Strona 75 z 87 PierwszyPierwszy ... 25656667686970717273747576777879808182838485 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 741 do 750 z 868

Temat: Jaki wahacz dolny?

  1. #741
    Użytkownik Znawca Avatar Yarek
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    WLKP.
    Auto
    159 2,4 JTDM Q4 TI, Giulietta 1,4 MA.
    Postów
    1,209

    Domyślnie

    Ja znam nazwę ale celowo jej nie podaję. Krk-Kraków. Dolny coś pow. 5 stówek, a górny ok. 240.
    Hurtownia z niebieskim logo. Zarzekali się, że oryginał TRW, a w sumie nic nie wart.

  2. #742
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Patryczos
    Dołączył
    06 2013
    Mieszka w
    Świętochłowice
    Auto
    Alfa Romeo GTV 2.0 JTS 165KM ; GT 1.9 JTDM 150KM ; A6 C7
    Postów
    647

    Domyślnie

    U mnie prawy górny wahacz odezwal sie po niecałych 5 latach i przejechanych ok 50-60k km...Nowy, oryginalny. U góry po lewej stronie mam jakis czas Meyle HD i póki co bloga cisza. Jasio przypomnisz mi ile bierzesz za regenerowany gorny wahacz przedlift przy wysyłce mojego ori?

    Wysłane z mojego SM-J530F przy użyciu Tapatalka

  3. #743
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Wolsztyn
    Auto
    159 SW 2.4 JTD Q-Tronic
    Postów
    1,622

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yarek Zobacz post
    Ja znam nazwę ale celowo jej nie podaję. Krk-Kraków. Dolny coś pow. 5 stówek, a górny ok. 240.
    Hurtownia z niebieskim logo. Zarzekali się, że oryginał TRW, a w sumie nic nie wart.
    Tak się składa że kolega Yarek dał mi te wahacze TRW jako gratis przy zwrocie swoich.

    Muszę powiedzieć że długo nie mogłem uwierzyć że TRW jest w stanie wyprodukować aż takie gówno.
    Jakość odlewu i materiał tragiczna, tuleje jeszcze gorzej, wykonanie sworznia na poziomie najtańszych zamienników.

    Męczyło mnie to tak długo że postanowiłem sobie zamówić orginalny dolny wahacz TRW w InterCars i porównać oba produkty.

    Podtrzymuję to co powiedziałem koledze i na dowód tego załączam zdjęcia z porównania.

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gora wahacza 1.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	91.0 KB
ID:	256260

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gora wahacza 2.jpg
Wyświetleń:	11
Rozmiar:	94.8 KB
ID:	256261

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	wahacz cukierek.jpg
Wyświetleń:	13
Rozmiar:	77.0 KB
ID:	256262

    Jak widać na zdjęciach jest to zupełnie inny produkt różniący się wizualnie samym odlewem, jakością wykonania i oznaczeniami.

    Jest to ewidentna (gdzieś już widziałem te oznaczenia ale firmy nie pamiętam)podróba którą ktoś kupuje za grosze, potem nabija napis TRW pakuje do pudełka i sprzedaje jako niby orginał.

    Wahacz TRW kosztuje w IC 1150 zł w detalu dla zwykłego klienta z ulicy, ja byłbym w stanie kupić go 40% taniej ale nie za 500 zł!

    Znam równiez nazwę tej hurtowni ale jej również nie podam, jednak na miejscu Yarka napisałbym do przedstawicielstwa TRW w Polsce.

    Wszyscy mechanicy mówią że od przejęcia TRW i Lemfordera przez ZF w 2014 roku jakość spadła ale nie aż tak, bo to co sprzedaje ta firma to kompletne gówno i złom który nie nadaje się do niczego. Nawet zamienniki najtańszych producentów są lepiej wykonane

  4. #744
    Użytkownik Znawca Avatar Yarek
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    WLKP.
    Auto
    159 2,4 JTDM Q4 TI, Giulietta 1,4 MA.
    Postów
    1,209

    Domyślnie

    Podtrzymuję, to co napisał kol. jasio79.
    Pisałem do ZF lecz oni twierdzą, abym reklamował u sprzedawcy.
    Odpisałem, że g... obchodzi mnie reklamacja, bo nie mam czasu na "trykanie się" ze sprzedawcą, ale aby zainteresowali się problemem podróbek, bo to idzie przecież o ich markę i kasę. Cisza jak po śmierci organisty.

    Na górze lewej też mam 1 Meyle HD i cisza. Trzeszczy to coś kupione w Krakowie w sklepie internetowym - niby TRW. Przestrzegam.
    Ostatnio edytowane przez Yarek ; 27-03-2019 o 13:02

  5. #745
    Użytkownik Rowerzysta Avatar mamel
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    AR 159 1.9 JTDM 8v
    Postów
    469

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yarek Zobacz post
    Podtrzymuję, to co napisał kol. jasio79.
    Pisałem do ZF lecz oni twierdzą, abym reklamował u sprzedawcy.
    Odpisałem, że g... obchodzi mnie reklamacja, bo nie mam czasu na "trykanie się" ze sprzedawcą, ale aby zainteresowali się problemem podróbek, bo to idzie przecież o ich markę i kasę. Cisza jak po śmierci organisty.

    Na górze lewej też mam 1 Meyle HD i cisza. Trzeszczy to coś kupione w Krakowie w sklepie internetowym - niby TRW. Przestrzegam.
    To napisz w której hurtowni, a nie robicie z tego jakąś tajemnicę. Moim zdaniem lepiej powiedzieć tutaj żeby się nikt nie naciął, bo niestety, ale większość nie będzie wiedzieć o jaki sklep chodzi (w tym ja) i albo się natnie, albo dobremu sklepowi przez pomyłkę przypiszę łatkę partaczy... Szkoda, że tak trafiłeś... przykre, że płacisz kase i dostajesz gówno
    Wesela, przyjęcia, bankiety, zabawy taneczne - oprawa muzyczna lubuskie, dolnośląskie - www.bluebinders.pl // www.facebook.com/bluebinders/

  6. #746
    Użytkownik Znawca Avatar Yarek
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    WLKP.
    Auto
    159 2,4 JTDM Q4 TI, Giulietta 1,4 MA.
    Postów
    1,209

    Domyślnie

    Nie piszę dlatego, żeby nie narazić się na odpowiedzialność odszkodowawczą - proces, bowiem po interwencji w tej firmie grożono mi tym i stwierdzono, że na wszystko mają "certyfikaty", jeśli chodzi o produkty, które są "oryginalne". Zobacz priva.
    Ostatnio edytowane przez Yarek ; 27-03-2019 o 15:13

  7. #747
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Wolsztyn
    Auto
    159 SW 2.4 JTD Q-Tronic
    Postów
    1,622

    Domyślnie

    Cytat Napisał Yarek Zobacz post
    Nie piszę dlatego, żeby nie narazić się na odpowiedzialność odszkodowawczą - proces, bowiem po interwencji w tej firmie grożono mi tym i stwierdzono, że na wszystko mają "certyfikaty", jeśli chodzi o produkty, które są "oryginalne". Zobacz priva.
    Niestety Yarek masz rację. Gdyby alfaholicy to była zamknięta grupa prywatna do której postów publicznie nie ma dostępu nic by nie mogli zrobić. W innym przypadku można się narazić na proces cywilny o pomówienie/zniesławienie lub sprawe karną z prywatnego aktu oskarżenia.

    Ja mam swoją zasadę że nigdy konkurencji publicznie nie krytykuje.

    Miałem również 2 przypadki że ktoś miał auto od nowości kupione w polskim salonie a okazało sie że na aucie z jednej strony miał podróbki zamiast orginałów....
    Ostatnio edytowane przez jasio79 ; 27-03-2019 o 15:25

  8. #748
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2015
    Auto
    AR 159 1,9 8V 160KM/360NM Sedan
    Postów
    69

    Domyślnie

    Dobrze, że piszecie że to podróbki. Okazuje się że za dobry wachacz TRW trzeba trochę zapłacić ale chociaż nie padnie po 10k. Ja zawsze biorę części z pewnego źródła i tylko z jednej hurtowni mimo iż na allegro jest taniej ale nie narzekam. Czytając cały wątek byłem mocno z kołowany że TRW to lipa, gdyż ja wymieniałem 2 górne i było i jest ok. Znalazłem taką apkę na smartfona https://www.trwaftermarket.com/pl/no...i-i-azjatycki/ Może dzięki niej sprawdzimy autentyczność produktu.

  9. #749
    Użytkownik Znawca Avatar bobby
    Dołączył
    10 2014
    Auto
    Franny 159 2.4 JTDm 06'
    Postów
    1,216

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasio79 Zobacz post
    Miałem również 2 przypadki że ktoś miał auto od nowości kupione w polskim salonie a okazało sie że na aucie z jednej strony miał podróbki zamiast orginałów....
    Jak to możliwe?
    Jakiś artysta w czasie serwisu by mu podmienił? Chciałoby się komuś, to jakby nie patrzeć dużo roboty.

    Możesz napisać na PW co to za sklep z podróbkami?
    ... large brakes, turbos, alu rims, aero…everything large as if there was something small to compensate for.

  10. #750
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Wolsztyn
    Auto
    159 SW 2.4 JTD Q-Tronic
    Postów
    1,622

    Domyślnie

    Cytat Napisał bobby Zobacz post
    Jak to możliwe?
    Jakiś artysta w czasie serwisu by mu podmienił? Chciałoby się komuś, to jakby nie patrzeć dużo roboty.

    Możesz napisać na PW co to za sklep z podróbkami?
    Nie wiem jak to możliwe nie wnikam w to nie moja sprawa.
    Podmiany części w serwisach to niestety częsty przypadek.



    Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [156] Wahacz dolny
    Utworzone przez Bladositto w dziale 156
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 12-12-2017, 11:58
  2. Dolny wahacz !
    Utworzone przez Zymek w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 05-12-2014, 08:48
  3. Wahacz dolny
    Utworzone przez Robert_P w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 23-05-2010, 13:41
  4. [166] wahacz dolny tył
    Utworzone przez Italiano w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 11-09-2008, 09:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory