Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Alfa Romeo 159 3.2i V6 4X4 Sportwagon

  1. #1
    misio
    Gość

    Domyślnie Alfa Romeo 159 3.2i V6 4X4 Sportwagon

    Witajcie,

    Jestem tu nowy, doświadczenia z AR mam żadne (no prawie, kiedyś przejechałem się 75 i bardzo mi się podobało, ale to było daaaaawno temu), ale szukam sobie nowego samochodu i i trafiłem na takie ogłoszenie, które mnie zainteresowało:

    http://otomoto.pl/alfa-romeo-159-3-2...C21100156.html

    Czy ktoś z Was oglądał już może ten samochód? Daleko nie mam, ale nie mam pojęcia czy to sensowna cena, bo nie mam żadnego odniesienia. No i się nie znam.

    Tak generalnie to szukam jakiegoś fajnego i stylowego kombi, koniecznie z benzyną (beaz gazu) i automatem. Do tego gdyby miało napęd na 4 koła byłoby super. No i jasne wnętrze. Ta Alfa spełnia wszystkie warunki. Tylko, że zdaje się żłopie jak smok. Ile to V6 pali przy spokojnej jeździe w mieście? Generalnie jeźdźę spokojnie i przepisowo, ale lubię wiedzieć, że jak depnę to pojadę, to daje spory komfort, szczególnie przy wyprzedzaniu na polskich drogach.

    No i pytanie dodatkowe. W którym serwisie w Trójmieście najlepiej sprawdzać AR przed zakupem?

  2. #2
    Użytkownik Romeo Avatar Franek Strzelba
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Audi A6 Avant 3.0 TDI V6
    Postów
    1,183

    Domyślnie

    Ten egzemplarz wisi już baaaaaardzo długo - nie wiem czy to zasługa silnika, skrzyni biegów czy ew. przeszłości wypadkowej tego egzemplarza. Faktem jest natomiast, że jej cena to istne szaleństwo - raz kosztuje prawie 57 tyś. zł, a raz cena spada poniżej 50 tyś. zł.
    AR 147 1.9 JTD 8V (2004)
    AR 159 1.9 JTDm 16V (2007)
    Audi A6 Avant 3.0 TDI V6 (2012)

  3. #3
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    no wisi juz chwile-z pol roku napewno ale tej ceny nie zaobserwowalem bo w sumie nie patrzylem za benzynami

  4. #4
    Luqaswagen
    Gość

    Domyślnie

    Dokładnie, kiedyś interesowałem się tym autem, wisi już sporo, wystawiany z różnych kont (prywatne, firmowe, komisy itp.), auto pięknie wyposażone i w ogóle super opcja ale z tą ceną to faktycznie jakieś nieporozumienie raz sporo powyżej 50tys. zł a raz poniżej, a na pewno zawsze chodzi o to samo auto...
    Tak na marginesie chyba temat powinien powędrować do nieco innego działu.

  5. #5
    misio
    Gość

    Domyślnie

    Hmmm, dzięki za info, ale poczytałem o spalaniu i jednak nie chcę aż tyle wydawać na paliwo. Bardzo dużo nie jeżdżę, ale mimo wszystko.

    A z działem faktycznie nie za bardzo trafiłem, przprawszam.

  6. #6
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar m!ke
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    AR159 2.4 Q4
    Postów
    273

    Domyślnie

    Znaczki na tylnej klapie to prawie picasso. Taka jest nomenklatura i wysokość znaczków.
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	znaczkiq4.jpg
Wyświetleń:	264
Rozmiar:	18.6 KB
ID:	42876

Podobne wątki

  1. alfa romeo 156 sportwagon 1,8 ts
    Utworzone przez stasiu666 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-01-2010, 14:21
  2. Alfa Romeo Sportwagon 2,5 V6
    Utworzone przez miki33 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 04-01-2010, 22:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory