Strona 28 z 30 PierwszyPierwszy ... 18192021222324252627282930 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 291

Temat: Dorobienie kluczyka / pilota, klucz problemy

  1. #271
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tomegm
    Dołączył
    06 2019
    Mieszka w
    KK
    Auto
    159 V6 Q4 Qtronic, Giulia Ti Q4
    Postów
    284

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej_B2 Zobacz post
    Pytanie do maly_777 - piszesz że można samo immo i otwieranie z grota, ja właśnie czegoś takiego szukam żeby mieć taki kluczyk awaryjny i w okolicach Rzeszowa nikt tego
    nie umie. Dowiedziałem się za to że jest to niemożliwe i musi być płytka z całą elektroniką ( taki pełny kluczyk) i kodowanie tego dopiero pozwoli uruchomić samochód ale koszty takie jak mi podawali że już taniej z tego co czytam to wyjdzie w ASO.
    Jakbyś miał być w Krakowie to zadzwoń tu:
    http://enigmaserwis.pl/
    Za 700 zł miałem w 20 minut nowy, w pełni działający klucz. Wariant z otwieraniem z grota zdaje się, że też mieli.

  2. #272
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Kykv
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    RJS/Podkarpackie
    Auto
    -
    Postów
    16

    Domyślnie

    Witam, możesz mi napisać kiedy się kontaktowałeś ze mną bo nie pamiętam?
    Mogę zrobić kluczyk z pilotem i bez pilota (sam chip, ale rozbierz sobie obudowę, zobacz że tam jest za mało miejsca żeby ten chip zmieścić w górnej części obudowy, a sygnał z kluczyka do stacyjki musi być mocny)
    Kup używany kluczyk na allegro, ja go wyzeruję i dopiszę do auta.
    Ostatnio edytowane przez Kykv ; 07-07-2021 o 15:33

  3. #273
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vudka123
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4jtdm Ti 20v 2008
    Postów
    442

    Domyślnie

    Kykv, można poznać cenę całości od ciebie ??
    Mam także tylko 1 kluczyk i muszę ogarnąć drugi chyba bo z 1 coś się dzieje i nie reaguje auto na kluczyk od paru dni.. a wszystko już sprawdzałem wiec chyba zostaje 2 kluczyk ogarnąć
    zauzmy ze kupiłbym obudowę ale co z kluczykiem do drzwi ?

  4. #274
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Kykv
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    RJS/Podkarpackie
    Auto
    -
    Postów
    16

    Domyślnie

    Daj komuś do przelutowania cewkę albo newralgiczne punkty na płytce.

    ----

    300 + koszt kluczyka. Jeśli mam przygotowane odblokowane kluczyki na stanie to po 300 za sztukę w nowych obudowach z nowym grotem.

    Jeśli nie mam, to kupujesz sobie używkę którą "wyczyszczę/odblokuję/wyzeruję" na miejscu + nową obudowę z nowym grotem (należy zwrócić uwagę żeby elektronika kluczyka nie była zalana przez uszkodzoną baterię bo i takie już się trafiały)

    Metalowy grot docinam na wzór starego (lub wg kodu z karty kodowej jeśli posiadasz), koszt +30zł.

    159/Brera/Spider - jeśli wszystkie klucze zgubione - robię wysyłkowo z działającym pilotem - trzeba wysłać stacyjkę.
    Dotyczy to także Fiata Cromy (ale używany kluczyk trzeba dostarczyć we własnym zakresie, nie magazynuję kluczyków do Cromy bo zainteresowanie jest słabe)

    Jeśli to ma być kluczyk zapasowy trzeba najlepiej przyjechać autem do mnie. Dlatego ze względu na odległość raczej obsługuję auta ze swojej okolicy.

    Mogę też wyzerować każdą ilość używanych kluczy wysyłkowo. 50zł/szt + odsyłka, a co wy z tym zrobicie to już wasza sprawa. Bo to jeszcze trzeba zakodować.
    Ostatnio edytowane przez Kykv ; 07-07-2021 o 20:28

  5. #275
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vudka123
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4jtdm Ti 20v 2008
    Postów
    442

    Domyślnie

    Nie wiem czy mój ten kluczyk jest oryginalny na kluczyku (tym złotym) nie ma wyrytego "Ricambi" w poprzedniej 159 miałem 1 kluczyk z takim napisem i raczej byl oryginalny.
    Co to przylutowania boje się ze ktoś to spier* i nie będę miał wgl dostępu do auta... czasami zareaguje np po 15 wkładaniach.
    To może zacznijmy od początku
    Czy masz przygotowany kluczyk?
    Raczej używałbym go jako główny kluczyk

    Ps nie mam karty kodowej.

  6. #276
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Kykv
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    RJS/Podkarpackie
    Auto
    -
    Postów
    16

    Domyślnie

    Kluczyki są 2-3 szt aktualnie. Nie trzeba karty kodowej

  7. #277
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vudka123
    Dołączył
    12 2018
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4jtdm Ti 20v 2008
    Postów
    442

    Domyślnie

    No to biorę
    Daj jakiś kontakt?

    Wysłane z mojego M2007J3SG przy użyciu Tapatalka

  8. #278
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2019
    Auto
    alfa romeo 159 jtdm 1,9 16V 150 KM
    Postów
    23

    Domyślnie

    Witam! Kykv kontakt był w tamtym roku jeszcze, nie pamiętam dokładnie, tak jak pisałem przez stronę internetową. Możliwe że ty tego nie obsługujesz tylko jakiś twój pracownik i mnie zlał. Nie wiem czy dubluje się kontakt w odpowiedzi na maila z którego pisałem (tak jak na allegro co przychodzi powiadomienie jak zadasz pytanie sprzedającemu) bo wtedy w mailu bym znalazł dokładną datę. No chyba że to nie było do Ciebie ale wątpię żeby w okolicach Jasła był drugi taki serwis specjalizujący się w alfach. Mam taki kluczyk (atrapę, obudowę) kupiony na allegro chyba za ok. 70 zł. Wyfrezowany jest kluczyk mechaniczny (grot) - to potrafili mi zrobić na podstawie oryginalnego kluczyka i to i jedynie to działa.
    Czyli jak zatrzasne kluczyki to od biedy otworzę auto i wydostanę oryginalny kluczyk, problem by był jakbym zgubił oryginalny. Wtedy nie bardzo jest jak nawet przepchnąć auto
    bo blokada kierownicy trzyma. Myślałem że do tej atrapy (obudowy) która nie ma płytki z elektroniką wystarczy dołożyć immobilajzer czyli tę kosteczkę i ją zaprogramować (dopisać itp) tak jak np. w grupie vw. To by się tam chyba zmieściło bo ta obudowa to jest chyba podróba ale na wzór oryginału. Chyba że w alfie z tym immo to tak nie jest? Tak mi powiedział gość w Rzeszowie co frezował kluczyk. Mówił że samo immo nic nie da bo i tak nie odpalę auta. Jeśli trzeba oryginalny kluczyk z innego auta ( taki do wyzerowania z oryginalną elektroniką) to nie problem bo mogę kupić na allegro, patrzyłem są za ok 150, 170 zł. Nawet obudowa już nieważna bo przełożyłbym to do tej nowej. Pytanie tylko czy jest szansa żebyśmy się jakoś mogli umówić że podjadę do ciebie i mi to zrobisz. Bo jak nie to wybulę 170 zł i zostanę z kluczykiem co mi do niczego nie będzie potrzebny.
    Mógłbym podjechać bo do Jasła mam niecałe 70 km to nie jest daleko i poczekał bym, gdzieś się pokręcę, przejdę się po sklepach a ty byś miał spokój że ci się nie będę kręcił w pobliżu. Karty kodowej nie mam, tylko jeden kluczyk. Auto było sprowadzone z Włoch to tam rzadko kiedy jest wszystko w komplecie a przeważnie nigdy, nie to co z niemiec gdzie nawet płyty do fabrycznej nawigacji z audi 2002 r są dodawane w komplecie nie mówiąc już o kluczykach.
    Pozdrawiam!

  9. #279
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2019
    Auto
    alfa romeo 159 jtdm 1,9 16V 150 KM
    Postów
    23

    Domyślnie

    Dzięki tomegm za info i namiar. W sumie do Krakowa nie mam jakoś strasznie daleko a może się trafi że bedę jechał gdzieś w okolice to zapytam.

  10. #280
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Kykv
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    RJS/Podkarpackie
    Auto
    -
    Postów
    16

    Domyślnie

    Kurde, nie zaglądam tu, a powiadomienia o tym temacie lądują w spamie, piszcie priv wtedy mam powiadomienie i prywatnej wiadomości.
    Mogę zrobić ten kluczyk na poczekaniu, tylko pisz priv.

Podobne wątki

  1. Dorobienie kluczyka
    Utworzone przez WUJ LEDI w dziale 166
    Odpowiedzi: 101
    Ostatni post / autor: 17-02-2019, 23:17
  2. Dorobienie pilota do org. kluczyka
    Utworzone przez songo1s w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 05-09-2014, 17:46
  3. [145] Dorobienie kluczyka
    Utworzone przez Maati w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 08:31
  4. Dorobienie kluczyka
    Utworzone przez pawel1284 w dziale GT
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 23-01-2012, 12:29
  5. Dorobienie kluczyka
    Utworzone przez Marcuss w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 21-10-2009, 22:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory