Strona 41 z 48 PierwszyPierwszy ... 313233343536373839404142434445464748 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 477

Temat: Blue&Me upgrade i zmiana języka

  1. #401
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar ColMan
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Alfa romeo 159 2.4 JTD
    Postów
    8

    Domyślnie

    Mi niestety nie udało się rozwiązać problemu , na kilku pendrive'ach o różnej prędkości od 2.0 do 3.1 za każdym razem USB Error 10 , nawet ponowiłem instalacje 5.5 i to samo instalacja nie chce się dokończyć :-/ , czuję że to musi być padnięty B&M nie ma innej opcji .

  2. #402
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar ColMan
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    Alfa romeo 159 2.4 JTD
    Postów
    8

    Domyślnie

    Witam ponownie , muszę się pochwalić iż po wymianie na używany B&M o tym samym numerze seryjnym instalacje przebiegły bez problemowo i nawet spolszczenie poszło , tak że mam Włoski wóz z gadającą babką po Polsku .
    Ostatnio edytowane przez ColMan ; 31-10-2019 o 19:26

  3. #403
    Użytkownik Świeżak Avatar Markeczek84
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Zamość
    Auto
    AR 147 1.9JTDM 2006 & AR 159 2.4JTDM TI 2009
    Postów
    36

    Domyślnie

    Witam wszystkich obecnych, czy znajdę Tu kogoś z województwa lubelskiego kto zaktualizował radio z B&M ( zmiana języka na wyświetlaczu na pl )?
    Potrzebuje pomocy bo wszystkie moje próby skończyły się błędem error 10...
    Próbowałem z 6 pamięciami ale niestety d..pa Radio dalej szczeka po niemiecku
    Robiłem wszystko zgodnie z instrukcjami z forum. Podejrzewam, że nie trafiam z pendraivem

  4. #404
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    języka na wyświetlaczu ni zaukutalizujesz w żaden oficjalny sposób, ten update językowy z USB to komendy głosowe, choć pewnie właśnie na tym zależy Ci najbardzoej. u mnie pierwszy pendrive error code 10 (to był pen 512MB Kingston z przed powiedzmy 15 lat) , drugi spoko poszedł (jakiś darmowy 2GB z przed 10 lat). wyświetlacz (język) ktoś jakoś tam przeprogramowywał w Giulietcie (w 159 może być podobnie) edytując/podmieniająć stringi tureckie zapisane w pamięci (licznika? nie pamiętam) - no ale to już trudniejsza zabawa.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #405
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16V SW Ti
    Postów
    17

    Domyślnie

    No u mnie zmiana języka (komend głosowych) poszło za pierwszym razem, pendrive 2GB jakaś reklamówka.

  6. #406
    Użytkownik Świeżak Avatar Markeczek84
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Zamość
    Auto
    AR 147 1.9JTDM 2006 & AR 159 2.4JTDM TI 2009
    Postów
    36

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    języka na wyświetlaczu ni zaukutalizujesz w żaden oficjalny sposób, ten update językowy z USB to komendy głosowe, choć pewnie właśnie na tym zależy Ci najbardzoej. u mnie pierwszy pendrive error code 10 (to był pen 512MB Kingston z przed powiedzmy 15 lat) , drugi spoko poszedł (jakiś darmowy 2GB z przed 10 lat). wyświetlacz (język) ktoś jakoś tam przeprogramowywał w Giulietcie (w 159 może być podobnie) edytując/podmieniająć stringi tureckie zapisane w pamięci (licznika? nie pamiętam) - no ale to już trudniejsza zabawa.
    Dzięki za odpowiedz, wiec już jeden problem odpada z polskim na wyświetlaczu Zostają te przeklęte komendy głosowe. Nazbierałem od znajomych około 8 pamięci ale z żadną nie mogę trafić mam jeszcze kinkstona 32gb ale nie wiem czy jest sens podchodzić z nim, chociaż ktoś na forum pisał, że z dużego mu się udało to zrobić...

  7. #407
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    pamięci poformatowane świeżo bez żadnych dodatkowych plików? ktoś kiedyś pisał żeby robić pełny format a nie szybki, no nie wiem czy to jest potrzebne, ale skoro na tylu penach nnie działa to może warto spróbować? już nie pamiętam instrukcji - fat32 czy fat16 (B&M w środku ma starego Windowsa CE 5.x)
    a próbowałeś updatować centalkę najpierw, czy masz już zupdatowaną? czy to coś pomoże, znów Ci nie powiem, ale kto wie - może pakiet językowy jest dla konkretnej wersji? jak nie była aktualizowana to najpierw jest aktualizacja do wer 5.5 a potem do 5.6 - do ściągnięcia z oficjalnej strony blue&me.

    ludzie tez nie mogli zupdatować centralki jak była trochę walnięta - niestety one padają czasem (częściowo lub całkowicie)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #408
    Użytkownik Świeżak Avatar Markeczek84
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Zamość
    Auto
    AR 147 1.9JTDM 2006 & AR 159 2.4JTDM TI 2009
    Postów
    36

    Domyślnie

    Pamięci formatowane tylko że na szybko, może tu jest problem... fat32 zgodnie z zaleceniem z instrukcji tego jestem pewnien Aktualizuje ze strony - pobieram dane z auta, ściągam wersje 5.5, wkładam pamięć do auta, zaczyna się aktualizować i po chwili wyskakuje ten błąd error 10. Także nawet do 5.6 nie dochodzę. Spróbuje jeszcze wolne formatowanie, może akurat to to. Da się jakoś sprawdzić uszkodzenie centralki ? Mam jeszcze problem z odtwarzaniem mp3 z pena. Na początku długie wczytywanie (pen 32gb kingston) zaczyna lecieć utwór, po chwili przerywa, cisza i znowu zaczyna grać. Zastanawiam się czy może to mieć jakiś związek.

    - - - Updated - - -

    Kolego RjS, czy wgrywałeś język po aktualizacji na 5.5 /5.6 czy wrzuciłeś język przed tym ?

  9. #409
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    wrzua się po, przed Ci go i tak skasuje. jak nie idzie 5.5 to może już masz 5.5 albo 5.6. Możesz spróbować 5.6, on wejdzie chyba tylko jak jest conajmniej 5.5 już wgrany (lub 5.6). potem język.
    ja sam się pomyliłem w swojej TBi i najpierw pchałem 5.6, nie pryzją, potem 5.5, potem jeszcze raz 5.6, potem jezyk
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #410
    Użytkownik Świeżak Avatar Markeczek84
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Zamość
    Auto
    AR 147 1.9JTDM 2006 & AR 159 2.4JTDM TI 2009
    Postów
    36

    Domyślnie

    Witam ponownie, prawdopodobnie dziś wieczorem dziś będę działać. Kolego epsonix widzę że ogarniasz temat lepiej niż ja wiec jeszcze jedno pytanie... czy po zgraniu danych z auta i pobraniu ze strony aktualizacji 5.5/5.5 czyszczę ponownie pamięć ? czy dorzucam ściągniętą aktualizacje do istniejących plików na pamięci ?

Podobne wątki

  1. [156] Zmiana języka w komputerze
    Utworzone przez DDEvil w dziale 156
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-12-2015, 22:54
  2. Zmiana języka na komputerze..
    Utworzone przez skwaros w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-12-2015, 20:39
  3. [159] Zmiana języka radionawigacji
    Utworzone przez pannamysia w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-11-2015, 23:43
  4. Zmiana języka menu
    Utworzone przez Stiven w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-07-2012, 22:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory