Oldal 1 a 4 1234 UtolsóUtolsó
Pokaż wyniki od 1 hogy 10 a 40
    cows
    Vendég

Domyślnie szörnyű fúj, amikor letölt egy forró motor

Szia,

A probléma az, hogy időről időre, amikor betöltése meleg motorvalamint az alfa lesz egy nagyon hirtelen mozdulatot, ami még azt sem tudom, czgo összehasonlítani... Olyasmi, mint a Dohányzás, 2 henger? A hangok vonzzák a figyelmet az egész környezet.
    Bármely foglalkozott ilyesmivel?
    (futásteljesítmény csak 65 tkm)

A felhasználó Mániákus resoraków Avatar daro1906
    Él
    Zielona Gora
    Automatikus
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDM 16 V Jellegzetes
    Üzenetek
    599

Domyślnie

Helló. Egy barátom is hasonló volt a probléma, mint Te. A forgatás során az első helyen, meleg motora motor kapott hirtelen mozdulatokat. Az első dolog, ami eszembe jutott a gyertyákat. De a gyertyákat, kiderült, hogy kb. Aztán miután megnézted a ASO kiderült, hogy ő dwumas. Cseréje után dwumasu még soha nem történt vele, annak érdekében, hogy a motor adott rossz. Mindig sima, könnyen átveszi az üzembe helyezés. Nem tudom, talán dwumas.

A felhasználó Alfista
    Él
    Gorzycki körül Wodzisław śląski
    Automatikus
    Válasszon ALFICE
    Üzenetek
    4,418

Domyślnie

Gyenge akkumulátor?
    Vásárlás Lancia Y 1.2 - egészséges padló.

Moderátor Rómeó Avatar Maciek-156
    Él
    Varsó
    Automatikus
    Jeep Cherokee 2.0 módosított Julian nap A9 KORLÁTOZOTT
    Üzenetek
    8,564

Domyślnie

Luke pedig gasząca, hogy a vágások?
    Jeep Cherokee 2.0 módosított Julian nap A9 KORLÁTOZOTT 2014
    Alfa romeo Giulietta 1,4 TB Jellegzetes 2010-NAK
    AR156 1.9 JTD 16v M-jet 2004
    AR156 1.6 TS 2000
    7 korábbi olasz autók, F (126, 127, DS UNO, TIPO, PUNTO, BRAVA, MAREA)

A felhasználó Rómeó Avatar Tomek_KRK
    Él
    Krakkó
    Automatikus
    AR 159
    Üzenetek
    2,705

Domyślnie

Idézet Írta cows Zobacz post
    Szia,

A probléma az, hogy időről időre, amikor betöltése meleg motorvalamint az alfa lesz egy nagyon hirtelen mozdulatot, ami még azt sem tudom, czgo összehasonlítani... Olyasmi, mint a Dohányzás, 2 henger? A hangok vonzzák a figyelmet az egész környezet.
    Bármely foglalkozott ilyesmivel?
    (futásteljesítmény csak 65 tkm)
    1. Indul az autó, miközben minden alkalommal, hogy nyomja meg a tengelykapcsoló után zastartowaniu motor. Ha az utórengések kisebb lesz, mint abban a pillanatban, amikor te ugyanezt csinálod, felengedi a tengelykapcsoló-közvetlenül azután, hogy a lövés, hogy ellenőrizze a kerék kétASO.
    2. Ha úgy hangzik, przypinające valami La ütni a terület a tengelykapcsoló (tűntek el, amikor megnyomja a tengelykapcsoló) - 99% dwumasówka, hogy megosztottad.
    3. Megelőző intézkedésként, hogy ellenőrizze az állapot, a párnák alatt a motort, majd a doboz alatt.
    WWW.AUTKA.PL - komplex szolgáltatást, autók

Robert_159
    Vendég

Domyślnie

Láttam, hogy ő már olvasta a szál
    http://www.forum.alfaholicy.org/159_...iadczenie.html
    sőt, kezdjük az akkumulátor, mert nem jöttem rá, hogy az egész év egyik sem szerelőez egy egyszerű dolog, hogy ellenőrizze nélkül a költségekTA. Tisztítsa meg a bilincsek, majd óvatosan távolítsa el a kábelt mASOte meg óvatosan tisztítsa meg a felületet. Azt fogja mondani, hogy nem változott az akkumulátort, mint a másik, de ez volt az akkumulátor a hajóról, ami nem volt túl rossz, de akkor nem tudtam, hogy ez kizökkentett tévútra. Az is lehet gyorsan nézze meg a többi autós, vezetékek csatlakoztatása, volt egy észrevehető különbség. Kérjük, írja arról, hogy a vizsgálat eredményét. Teljesen megfeledkeztem egy fontos kérdés, ami a folyamat a felvétel a "hibaelhárító" szépségek. Az autók, amikor megnyomja a fékpedált vagy a tengelykapcsoló, majd nyomja meg a kuplungot, majd indítsa el. Észrevettem egy nagy különbség, ha én világítottam megint után azonnal kezdődik a gyertyákat. Már írtam erről pár ember a fórumon.

cows
    Vendég

Domyślnie :-(

Ma a vizsgálat az akkumulátort egy újra. Sajnos, nincs változás :-(
    Elvben, a lendületet, a boot volna lenyelni, de furcsa, hogy időről időre trzaskająco - rázta a hely aktiválási motorvan sok.
    Azt hittem, tudom, ez a motor... én dużę kilométer oplem 120 KM-re, 8V, ez ugyanaz a dolog, szóval 16V.
    Jó paradoxon privát menj csak alfa. Átnéztem a modell általában úgy, hogy a legtöbb riasztást, de semmi. Itt pedig az első problémamentes alfa-Igen, kellemetlen meglepetés...
    Mit javasol? Menni második körASO?
    Tisztelettel

Robert_159
    Vendég

Domyślnie

Ha egy erős, akkumulátor, nagy áram indul meg przeczyścileś kapcsolatok ? Nem tudom, próbált lőni az üzenet után, hogy ez már lehet, hogy bele a "start". Ha ez a kezelés nem segít, akkor őszintén együttérzek, mert tudom, hogy milyen idegesítő, csiszolás-zgrzytający üzembe helyezés. Egy kolléga dolgozik ASO nemrég jutott eszembe, hogy énolajnew York-egy példánya ez a probléma, hogy a fix, majd az ok az volt, hogy az akkumulátor. Valószínűleg hamarosan nem lesz vele, majd próbálja meg, hogy ismerem a részleteket, de nem akarta elárulni a receptek javítás.
    Mi dwumasy úgy érzi, minden rezgés, földrengés motorde alacsony fordulatszámon 1-jén felszerelés vékony helyen, a fordulási sebesség körülbelül 900-1000 rpm. Szóval elkezdtem cseréje után a használt (ami állítólag tökéletes), amíg telepało még a 3. felszerelés rpm 2000 körül, akkor úgy vezetett, mint egy futópad a "bezludnym" telek, valamint dwumasy ő jednomasa de a gyújtás ezen a ponton minden rendben volt. Abból, amit olvastam róla dwumasy ad különböző tünetek viselni. Egy dolog világos-nevezetesen, a nem megfelelő üzembe helyezés, van egy nagyon nagy hatással a szolgáltatás élet kerék erejét.
    Beszéltem egy héttel azelőtt, hogy az akkumulátor cseréje a bajnok carserwisie, s azt mondta, hogy ő már volt ilyen esetekben. Rendeltem egy erősebb önindító célja, hogy engedje, hogy a piacok a Skandináv országokban, de úgy tűnik, ez a határozat adott a Tanács. Semmi több, ma nem tudom megmondani, de tudok ajánlani helyCana ha te vagy a környező területet, majd hallottam, ahogy akkor volt.

cows
    Vendég

Domyślnie

Egy új akkumulátor Centry; az a tény, hogy nem takarítják a kapcsolatok, de úgy tűnik, nem piszkos.
    Azt hiszem, a starter, mert ez tűnik logikusnak. Az előző tulajdonos használta, elsősorban a mozgás a város él egy kisvárosban, így az alfa gyakran odpalana, gaszona.
    Ha A barátod valahogy biztos vagyok benne, hogy a szabadalom, illetve az azt akarja, hogy ossza meg, persze, megcsinálom a helyes utat:-) én Nem rontja el neki, hogy ez a piac, élek, 250 km-re, Varsó.
    Dolgozom a cég a Város Grodzisk Mazowiecki, ahol néha. Ha a következő hetekben, követni fogja le, a hibás, meg fogjuk kérdezni helyCana, így értékelem ugyanaz, mint A Alfie.
    Általánosságban elmondható, hogy nekem ambicjonalna; találni valami baj van, még akkor is, ha azt kell keresni sokáig. Nem ad elégtételt, hogy a tulajdonosok Helmutów, aki " - tudom" körülbelül Alfach..

Robert_159
    Vendég

Domyślnie

Persze, megpróbálom kideríteni, egy barátomtól szerelőa részleteket, de nem ígérhetek semmit. Ha nem az akkumulátor, akkor persze, akkor jobb, hogy ellenőrizze a starter ha nem kínáltak, mert akkor a zaj is egy kicsit érdekes. Amikor helyezzen be egy új, eredeti starter, jobb volt, csak egy pillanatra, de még most is, ha jó volt, nekem úgy tűnik, hogy a starter van szüksége, hogy gyorsabban forognak. Kell összehasonlítani egy másik 1.9 jtdm. Ha úgy dönt, hogy cserélje ki, úgy tűnhet, erősebb, 3 kW ( sorozatszám, ha jól emlékszem 1,8 vagy 2) a piacokon, Skandinávia, mint mondtam, a mester carserwisu.
    Én is azt hittem, hogy majd ez lesz, nem én vagyok a téma a költségekowało nekem nem kicsit. Természetesen volt egy pillanat az önbizalomhiány, tavaly ősszel, én is arra gondoltam, hogy eladta az autót, miért is meggyőzött, mérnökök, akik elég volt ez például, mint én

Hasonló témák

1. [Brera] ütközések a jövő, a fény motor
    Létrehozott dandel84 a szakasz 159/Brera/Brera Spider
    Válasz: 5
    Utolsó hozzászólás szerzője: 06-07-2014, 09:50
  2. [159] Beindul a boot
    Létrehozott Arthcc a szakasz 159/Brera/Brera Spider
    Válasz: 2
    Utolsó hozzászólás szerzője: 17-11-2011, 16:00
  3. Beindul a boot, nem hiba!!!
    Létrehozott Moruso a szakasz 147
    Válasz: 18