Strona 59 z 60 PierwszyPierwszy ... 9495051525354555657585960 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 581 do 590 z 595

Temat: Alfa 159 i montaż nawigacji zamiast radia

  1. #581
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    [MENTION=18525]berez[/MENTION] Wiesz co, nie próbowałem jeszcze tego, o czym piszesz. Nie wiedziałem nawet jeszcze, że jest taka funkcja. W materiale natomiast mówię o innej podobnej rzeczy: radio nie zapamiętuje nawet głośności! Każde uruchomienie to głośność ustawiona na wartość domyślną (nie znalazłem możliwości jej zmiany), a ta jest za głośna, zwłaszcza przy użyciu telefonu (rozmów).

  2. #582
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Bielsko Biala
    Auto
    AR 159 1.8 MPI + LPG Landi Renzo
    Postów
    57

    Domyślnie

    Witam, w poszukiwaniu radia trafilem na takie https://a.aliexpress.com/_mrOaYGd z wysylka z Hiszpanii, procek szybszy od innych - 2.5GHz, 8 rdzeni, 4/64, niestety to jakis przekret, w ostatnim dniu na wysylke, dostalem prawdopodobnie lewy numer przesylki, dzis wiadomosc ze przesylka zaginela, tych lepszych nie maja, moga wyslac gorsze plus jakas kamera.
    Zażądałem zwrotu kasy.

    Pisze jakby sie ktos zastanawial nad zakupem.

    Teraz szukam z wysylka z Polski. Pewnie wezme to co Annatar.
    Pozdrawiam

  3. #583
    Użytkownik Znawca Avatar Luck
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    KRA KNS
    Auto
    AR9 1,8 MPI LPG + Julka 1,4 TB
    Postów
    1,098

    Domyślnie

    Ktoś się orientuje jak w radiu z androidem u mnie jest akurat Gms 9401 ustawić aby rozmowy przez Messenger odpływały się przez głośniki z radia a nie z telefonu jak przy zwykłej rozmowie? Radio sparowane przez bluetooth.

  4. #584
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luck Zobacz post
    Ktoś się orientuje jak w radiu z androidem u mnie jest akurat Gms 9401 ustawić aby rozmowy przez Messenger odpływały się przez głośniki z radia a nie z telefonu jak przy zwykłej rozmowie? Radio sparowane przez bluetooth.
    CarPlay/Mirroring telefonu na radiu.

  5. #585
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    12 2019
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 Jtdm
    Postów
    1

    Domyślnie Radio 2din w AR 159 z navi 2008

    Witam, ma ktoś może namiary na ramkę do Chinśkiego radia Isudar ponieważ jak w temacie posiadam radio z Navi i niestety radio jest zbyt małe :/ czy polecacie inny sposób

  6. #586
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bercik94 Zobacz post
    Witam, ma ktoś może namiary na ramkę do Chinśkiego radia Isudar ponieważ jak w temacie posiadam radio z Navi i niestety radio jest zbyt małe :/ czy polecacie inny sposób
    Tak, wymień dekor na ten po zwykłym radiu. Bo jeśli kupisz ramkę to każdym razem przy wsiadaniu będzie Cię ona witała swym paskudnym wdziękiem. Ale to zależy też jak do tego podchodzisz

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  7. #587
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Alfa Romeo 159sw 1.9 150KM 2007r
    Postów
    3

    Domyślnie

    Szukałem na forum, ale nie trafiłem na taki wątek. Wiecie może jak po zmianie oryginalnej nawigacji bez B&M, Alfa z 2007 roku, zmieniać godzinę, ustawiać datę i resetować dane Trip itd co muszę robić w nawigacji?

  8. #588
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tomegm
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    KK
    Auto
    159 V6 Q4 Qtronic, Giulia Ti Q4
    Postów
    284

    Domyślnie

    Cytat Napisał patryk1694 Zobacz post
    Szukałem na forum, ale nie trafiłem na taki wątek. Wiecie może jak po zmianie oryginalnej nawigacji bez B&M, Alfa z 2007 roku, zmieniać godzinę, ustawiać datę i resetować dane Trip itd co muszę robić w nawigacji?
    Wszystko jest na wyświetlaczu między zegarami. Godzinę i inne ustawienia masz pod przyciskiem MENU na lewej manetce. TRIP A/B masz pod przyciskiem na prawej manetce, dwoma skrajnymi przyciskami na niej zmieniasz sobie to, co chcesz widzieć na górnym i na dolnym polu (spalanie, dystans itp).

  9. #589
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    206
    Postów
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał berez Zobacz post
    Mam identyczne radio - jak działa Ci przycisk Asystenta Głosowego? Ja sobie ustawiłem do obsługi tego przycisku asystenta Google, niestety radio nie pamięta ustawień domyślnych aplikacji i za każdym razem (po dłuższym postoju) gdy wciskam przycisk asystenta głosowego od nowa muszę wskazywać która aplikacja jest domyślnym asystentem (patrz zdjęcie). Jak dla mnie porażka, bo taka funkcjonalności (wypowiedzenie "nawiguj do domu" czy "odtwórz AC DC w spotify", "jak daleko do Warszawy" itd) jest dla mnie kluczowa...

    Druga kluczowa kwestia radio nie pamięta uprawnień, np. nadaje Yanosikowi uprawnienie żeby startował wraz z systemem a on nie startuje bo uprawnienia dziwnym trafem się "zerują"....

    Będę wdzięczny za wszelkie odpowiedzi bo może z softem coś u mnie nie tak i wystarczy zmiana...

    Załącznik 273387
    A jak działa wbudowany mikrofon podczas rozmów telefonicznych?
    Jak szybko się radio uruchamia po dłuższym wyłączeniu?
    I jak działają przyciski do sterowania na kierownicy?
    Gdzieś kiedyś czytałem ze w kostce ISO należy zamienić ze sobą 2 kabelki ponieważ radio nie podtrzymywanej pamięci

  10. #590
    Użytkownik Rowerzysta Avatar berez
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    SMI
    Auto
    159 1.9 JTDm 16V 2008r. (Mod: 180KM, 400Nm)
    Postów
    308

    Domyślnie

    Mikrofon działa na tyle dobrze (rozmówca nawet słyszał butelkę która się obijała podczas jazdy w nogach pasażera) że nie zmieniałem na fabryczny z alfy. Radio startuje moment (tak jakbyś wybudzał komórkę z wyłączonego ekranu), jak wsiadam do auta po pracy to mam aplikacje uruchomione nadal te z dojazdu do pracy, po dłuższej nieobecności radio nadal szybko się wybudza, natomiast procesy aplikacji są zabite. Sterowanie z kierownicy działa. Co do zmiany kabli w kostce ISO to pierwsze słyszę, masz może jakiegoś linka na ten temat pod ręką?

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Montaż fabrycznej nawigacji do Giulietty, porady.
    Utworzone przez rado084 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 22-07-2019, 11:06
  2. [159] Rodzaje radia/nawigacji
    Utworzone przez boober w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 76
    Ostatni post / autor: 17-03-2017, 16:56
  3. Wyciąganie nawigacji/radia CD
    Utworzone przez MatiMatteo w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-04-2015, 18:25
  4. [159] Zestaw multimedialny zamiast ori radia
    Utworzone przez czapel w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-04-2014, 20:39
  5. Dostrajanie radia do nawigacji (Transmiter FM)
    Utworzone przez Halil w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 26-01-2012, 13:29

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory