Strona 3 z 15 PierwszyPierwszy 12345678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 146

Temat: Gałka zmiany biegów - wymiana

  1. #21
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Evo666 Zobacz post
    W mojej skromnej opinii ta koniczyna wyglada fatalnie na tak fajnie uszytym mieszku.
    Zawsze istnieje wybor,a zamontowane mam to w swoim samochodzie.bo taka mialem koncepcje,Zasadniczo rzecz biorac to jest mi to bardzo wszystko jedno czy Ci sie to podoba.czy nie,wazne ze mi sie podoba

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał coachu Zobacz post
    Czyja to robota ?
    To moj pomysl i prywatne zamowienie

  2. #22
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    12 2008
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Auto
    159
    Postów
    2,078

    Domyślnie

    No spoko, a możesz polecić wykonawcę ?

  3. #23
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar Lcs
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    Alfa Romeo 145 1.6TS; Alfa Romeo 159 2.2 jts
    Postów
    203

    Domyślnie

    Mam u siebie juz mocno sfatygowany kapsel na galce i zastanawiam sie nad wymiana calej galki na zupelnie inna. Dzisiaj wpadla mi w oko galka z Giulietty (duza kuleczka). Nie wiecie moze czy da rade na nia bez problemow podmienic?

  4. #24
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2012
    Auto
    stelvio BI-TECH 280 km
    Postów
    36

    Domyślnie

    ponawiam pytanie do kolegi BURATINO, czy możesz ujawnić tego wykonawcę? mnie tak naprawdę interesuje ta gałka, jest perfect. Może być na PW.

  5. #25
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek147-51 Zobacz post
    ponawiam pytanie do kolegi BURATINO, czy możesz ujawnić tego wykonawcę? mnie tak naprawdę interesuje ta gałka, jest perfect. Może być na PW.
    Coś słabo szukałeś na forum bo ja też takie robię. Tutaj jest zdjęcie zwykłej gałki po przeróbce na taką al'a TI: http://imageshack.us/photo/my-images/152/dscf3412.jpg/

  6. #26
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2012
    Auto
    stelvio BI-TECH 280 km
    Postów
    36

    Domyślnie

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    Coś słabo szukałeś na forum bo ja też takie robię. Tutaj jest zdjęcie zwykłej gałki po przeróbce na taką al'a TI: http://imageshack.us/photo/my-images/152/dscf3412.jpg/
    Sorry, mea culpa ale to BURATINO się chwalił więc jego zapytałem. Jeżeli dojrzeję do tego to się z Tobą skontaktuję.

  7. #27
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Galka jest normalna jak w kazdej TI,jedynie wymienilem kapselek bo mi sie juz lekko sfatygowal,kupilem nowy u Fiata.53-52zl.w kwestii zas mieszka to nie jest takie hoop siup,inne koszty.Chyba ze ktos ma jakas zaprzyjazniona firme ktora sie tym trudni profesjonalnie.Ja oddalem swoj stary oryginalny mieszek na wzor z ktorego powstal wykroj,potem osobno w innej firmie zaprojektowali konczynke i wyhaftowali na jednym z trapezow.Poczym przeslano to do mojego znajomego tapicera i tak powstalo takie cos jak na powyzszym zdjeciu.Akurat zdjecie nie jest idealne ale fajnie wyglada to w dzien.gdyz nitka ktora wyhaftowany jest trojkat nie jest tylko biala.lecz perlowo biala i fajnie blyszczy w sloncu,klopot w tym ze trzeba uwazac zeby sie nie ufajdalo.
    Swoja droga galki ktore wykonuje Belfer tez niczego sobie.dobra robota a szew inny.zawsze mozna zmienic

  8. #28
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał BURATINO Zobacz post
    Galka jest normalna jak w kazdej TI,jedynie wymienilem kapselek bo mi sie juz lekko sfatygowal,kupilem nowy u Fiata.53-52zl.w kwestii zas mieszka to nie jest takie hoop siup,inne koszty.Chyba ze ktos ma jakas zaprzyjazniona firme ktora sie tym trudni profesjonalnie.Ja oddalem swoj stary oryginalny mieszek na wzor z ktorego powstal wykroj,potem osobno w innej firmie zaprojektowali konczynke i wyhaftowali na jednym z trapezow.Poczym przeslano to do mojego znajomego tapicera i tak powstalo takie cos jak na powyzszym zdjeciu.Akurat zdjecie nie jest idealne ale fajnie wyglada to w dzien.gdyz nitka ktora wyhaftowany jest trojkat nie jest tylko biala.lecz perlowo biala i fajnie blyszczy w sloncu,klopot w tym ze trzeba uwazac zeby sie nie ufajdalo.
    Swoja droga galki ktore wykonuje Belfer tez niczego sobie.dobra robota a szew inny.zawsze mozna zmienic
    Szew na mojej gałce jest ręczny. Ten u Ciebie to efekt przeciągnięcia nitki między dwoma szwami maszynowymi. Co do manszetu to nie jest takie łatwe. Jeśli w oryginale był z dermy to uszycie i dopasowanie nowego z motoryzacyjnej skóry trochę czasu zajmuje. Przede wszystkim grubość/twardość skóry jest inna i ciężko jest dopasować do ramki. Trzeba trochę podszlifować itd. Manszety ze skóry meblowej są łatwiejsze w montażu i szyciu ale to nie ten sam wygląd i nie ta sama wytrzymałość. Gdyby ktoś chciał taki z haftem (możliwy jest prawie każdy łącznie z własnym projektem) to też mogę to załatwić.

    P.S. Na zdjęciach z mojego linku jest też obszyta kierownica, rączka od ręcznego i plastiki oklejone czarnym matem folią z Oracal'a

  9. #29
    BURATINO
    Gość

    Domyślnie

    Wczesniej mialem cos takiego ale mi sie opatrzyloZałącznik 84406
    Ostatnio edytowane przez BURATINO ; 31-01-2013 o 10:22 Powód: Niezgodne ze specyfikacja

  10. #30
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    wedlug mnie jedno i drugie jest srednie ale juz lepsza ta koniczynka.Belfer robi chyba najlepsze

Podobne wątki

  1. Gałka zmiany biegów 2.4 jtd 20V
    Utworzone przez viader w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 01-07-2015, 06:48
  2. [159] Gałka zmiany biegów
    Utworzone przez lupo7 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 31-01-2015, 19:01
  3. [145] gałka zmiany biegów
    Utworzone przez 1990mb w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 10-04-2012, 20:11
  4. [155] gałka zmiany biegów
    Utworzone przez bazyl_78 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 25-02-2011, 12:31
  5. [156] gałka zmiany biegów w 156
    Utworzone przez kapalek w dziale 156
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-01-2009, 08:52

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory