Strona 12 z 14 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 140

Temat: gdzie trzymacie telefon?

  1. #111
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    Myślałem też o tym tylko wtedy trzeba po pierwsze przymocować jeden magnes do deski na stałe, a po drugie za każdym razem wkładać telefon do etui przed zamontowaniem go w aucie (drugi magnes musiałby być do etui, bo bezpośrednio do telefonu dla mnie odpada).
    Nie mówię, że nie jest to fajne, bo patent niezły.

    Ten uchwyt na kratkę jak będę chciał to sobie schowam do schowka w podłokietniku, a jak się nie sprawdzi to nie będzie szkoda, bo nie kosztuje 60 PLN jak Celltack.

  2. #112
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar sothis
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Pawłowice/Jastrzębie Zdr
    Auto
    była 156 1,9 JTD, teraz 159 2.0 JTDm 170KM '09r
    Postów
    109

    Domyślnie

    Cytat Napisał Goora Zobacz post
    Zaraz pewnie dostanę "złotą łopatę" za odkopanie tematu z przed 2 lat, ale nie znalazłem na forum innego lepiej pasującego do mojego pytania

    Potrzebuję uchwyt na telefon, bo Yanosik potrzebny co raz częściej. Szukam czegoś prostego i estetycznego. Nie chcę nic na szybę.
    Znalazłem takie coś:
    https://www.youtube.com/watch?v=K3XWSgOzJYc
    Przytkładowa aukcja:
    http://allegro.pl/uniwersalny-uchwyt...041972732.html

    Miał ktoś może? Macie jakieś opinie, bo ciężko co kolwiek, poza filmami reklamowymi, znaleźć w necie?
    Telefon to Samsung S3 jak by coś.
    Użytkuję ten uchwyt od 3 miesięcy, jest solidnie zrobiony i spełnia swoje zadanie. Mocno trzyma się w kratce i nie wypada na nierównościach. Kosztuje 20 zł i zdaje egzamin. Ja go używam z S III. Z badziewiem nie ma nic wspólnego.

  3. #113
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    sothis, dzięki za opinię

  4. #114
    Użytkownik Rowerzysta Avatar krzychu0073
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 150km. 2006r.
    Postów
    274

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcinq24 Zobacz post
    Kolego jak potrzebujesz stylowego i eleganckiego uchwytu to nie kupuj badziewia które są umieszane w tym poście !!

    Ja kupiłem coś takiego rok temu
    http://allegro.pl/showitem/description/4911497351.html
    I jestem MEGA ZADOWOLONY !
    mam przyklejony jeden magnes między dwoma lewymi kratkami na desce rozdzielczej, a drugi magnes na telefonie.
    Pooglądaj filmiki w aukcji to zadziwi cię prostota i szybkość z jaką montujesz tel w "uchwycie" hehe
    Pozdro

    OD WYBORU DO KOLORU :

    http://allegro.pl/listing/listing.ph...2-uni-1-1-0629
    Też poszukuje fajnego uchwytu i nie ukrywam, że takie rozwiązanie bardzo przypadło mi do gustu. Nie trzeba tez przyczepiać na klej jednej części uchwytu na stałe bo widzę, że są wersje na kratkę nawiewu. Łatwo się na pewno umieszcza telefon bo magnes ładnie przyciąga. Wszystko super, ale pozostaje jeszcze pytanie jaki to ma wpływ na telefon? Takie silne pole magnetyczne (a zdarza mi się, że telefon byłby w uchwycie nawet 10 godzin) raczej nie będzie dobrze działać na baterię czy zasięg. Producenci zasłaniają się, że nikt z użytkowników nie zgłaszał im problemu, ale wiadomo jak to jest . I teraz sam nie wiem jakie rozwiązanie zastosować u siebie .

  5. #115
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    01 2011
    Auto
    159
    Postów
    731

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzychu0073 Zobacz post
    Też poszukuje fajnego uchwytu i nie ukrywam, że takie rozwiązanie bardzo przypadło mi do gustu. Nie trzeba tez przyczepiać na klej jednej części uchwytu na stałe bo widzę, że są wersje na kratkę nawiewu. Łatwo się na pewno umieszcza telefon bo magnes ładnie przyciąga. Wszystko super, ale pozostaje jeszcze pytanie jaki to ma wpływ na telefon? Takie silne pole magnetyczne (a zdarza mi się, że telefon byłby w uchwycie nawet 10 godzin) raczej nie będzie dobrze działać na baterię czy zasięg. Producenci zasłaniają się, że nikt z użytkowników nie zgłaszał im problemu, ale wiadomo jak to jest . I teraz sam nie wiem jakie rozwiązanie zastosować u siebie .
    Mam już to od ponad roku, przez pół roku praktycznie jeden magnes cały czas naklejony na tyle telefonu, ale zdjąłem go i przykleiłem na taśme 3M do etui i jest super !
    Zdjęcia poniżej przedstawiają z przed roku jak to wygląda u mnir
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20141129_194044.jpg
Wyświetleń:	167
Rozmiar:	68.8 KB
ID:	173672   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20141201_065701.jpg
Wyświetleń:	169
Rozmiar:	74.9 KB
ID:	173673  

  6. #116
    Użytkownik Romeo Avatar Goora
    Dołączył
    11 2013
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 159 SW 1.9 JTDM 150KM '06
    Postów
    579

    Domyślnie

    Cytat Napisał krzychu0073 Zobacz post
    Wszystko super, ale pozostaje jeszcze pytanie jaki to ma wpływ na telefon?
    Interesowałem się tym i teoretycznie pomysłodawca i CEO firmy mówi, że badali i nie ma negatywnego wpływu, ale też mam mieszane uczucia co do tego.

  7. #117
    Użytkownik Rowerzysta Avatar krzychu0073
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    W-wa
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 jtdm 150km. 2006r.
    Postów
    274

    Domyślnie

    Cytat Napisał marcinq24 Zobacz post
    Mam już to od ponad roku, przez pół roku praktycznie jeden magnes cały czas naklejony na tyle telefonu, ale zdjąłem go i przykleiłem na taśme 3M do etui i jest super !
    Zdjęcia poniżej przedstawiają z przed roku jak to wygląda u mnir
    Dzięki, a jak jest z mocą takiego magnesu? Nie ma problemu, że przy mocniejszym skręcie telefon odpadł? Mój szwagier ma podobne zastosowanie producenta nawigacji (Garmin) i tam jest po prostu idealnie z umieszczaniem i mocą trzymania urządzenia. Z tego co wiem jest chyba jeszcze jakieś zabezpieczenie baterii przed wpływem magnesu. Właśnie tego się trochę obawiam bo nie chciałbym, żeby użytkowanie takie uchwytu odbyło się kosztem słabszej baterii czy słabnącego zasięgu. Teoretycznie producenci telefonów komórkowych twierdzą, że każdy magnes wpływa negatywnie na ich urządzenia. Napisałem do producenta mojego telefonu Sony i zobaczę jakie jest ich stanowisko. Może nie jest na tyle silny, że wpływa na telefon.

  8. #118
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Czarny Kocur
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 1.9 JTDm 8V, Alfa Romeo 145 1.9 JTD
    Postów
    428

    Domyślnie

    Cytat Napisał alces1 Zobacz post
    W 156 zawsze kładłem telefon na półce przed lewarkiem. W 159 takiej półki nie ma. W ogóle schowków/półek jak na lekarstwo i telefon jeździ na prawym fotelu, przez co nieraz muszę go szukać bo spada przy hamowaniu itp.
    Nie bardzo uśmiecha mi się montowanie wielgachnego uchwytu na przyssawkę i innych wynalazków, stąd moje pytanie - gdzie Wy jadąc Alfą 159 macie telefon?
    Pozdrawiam.
    - Rafał
    hej, u mnie takie rozwiązanie
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	IMG_2631.JPG
Wyświetleń:	175
Rozmiar:	94.6 KB
ID:	173674  

  9. #119
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Cytat Napisał slon Zobacz post
    Mam taki uchwyt od ok pół roku, jest bardzo ok. Tylko trzeba uważać, bo łatwo połamać mocowanie kratek nawiewu
    jako uchwyt zapewne się sprawdza ale mnie by irytowało że za każdym razem muszę odciągać dociągać te ramiona
    ja kupiłem dokładnie taki http://allegro.pl/uchwyt-magnetyczny...150207640.html

  10. #120
    ZBANOWANY Pirat drogowy
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    159 1,9 JTS + 146 1,6 TS
    Postów
    226

    Domyślnie

    Ja kupiłem uniwersalny uchwyt, tyle, że z możliwością montażu na kratce nawiewu - rozwiązanie ma jeszcze tę zaletę, że podpiąłem do uchwytu przewód od ładowarki i za każdym razem, jak wstawiam telefon w uchwyt, to jest on ładowany - oczywiście po włączeniu zapłonu - mam Note II, a więc nie najmniejszy i nie najlżejszy telefon i jeszcze się nie zdarzyło, żeby były z nim jakiekolwiek problemy. Uchwyt oczywiście ma możliwość obracania, a więc jeśli potrzebuję mieć telefon w poziomie, to też nie ma najmniejszego problemu.

Podobne wątki

  1. gdzie trzymacie kubek ???
    Utworzone przez cinas w dziale 156
    Odpowiedzi: 167
    Ostatni post / autor: 20-12-2015, 22:56
  2. [159] gdzie trzymacie kubek ?
    Utworzone przez olo_84 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 31-03-2014, 06:30
  3. [159] Gdzie trzymacie gaśnicę?
    Utworzone przez aro_1977 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 02-02-2014, 14:02
  4. [159] Uchwyt na telefon w 159 - gdzie
    Utworzone przez piotrpo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 01-06-2012, 07:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory