Strona 35 z 37 PierwszyPierwszy ... 25262728293031323334353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 341 do 350 z 361

Temat: aux

  1. #341
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,992

    Domyślnie

    Cytat Napisał piotraskvw Zobacz post
    To jest najłatwiejsza opcja, podłącza wtyczkę i mu wszystko działa
    Wiadomo, że nie najtańsza, ale jak się chce tanio to trzeba mieć wiedzę (ja się zbieram do podłączenia kamery cofania do nawigacji 2din (tej z telefonem), ale nie mogę czasu znaleźć aby płytkę odpowiednią przygotować)
    to jest opcja najlepsza i dlatego najpierw ją polecałem (zostaje też B&M), ale widać pytającemu nie odpowiadała. najłatwiejszą może okazać się to co poleciłem z przeróbką kabelka, z ori żółtej wtyczki wyjąć ten brązowy kabel booster i podpiąć do kabelka który dokupił i jego wpiąć w radio.

    Cytat Napisał piotraskvw Zobacz post
    Bardzo możliwe, w alfach jest trochę zmieniony pinout względem pozostałych blaupunktów, jeśli jesteś na 100% tego pewien, to biorę swój błąd na klatę
    może, nie siedzę w radiach innych, podłączałem się w 159 pod radio jak retrofitowałem B&M więc poznałem tylko ten konfig
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #342
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Brera 2.4 JTDm 200km
    Postów
    12

    Domyślnie

    Panowie dzięki wielkie za zainteresowanie. Ostatnio jestem mocno zarobiony ale jak tylko będę miał chwilę spróbuję opcje z przełożeniem kabelka. Tak jak kolega epsonix dobrze się domyśla w tym temacie jestem kompletnie zielony więc jeśli sobie z tym nie poradzę najprościej chyba będzie znaleźć osobę w okolicy która się zna i mi pomoże

  3. #343
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sedan
    Postów
    55

    Domyślnie

    Witam mam pytanie odnośnie AUX w AF 159 chodzi mi o to czy jest możliwość zmieniania utworów przyciskiem na radiu lub z poziomu kierownicy?

  4. #344
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,992

    Domyślnie

    nie, przeciez aux to tylko wejscie analogowe. natomiast jak masz symulator zmieniarki i do niego masz pidpiete np usb z mp3 badz tel przez bt to tak
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #345
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa romeo 159 1.9 jtdm 120km 2006(RIP 08.01.2020)
    Postów
    57

    Domyślnie

    Kupilem na aliexpress za 30pln odbiornik bluetooth podpiołem i powiem wam ze śmiga aż miło, jakość CD=)

  6. #346
    Użytkownik Świeżak Avatar Brt
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    RIO
    Auto
    Stelvio 2.0 280 - były:159 SW 1.9 16V JTDm Q i 156 SW 1.9 16V
    Postów
    232

    Domyślnie

    Podrzuć jakiś link do tego odbiornika
    Pozdrawiam - Brt

  7. #347
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    Alfa romeo 159 1.9 jtdm 120km 2006(RIP 08.01.2020)
    Postów
    57

    Domyślnie

    Trzymaj
    https://pl.aliexpress.com/item/4000051768894.html
    Tylko tak: tu jest z kostką (niebieska) to jest podłączenie do zmieniarki, jako że ja nie posiadam więc przerobilem 1 :1 pod aux (żółta) dwa kable pozostałe to zasilanie.

  8. #348
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    AR 159 1.9 jtdm 8V 2008r
    Postów
    14

    Domyślnie

    Witam, mam problem ze swoim radiem. Mam radio cd +usb. Niedawno rozbieralem konsole do malowania i id tamtego czasu po złozeniu zaczal mi mrugac przebieg, a jak chcialem odtworzyc muze z pena to mi wyskoczyło aux, a powinno media player. Wyjalem radio wpiāłem kabel aux okazalo sie ze dziala ale jak jest wyjete radio, bo jak z powrotem wsunąłwm na miejsce to wyskoczylo no suorce ... Wpiąlem z powrotem kabel od b&m i to samo no source. O co chodzi? Miał ktoś coś podobnego?

  9. #349
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar robbie77
    Dołączył
    03 2020
    Mieszka w
    Chrzanów
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4 JTDM 200 KM r. 2009
    Postów
    16

    Domyślnie

    Witam napiszę tutaj bo nie chce zakładać nowego tematu a chyba ogólnie pasuje: mam radio z navi oryginalne, bez blu&me i chciałbym zamontować wejście aux i wyczytałem, że do tego trzeba mieć możliwość aktywowania go w radiu. Wykonałem operacje src+on i na dole pojawił mi się obok skrótu CD skroś CDC ale nie jest on podświetlony i teraz nie da się na niego przejść wciskając src. Czy on się aktywuje jak z tyłu będzie wpięta kostka? Załączam zdjęcie jak to teraz wygląda. Dodam, że przed operacją src+on nie miałem na wyświetlaczu CDC.

    Wysłane z mojego VOG-L29 przy użyciu Tapatalka

  10. #350
    Użytkownik Świeżak Avatar oran
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159 1750 Turbo Benzina 2011 rok, sedan
    Postów
    107

    Domyślnie

    Ja odkopię temat, bo rozkminiam jak u siebie mają już poliftową navi zrobić by mieć z telefonu spotify - no i nie robić tego przez transmiter.

    Kupiłem usb dongle co łaczy się bluetooth i udaję, że puszcza jedną piosenke w radiu, a streamuje sobie jej zawartość na bieżąco z telefonu - nie działa.

    Coś takiego spróbowałbym z wyjściem na jacka 3.5mm, może wtedy by poszło, tylko nie mogę nic znaleźć. Same karty dźwiękowe.

    A w ogóle może już ktoś ma jakiś sprawdzony sposób aby do tej nowszej navi podpiąć aux/emulator od np yatoura? Bo chyba tak systematycznie co rok sprawdzam i nigdzie nie widzę na forach takiej opcji. Coś widziałem, ze w giullecie jakoś kombinowali. Tutaj koledzy pisali też o tym sygnale z boostera, to się tycz właśnie tego radyjka co ja mam?

    Wrzucam fotke dla jasności jakie navi mam (ukradzione z google, ale chyba nawet z tego forum )

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	16.jpg
Wyświetleń:	10
Rozmiar:	115.3 KB
ID:	270963
    Alfa Romeo 145 1.4 Boxer
    Alfa Romeo GT 1.9 JTD

    Alfa Romeo 159 1,75 TBi

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory