i że są z nim jakiekolwiek problemy.
    Szerokiej drogi Koledzy!
    Nie rozumiem to na zregenerowanym wahaczu nie będę tarł osłona, a na zamienniku już będę tarł?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał jasio79 Zobacz post
    Shit to wypowiadanie sie o kimkolwiek że jest druciarzem skoro nawet nie widziałeś tych wahaczy i kompletny brak profesjonalizmu.
    I nie przedrażaj bo 2 wahacze dolne kosztują 800 zł czyli tyle ile jeden zamiennik Lemfordera z pewnego źródła czyli z Intercarsu.
    A orginalne wahacze w ASO kosztują aktualnie ok 2100 NETTO za szt.

    Alfa to nie statek kosmiczny, ceny części zamiennych dochodzą do granic absurdu jak np wspomniane wyżej wahacze przednie jak również tylne kosztujące grubo ponad 3 tyś za szt a tu zamienników brak.

    No ale cóż, ludzie kupią zamiennik za trzysta pare zł w internecie byleby miał wygrawerowany napis TRW a potem płacz że po kilku tyś km skrzypi...

    Z drugiej strony lepiej kupić Delphi niż podróbe TRW czy Lemfordera.

    - - - Updated - - -



    To już 3 lata? Szybko minęło.
    Najlepsze że druciarstwem nazywa to ktoś kto jeździ na zamiennikach i nigdy nie miał regenerowanych wahaczy.
    Tak samo można druciarstwem nazwać:
    - regeneracje turbiny bo producent tego nie przewidział(jest pare wyjątków gdzie można kupić wirnik)
    - regeneracje alternatorów i kompresorów klimatyzacji
    - regeneracje lamp
    - regeneracje zacisków hamulcowych
    i wielu innych podzespołów bo w interesie producenta nie leży regenracja tylko zeby użytkownik kupił nowy.

    Trzeba mieć niestety odrobine rozumu
    No ja też jeżdżę na zamiennikach za ok.500 zł/szt( Proteggio i SRL) i jakoś jeżdżę już 3 rok i znowu kupię nowe zamienniki jak padną te. Gore nam meyl HD od ok.4 lat i też takie założę jak padną te. Ty chyba nie rozumiesz pewnych słów których używasz ale masz do tego prawo.

  4. #864
    Użytkownik Znawca Avatar Yarek
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    WLKP.
    Auto
    159 2,4 JTDM Q4 TI, Giulietta 1,4 MA.
    Postów
    1,209

    Domyślnie

    Jak drogi są z ubytkami, fałdami, to pod wpływem ciężaru rąbała mi szypa o asfalt. Na regenerowanym nie. Uprzedzając pytanie: amory i sprężyny były nówki na 4 kołach przy zamiennikach. Teraz już ujechane, bo kilometry lecą, a nie trą na zamennikach. Nie, nie...dróg nie naprawili...

  5. #865
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yarek Zobacz post
    Jak drogi są z ubytkami, fałdami, to pod wpływem ciężaru rąbała mi szypa o asfalt. Na regenerowanym nie. Uprzedzając pytanie: amory i sprężyny były nówki na 4 kołach przy zamiennikach. Teraz już ujechane, bo kilometry lecą, a nie trą na zamennikach. Nie, nie...dróg nie naprawili...
    Zdecyduj się na czym Ci nie trze

  6. #866
    Użytkownik Znawca Avatar Yarek
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    WLKP.
    Auto
    159 2,4 JTDM Q4 TI, Giulietta 1,4 MA.
    Postów
    1,209

    Domyślnie

    Fakt. Mój błąd. Na regenerowanych. Ależ czepialski...

  7. #867
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yarek Zobacz post
    Fakt. Mój błąd. Na regenerowanych. Ależ czepialski...
    Nie czepialski tylko czytam co piszesz

  8. #868
    Użytkownik Znawca Avatar Yarek
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    WLKP.
    Auto
    159 2,4 JTDM Q4 TI, Giulietta 1,4 MA.
    Postów
    1,209

    Domyślnie

    Zmęczenie... Pozdrawiam.

Podobne wątki

  1. [156] Wahacz dolny
    Utworzone przez Bladositto w dziale 156
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 12-12-2017, 11:58
  2. Dolny wahacz !
    Utworzone przez Zymek w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-12-2014, 08:48
  3. Wahacz dolny
    Utworzone przez Robert_P w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-05-2010, 13:41
  4. [166] wahacz dolny tył
    Utworzone przez Italiano w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-09-2008, 09:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory