Strona 11 z 74 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213141516171819202161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 736

Temat: Demontaż, naprawa podrapanej konsoli, zdjęcia oklein

  1. #101
    Użytkownik Świeżak Avatar wit_maj
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Stelvio 2.0 TB, Brera 2.4 jtdm Q-Tronic, 159 1.9 jtdm Q-Tronic, GTV 2.0 T.Spark
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał lord8 Zobacz post
    Tomku ja zamawiałem do 159 wersja TI( ale brery maja to samo) czyli szczotkowane aluminium pod nav, dałem dokładnie 460zł , gdzieś mam nawet paragon. nawet moge podac nr katalogowy panelu, w oryginalnej cenie kosztuje 590zł

    Chyba jednak musi być jakas różnica skoro w każdym serwisie do breey szczotkowane aluminium plus navi podają mi cenę około 1500 zł a nawet 1700zl niekiedy. Jakby co to miałbym do Ciebie prośbę: zapytaj się proszę o taki panel Alu szczotkowane do brery w Twoim serwisie, jeśli to nie problem byłbym bardzo wdzięczny jakbys mógł to podeslalbym Ci nr vin na priv.

  2. #102
    Użytkownik Rowerzysta Avatar lord8
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    Giulia Ti
    Postów
    293

    Domyślnie

    W tej chwili nie chodzi eper ale mój nr katalogoewewy panelu to 156078657, podaj nr vin zobaczymy co Ci wyskoczy

  3. #103
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał wit_maj Zobacz post
    Szczotkowane tak jak w poniższych załącznikach Może miałbyś Tomku ten panel w jakichś dobrych cenach? Albo wiesz czy ktoś nie naprawia takich drobnych uszkodzeń (również na zdj w załączniku, wolałbym naprawić niż wydawać 1000zł)?
    Panelu nie mam, ale myślę, że można to naprostować...
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

  4. #104
    Użytkownik Świeżak Avatar wit_maj
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Stelvio 2.0 TB, Brera 2.4 jtdm Q-Tronic, 159 1.9 jtdm Q-Tronic, GTV 2.0 T.Spark
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał lord8 Zobacz post
    W tej chwili nie chodzi eper ale mój nr katalogoewewy panelu to 156078657, podaj nr vin zobaczymy co Ci wyskoczy
    Wpisując w eper mój vin i znajdując dokładnie ten panel to mamy numer katalogowy: 156064282, a jeśli klikniemy na zamiennie to mamy numer części: 156073765 oraz jego cenę:Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	panel.jpg
Wyświetleń:	276
Rozmiar:	43.4 KB
ID:	98121



    Cytat Napisał Tomek_KRK Zobacz post
    Panelu nie mam, ale myślę, że można to naprostować...
    Hmmm...spróbuję znaleźć dokładną instrukcję jak go ściągnąć i może to naprostuję. Jak nie dam rady to wpadnę do Krakowa po pomoc, Ty już masz doświadczenie w zdejmowaniu tych paneli

  5. #105
    Użytkownik Rowerzysta Avatar lord8
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    Giulia Ti
    Postów
    293

    Domyślnie

    Wynika z tego ze to nie masz szczotkowane aluminium TI, bo w opisie twojego nr nie ma wzmianki o Ti,

  6. #106
    Użytkownik Świeżak Avatar wit_maj
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Katowice
    Auto
    Stelvio 2.0 TB, Brera 2.4 jtdm Q-Tronic, 159 1.9 jtdm Q-Tronic, GTV 2.0 T.Spark
    Postów
    184

    Domyślnie

    Cytat Napisał lord8 Zobacz post
    Wynika z tego ze to nie masz szczotkowane aluminium TI, bo w opisie twojego nr nie ma wzmianki o Ti,
    Nie pisałem nigdzie, że mam szczotkowane aluminium TI. Mam po prostu szczotkowane aluminium

    Poza tym zauważ, iż w wymienionych pasujących modelach jest jedynie Brera i nowy Spider
    Ostatnio edytowane przez wit_maj ; 07-06-2013 o 08:29

  7. #107
    Użytkownik Rowerzysta Avatar lord8
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    Giulia Ti
    Postów
    293

    Domyślnie

    W eperze mogą pisać, masz znajomka który ma 159? porównaj srodkowe panele, moim zdaniem są identyczne. kwestia koloru i struktury panelu.ze zdjęci Twoich wynika ze szczotkowane alu a alu ma tylko jeden kolor

  8. #108
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar gaco2ouf
    Dołączył
    11 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    AR 159 Marrone Luci Di Bosco 1,9 JTDM 8v
    Postów
    138

    Domyślnie

    Cytat Napisał wit_maj Zobacz post
    Hmmm...spróbuję znaleźć dokładną instrukcję jak go ściągnąć i może to naprostuję.
    demontaż panelu:

    1. zaginasz drucik w taki haczyk aby zmiescil sie w szczeliny nawiewów , wsadzasz , zaczepiasz i ciągniesz bez obaw , wychodzą dość łatwo. (tam są 2 śruby po lewej i po prawej)
    2. 4 gwoździe o średnicy odpowiadającej dziurkom w radiu wkładasz właśnie w te otwory, i rozchylając gwoździe na boki w przeciwnych kierunkach tak aby miały podparcie w radiu
    wyciągasz do siebie lekko ruszając na boki, powinno wyjść ale trzeba troche cierpliwosci , wypinasz kostke , wyciągasz radio (tam są 2 śruby po lewej i po prawej w aluminiowym stelazu radia)
    3. od strony podłokietnika , podważasz panel dolny (ten przy gałce zmiany biegów) i wyszarpujesz do góry, potem odpinasz kostkę od przycisków , i wyciągasz do góry całość,
    (tam odsłaniasz ostatnie 2 śruby panelu konsoli w miejscu łączenia z tym dolnym)

    całość wyszarpujesz za otwory nawiewu od góry, odczepiając wszystkie przewody, (trzeba zwrócić szczególną uwagę na czarną mała kostkę od zasilania przycisku START/STOP, aby potem wpiąć ją tak samo jak była,
    , jak wepniesz ją odwrotnie to nie będzie działać podświetlanie przycisku, reszta kostek jest intuicyjna, nie idzie ich źle wpiąć.

    Pozdrawiam.

  9. #109
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    nie trzeba nic zaginac wystarczy owinac zwykle kombinerki tasma izolacyjna zlapac za kratke i ja pociagnac.

  10. #110
    Użytkownik Rowerzysta Avatar w0cinu
    Dołączył
    12 2012
    Auto
    ar159 1.9JTD 8V
    Postów
    58

    Domyślnie

    Panowie a co myślicie żeby zrobić wnętrze w drewnie. Bedę robił hydrografikę i zastanawia mnie jakby to wyglądało jakbym walnął taki wzór: http://hydrocardesign.eu/drewno.html nr wzoru CW061-1

Podobne wątki

  1. [156] demontaż konsoli centralnej/ a jej wymiana
    Utworzone przez b.pawelek w dziale 156
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 25-01-2016, 09:34
  2. Naprawa wypadających przycisków z konsoli
    Utworzone przez Sakulec w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 09-06-2012, 09:30

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory