Strona 45 z 48 PierwszyPierwszy ... 3536373839404142434445464748 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 441 do 450 z 477

Temat: Blue&Me upgrade i zmiana języka

  1. #441
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar micorl
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Siewierz/Mierzęcice
    Auto
    Alfa Romeo 147 FL JTDM 16v TI Q2 - była,Alfa Romeo 159SW JTDM 16v TI,Alfa Romeo 147 FL 1.6 T.S
    Postów
    848

    Domyślnie

    Cytat Napisał Fatefulqt Zobacz post
    zrobilem update do wersji 5.6 I pojawili się funkcje random i shuffle, ale nie działają. Teraz sam system działa powoli.
    Może problem jest ze utwory nie w folderze znajdują się ? Jak u ciebie ?
    Jest raczej na odwrót...im więcej folderów tym wolniej działa odtwarzacz.

  2. #442
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Ciekawa rzecz: odpaliłem ponownie samochód i na start dostałem zapytanie czy przekopiować książkę kontaktów. Wcześniej trzy razy gasiłem i odpalałem, zero reakcji. Nie musiałem więc od nowa parować telefonu z kompem.

    Co do folderów: mam kilka, jakoś z 10, ale wszystko chodziło i teraz też chodzi płynnie.

  3. #443
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    Cytat Napisał Annatar Zobacz post
    zrobilem update do wersji 5.6 I pojawili się funkcje random i shuffle, ale nie działają. Teraz sam system działa powoli.
    Może problem jest ze utwory nie w folderze znajdują się ? Jak u ciebie ?
    reset B&M nie zaszkodzi - to Windows CE 5.x który chodzi miesiącami (podtrzymanie) - klemę odepnij na chwilę (można odpowiedni bezpiecznik ale nie pamiętam który już)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #444
    Użytkownik Świeżak Avatar Fatefulqt
    Dołączył
    05 2020
    Auto
    Alfa Romeo 159 ti sw 2.4 jdtm
    Postów
    36

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    reset B&M nie zaszkodzi - to Windows CE 5.x który chodzi miesiącami (podtrzymanie) - klemę odepnij na chwilę (można odpowiedni bezpiecznik ale nie pamiętam który już)
    Ok dzięki! Jutro spróbuje

  5. #445
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,994

    Domyślnie

    no i daj mu chwile po rakim restarcie na boot i zczytanie/zindeeksowanie calego pedrivea,.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #446
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    06 2020
    Auto
    Alfa 159 SW 2.0 JTDm
    Postów
    5

    Domyślnie

    Nie wiem czy gdzieś to było ale sam się długo naszukałem (na tym forum również) informacji skąd pobrać ten cholerny język polski.
    I w końcu znalazłem!

    Link: blueandme.net/resources/download/APPLICATIVI/Cambio_Lingua/Page/Html_Lingue/index_en.html

  7. #447
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar wkamil
    Dołączył
    04 2013
    Auto
    156 SW 2.4 JTD Ti '05, 159 SW 2.0 '11
    Postów
    796

    Domyślnie

    Szanowni,
    troszkę motam się z pewną dolegliwością... otóż mianowicie w mojej belli (rocznik 2011) padło mi CD radioodtwarzaczu (z mp3). Udało mi się w końcu dorwać radyjko z mp3, ale niestety nie jest to rocznik 2011, tylko rok starsze. No i teraz po podłączeniu CD mam, ale MP3 nie działa jak po przednio, bo nie da rady przerzucać utworów z panelu radia, a tylko z kiery, a ponadto w czasie korzystania z mp3 na wyświetlaczu radia nie pojawia się nic poza nazwą Media Player (mimo, że w ustawienia wybrane jest tytuł utworu). Myślicie, że to się nie dogada z moim modułem B&M i pozostaje mi znaleźć radio z 2011? (mission impossible). Próbowałem przełożyć sam moduł CD no ale wiadomo jak to u Włochów... przecież nie pasuje...

  8. #448
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta 1,4 TB i Brera 1,75TBi
    Postów
    1

    Domyślnie

    Witajcie
    czy jest ktoś z Warszawy kto mógłby mi pomóc i sparowac telefon z radiem (Blue&Me) ? 45stron czytania ...no sory nie dam rady
    pacjent to Brera 2010rok (mam ją od 2 dni) i telefon Samsung s10e

    zapłacę szelestami, piwem lub słodyczami
    z góry dziękuje

  9. #449
    Annatar
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szymszel Zobacz post
    Witajcie
    czy jest ktoś z Warszawy kto mógłby mi pomóc i sparowac telefon z radiem (Blue&Me) ? 45stron czytania ...no sory nie dam rady
    pacjent to Brera 2010rok (mam ją od 2 dni) i telefon Samsung s10e

    zapłacę szelestami, piwem lub słodyczami
    z góry dziękuje
    45? Na niecałej jednej jest cała "procedura" rozpisana. 2 minuty roboty. Jak ktoś leniwy to wystarczy wpisać w google i są nawet wideo poradniki, np.:


  10. #450
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    07 2019
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16V SW Ti
    Postów
    17

    Domyślnie

    http://www.blueandme.net/blueandme/index.aspx
    wyswietla mi się tylko niebieski ekran, nie otwiera się juz ta strona czy to umnie problem?

Podobne wątki

  1. [156] Zmiana języka w komputerze
    Utworzone przez DDEvil w dziale 156
    Odpowiedzi: 22
    Ostatni post / autor: 22-12-2015, 22:54
  2. Zmiana języka na komputerze..
    Utworzone przez skwaros w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-12-2015, 20:39
  3. [159] Zmiana języka radionawigacji
    Utworzone przez pannamysia w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 10-11-2015, 23:43
  4. Zmiana języka menu
    Utworzone przez Stiven w dziale 166
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 18-07-2012, 22:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory