Strona 6 z 60 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151656 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 595

Temat: Alfa 159 i montaż nawigacji zamiast radia

  1. #51
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    10 2012
    Auto
    Stelvio Veloce MY22
    Postów
    173

    Domyślnie

    Cytat Napisał maxit1 Zobacz post
    ja wkleję swoj problem dotyczy navi brakuje mi jednego pokrętła tego w prawym górnym rogu da sie to jakoś naprawić widoczne w albumie dziękuje za info i przepraszam ze chyba nie w tym miejscu wpisałem
    jak wstawisz znaki interpunkcyjne do postu to samo się naprawi, serio.

  2. #52
    Wrath
    Gość

    Domyślnie

    http://www.alfanatics.co.za/2011/11/...-dvd-receiver/

    - - - Updated - - -

    http://www.alfanatics.co.za/2011/11/mito-modification-galaxy-tablet-alpine-dvd-receiver/

  3. #53
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar maxit1
    Dołączył
    09 2012
    Mieszka w
    rawa mazowiecka
    Auto
    giulietta 2,0 jtdm 170 km+ audi a4 2,0tdicr
    Postów
    321

    Domyślnie

    Cytat Napisał FredF Zobacz post
    jak wstawisz znaki interpunkcyjne do postu to samo się naprawi, serio.
    ale jesteś dowciapny

  4. #54
    Użytkownik Świeżak Avatar Mr_Kain
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    POZnan*
    Auto
    Brera 2.4jtdm Q-Tronic 12'2010 czarna, z tabaczkową skórą :D
    Postów
    33

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomek_KRK Zobacz post
    ... to kup GoClevera Navio 702... Urządzenie tanie... z... ekranem HD (800x480)...

    Tomku, przypomnij mi proszę definicję standardu HD
    Próbuję zrozumieć wzmiankowane przez Ciebie 800x480 i nie bardzo mi do HD się zbliża


    ---


    OK - kilka słów na temat oryginalnej nawigacji (10'2007) - "ori" jak nazwał to jeden z szanownych kolegów:
    - nie jest demonem wydajności,
    - ma jednak jedną wspaniałą cechę - jak ustawisz skalę na 200m, to masz w miarę dokładną siatkę ulic - w obcym mieście, w korku jak znalazł, prosto i po harcersku (nie przyjęli mnie - z kolegą w zuchach spaliliśmy garaż), pozwala na "wykombinowanie" jak objechać syf widoczny przed maską, sprawdziłem osobiście, empirycznie na obcym mi mieście Gdańsku zatkanym w godzinach szczytu do granic możliwości - dzielnica Aniołki, koło jakiegoś szpitala czy coś, jazda na tzw. czuja, godzina in plus w stosunku do stania w korku (to tylko jeden przykład) - wskazane jednak orientowanie się z mapą (jak weźmiesz w łapę plan miasta i nie jarzysz gdzie jesteś, to "ori" nawigacja psu w dupę, bo nie zrozumiesz) - nowoczesne nawigacje w stylu FPP (First Person Player) skuteczne w takim przypadku jak Apap (w którykolwiek otwór ciała sobie wsadzisz działa tak samo - czyli wcale)*
    - gwiazdka chwilę wcześniej oznacza, że np. Automapa z Krzychem H. jest świetna - używałem jakiegoś Larka w Lancii Lybrze i nie było lepszej
    - świeci "zajebiście" czerwono
    - można wyłączyć ekran - przyciski świecą nadal na czerwono - tak mega pięknie czerwono to było, o ile pamiętam w Audi 80 (takie małe cygaro?)
    - pokazuje na ekranie między zegarami i gada (niestety po angielsku jak jakaś tępa k**** z Brixton)
    - porównałem trasę z Poznań do Berlin Tegel na "ori" i na Nokii E55 - "ori" kazała zmienić płyty i nie widziała nowego fragmentu A2 (Nowy Tomyśl - Europa), poza tym zero różnic
    - ma piękną dziurę na kartę SIM - użyłem karty, której używałem dotychczas w tzw. k*****telefonie, piękny czysty dźwięk, obsługa SMS, no i najważniejsze - działa tylko jak działa auto (tak, tak - niektórzy powiedzą, że jest Blue&Me - rozpatrujemy jednak szczególny przypadek fabryczny)
    - argument o odtwarzaniu DVD można sobie w dupę wsadzić - szkoda zachodu - wala się u mnie kilka iPadów 2... wystarczyło kupić uchwyty sensowne (Młoda zachwycona!), dodaj do tego ruter MiFi i towarzystwo zgrzane ze szczęścia jak parowóz
    - na argument "słuchamy koncertu jak w sali koncertowej" nie mam kontrargumentu Bose 159 to katastrofa (albo za dużo wypili, albo im gorzały zabrakło), fabryczne gra lepiej, koncertów nie odważyłbym się na tym słuchać, w Lybrze było o niebo lepiej
    - empetrzy, ajfony, itp. - chwilę po zakupie Belli kupiłem u towarzyszy Madziarów Loudlinka (mój opiekun handlowy ma na imię... Arnold) i jest tak: 9 kontenerków po 99 utworów i dziura audio, np. na iPhone, nie ma takiej trasy na której dałoby się to wszystko przesłuchać - 891 kawałków + drugie tyle w iPhone, a jak masz jeszcze kilka płyt zgranych do jednego mp3, to nie dożyjesz końca "plejlisty"


    Serdecznie pozdrawiam
    == Mr_Kain ==
    Chłopcy to są w agencji towarzyskiej, my jesteśmy Młode Wilki (umiarkowanie młode hehe)
    HW: AR 159 SW 1.9JTDM Q-Tronic 10'2007 + Loudlink | ThinkPad T440s i5 12G 256G | iPhone 4 | E55

  5. #55
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    .
    Postów
    1,281

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mr_Kain Zobacz post
    Bose 159 to katastrofa (albo za dużo wypili, albo im gorzały zabrakło), fabryczne gra lepiej, koncertów nie odważyłbym się na tym słuchać, w Lybrze było o niebo lepiej
    Czy bose w 159 tak słabo naprawdę gra? Już słyszałem kilka razy że lepiej gra zwykłe audio niż bose?

  6. #56
    Użytkownik Ogier Avatar stefek
    Dołączył
    10 2012
    Mieszka w
    Olsztyn/Warszawa
    Auto
    159 1.9 JTDM SW
    Postów
    166

    Domyślnie

    A mam głupie pytanie a propos bose, jak mam sprawdzić czy mam ten system? Czy jest on specjalnie oznaczony logiem na głośnikach, ew. jakiś dodatkowy wzmacniacz/sub w bagażniku? Pytam bo kiedyś oglądałem parę aukcji gdzie było info o systemie bose a 'wizualnie' nic na to nie wskazywało. A mój system gra naprawdę dobrze i jeśli to nie bose a zwykły 'seryjniak' to mimo wszystko jestem mile zaskoczony.

  7. #57
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    .
    Postów
    1,281

    Domyślnie

    Jest logo na głośnikach na desce rozdzielczej, i z tego co wiem chyba skrzynia w bagażniku/wnęce nadkola.
    Załącznik 80782
    Ostatnio edytowane przez KuASY ; 23-12-2012 o 12:48

  8. #58
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar sebsob
    Dołączył
    08 2010
    Mieszka w
    DW
    Auto
    jest: Lancia Ypsilon 1.2 16V, Ford S-Max 2.0 TDCi, była: Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm
    Postów
    292

    Domyślnie

    Cytat Napisał KuASY Zobacz post
    Czy bose w 159 tak słabo naprawdę gra? Już słyszałem kilka razy że lepiej gra zwykłe audio niż bose?
    Oczywistym jest, że porównania do sali koncertowej są przesadzone, jednakże w stosunku do standardu jest zauważalnie lepiej.

  9. #59
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Śląsk
    Auto
    .
    Postów
    1,281

    Domyślnie

    Ciekawi mnie jeszcze jedno, czy są tylko dwa rodzaje audio w 159?
    Czyli normalne i bose?

  10. #60
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomek_KRK
    Dołączył
    05 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AR 159
    Postów
    2,706

    Domyślnie

    Cytat Napisał djstefan Zobacz post
    A mam głupie pytanie a propos bose, jak mam sprawdzić czy mam ten system? Czy jest on specjalnie oznaczony logiem na głośnikach, ew. jakiś dodatkowy wzmacniacz/sub w bagażniku? Pytam bo kiedyś oglądałem parę aukcji gdzie było info o systemie bose a 'wizualnie' nic na to nie wskazywało. A mój system gra naprawdę dobrze i jeśli to nie bose a zwykły 'seryjniak' to mimo wszystko jestem mile zaskoczony.
    Dla mnie osobiście seryjniak gra lepiej niż BOSE, które fabrycznie nie ma możliwości regulowania żadnych parametrów dźwięku - tony niskie/średnie/wysokie - po prostu funkcje te są wyłączone, jeżeli masz podpięty system BOSE. ALE knuję teraz, żeby zrobić w jednej alfie myk i pomimo BOSE wymusić możliwość sterowania equalizerem i podbiciem (loudness) - jak się uda, to się podzielę

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Mr_Kain Zobacz post
    Tomku, przypomnij mi proszę definicję standardu HD
    Próbuję zrozumieć wzmiankowane przez Ciebie 800x480 i nie bardzo mi do HD się zbliża
    Tak to oznaczają w urządzeniach przenośnych - 800x480 przy ekranach 6-7 cali to jest High Definition
    WWW.AUTKA.PL - kompleksowa obsługa samochodów

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Montaż fabrycznej nawigacji do Giulietty, porady.
    Utworzone przez rado084 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 22-07-2019, 11:06
  2. [159] Rodzaje radia/nawigacji
    Utworzone przez boober w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 17-03-2017, 16:56
  3. Wyciąganie nawigacji/radia CD
    Utworzone przez MatiMatteo w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-04-2015, 18:25
  4. [159] Zestaw multimedialny zamiast ori radia
    Utworzone przez czapel w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-04-2014, 20:39
  5. Dostrajanie radia do nawigacji (Transmiter FM)
    Utworzone przez Halil w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-01-2012, 13:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory