Strona 150 z 172 PierwszyPierwszy ... 50100140141142143144145146147148149150151152153154155156157158159160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,491 do 1,500 z 1711

Temat: jaki wahacz górny

  1. #1491
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Czyli śruba sworznia pozostaje stara. Dlatego żeby ktoś dokręcał nakrętkę nawet kluczem dynamometrycznym, to i tak może się zerwać, ponieważ nie ma informacji w jaki sposób była traktowana przez poprzednich użytkowników. A że się zdarza - w regenerowanych - to już wiem. Amen.

  2. #1492
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Wolsztyn
    Auto
    159 SW 2.4 JTD Q-Tronic
    Postów
    1,622

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Czyli śruba sworznia pozostaje stara. Dlatego żeby ktoś dokręcał nakrętkę nawet kluczem dynamometrycznym, to i tak może się zerwać, ponieważ nie ma informacji w jaki sposób była traktowana przez poprzednich użytkowników. A że się zdarza - w regenerowanych - to już wiem. Amen.
    Każdy sworzeń jest sprawdzany to po pierwsze, po drugie w czasie demontażu sworzeń nie działa taka siła jak przy dokręcaniu po trzecie dokręcać wahacz się powinno kontrując imbusem i nie używać klucza udarowego bo miałem kilka przypadków ludzi którzy sworzeń ukręcili w nowym wahaczu(oczywiście górnym bo w dolnym z racji jego wielkości jest to raczej awykonalne)
    Swoja drogą ciekawe czemu miałem prawie tyle samo przypadków ukręconych wahaczy w nowych kupionych w serwisie i regenerowanych. W nowych też był sworzeń uszkodzony? Czy nieumiejętny montaż?
    Amen
    Ostatnio edytowane przez jasio79 ; 07-10-2019 o 16:26

  3. #1493
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasio79 Zobacz post
    Każdy sworzeń jest sprawdzany to po pierwsze, po drugie w czasie demontażu sworzeń nie działa taka siła jak przy dokręcaniu po trzecie dokręcać wahacz się powinno kontrując imbusem i nie używać klucza udarowego bo miałem kilka przypadków ludzi którzy sworzeń ukręcili w nowym wahaczu(oczywiście górnym bo w dolnym z racji jego wielkości jest to raczej awykonalne)
    Swoja drogą ciekawe czemu miałem prawie tyle samo przypadków ukręconych wahaczy w nowych kupionych w serwisie i regenerowanych. W nowych też był sworzeń uszkodzony? Czy nieumiejętny montaż?
    Amen
    Możesz kolego odpowiedzieć na pytanie jaki koszt jest u Ciebie tych dolnych i gornych czy to jakaś tajemnica?

  4. #1494
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Wolsztyn
    Auto
    159 SW 2.4 JTD Q-Tronic
    Postów
    1,622

    Domyślnie

    Tajemnica handlowa [emoji16]
    Zartuje.
    200 gorny i 400 dolny
    Plus zwrot orginalu

    Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka

  5. #1495
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasio79 Zobacz post
    Każdy sworzeń jest sprawdzany to po pierwsze, po drugie w czasie demontażu sworzeń nie działa taka siła jak przy dokręcaniu po trzecie dokręcać wahacz się powinno kontrując imbusem i nie używać klucza udarowego bo miałem kilka przypadków ludzi którzy sworzeń ukręcili w nowym wahaczu(oczywiście górnym bo w dolnym z racji jego wielkości jest to raczej awykonalne)
    Swoja drogą ciekawe czemu miałem prawie tyle samo przypadków ukręconych wahaczy w nowych kupionych w serwisie i regenerowanych. W nowych też był sworzeń uszkodzony? Czy nieumiejętny montaż?
    Amen
    Jak niby sprawdzasz te sworznie? Na oko to chłop w szpitalu umarł.
    I z tymi nowymi wahaczami z urwanymi śrubami to nie wciskaj kitu, bo jeszcze ktoś w to uwierzy. Takie historyjki można między bajki wkładać. Jaką twardość ma materiał sworznia? Wiesz jakiej siły trzeba użyć, żeby zerwać taką śrubę? Popularne pneumatyczne klucze udarowe nie są w stanie tego zrobić.

    Próbujesz reklamować swoje regenerowane wahacze. Sorry... regenerowane - za wyjątkiem wymiany tak ważnego elementu jak sworzeń.

  6. #1496
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasio79 Zobacz post
    Tajemnica handlowa [emoji16]
    Zartuje.
    200 gorny i 400 dolny
    Plus zwrot orginalu

    Wysłane z mojego G8441 przy użyciu Tapatalka
    No to wybacz naprawdę wole kupić nowy zamiennik

  7. #1497
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AlfaRomeo Brera 2.4 / Stelvio MY20
    Postów
    1,612

    Domyślnie

    Ale się uczepiliście.
    Chcecie kupić nowy? To kupcie. Nikt was nie trzyma. A z ciekawości dajcie znać ile wam pochodziły.

    Jak ktoś wymieniał już wahacze i próbował różnych firm, to szuka w końcu rozwiązania na dłuższy okres jak te oryginały które są obecnie na rynku.

    Ale nikt was nie namawia do tego, aby nie zmieniać wahaczy co roku. Co kto lubi.
    Wolny rynek polega na tym, że jeden może kupic fasta, inny trw, a inny regenerowane.

    Miejcie odrobinę szacunku do innych i nie krytykuje innych tylko dlatego że mają inne zdanie lub inne doświadczenie. Ok?

    Sent from my G8341 using Tapatalk

  8. #1498
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał mateuszszar Zobacz post
    Ale się uczepiliście.
    Chcecie kupić nowy? To kupcie. Nikt was nie trzyma. A z ciekawości dajcie znać ile wam pochodziły.

    Jak ktoś wymieniał już wahacze i próbował różnych firm, to szuka w końcu rozwiązania na dłuższy okres jak te oryginały które są obecnie na rynku.

    Ale nikt was nie namawia do tego, aby nie zmieniać wahaczy co roku. Co kto lubi.
    Wolny rynek polega na tym, że jeden może kupic fasta, inny trw, a inny regenerowane.

    Miejcie odrobinę szacunku do innych i nie krytykuje innych tylko dlatego że mają inne zdanie lub inne doświadczenie. Ok?

    Sent from my G8341 using Tapatalk
    A dlaczego Ty nie masz szacunku i krytykujesz innych, że mają inne zdanie?

    - - - Updated - - -

    Człowieku nie masz pojęcia chyba o tym co piszesz bo ja na fastach jeździłem z 6 lat więc sorry������ Nie wymieniałem nigdy wahacza po sezonie

  9. #1499
    Użytkownik Świeżak Avatar Dugit
    Dołączył
    08 2009
    Auto
    159 SW 2.0JTDm i 156 SW 1.9JTD
    Postów
    209

    Domyślnie

    Rozbawiło mnie te bicie piany. Proszę czytać moje posty ze zrozumieniem. I nie przypisywać mi że twierdzę to czy tamto. Wyraziłem swoją opinię i basta. Elaboraty piszecie a gdzieś wcześniej przeczytałem że komuś to wisi co kupują inni a piana dalej się toczy. Nie jestem znawcą ale widać że paru tu zna się na wszystkim. Ja nikogo nie przekonuje do regenerowanych wahaczy. Ale fasta nie chcę za darmo i nic i nikt mnie nie przekona bo jak sami piszecie może być ok albo 8tyś i do śmieci to jest najgorsze w zamiennikach moim zdaniem. Tak na przyszłość po co tyle jadu. To forum dla pasjonatów marki a nie zawody w doje...ać komuś. A i tak jeszcze jedno na koniec skoro fast jest tak super i ktoś twierdzi że niby na pierwszy montaż gdzieś go montują to tym więcej będzie podróbek z tym brandem jak to się ma z TRW.

  10. #1500
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    I kto tu nie bije piany������������?? Chłopie z gliny sobie ulep nawet albo z dębu wystrugaj. Ja nic nie wiem najlepiej w sumie to mnie to nawet nie interesuje co sobie ktoś robi. Wyrażam tylko swojej zdanie i tyle. Pa

Podobne wątki

  1. [156] wahacz górny
    Utworzone przez Arek 146 w dziale 156
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 07-07-2013, 09:51
  2. Wahacz górny
    Utworzone przez marian813 w dziale 156
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 28-07-2011, 21:45
  3. Wahacz górny
    Utworzone przez amdi92 w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-05-2011, 15:21
  4. Górny wahacz
    Utworzone przez mbudzik83 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-06-2010, 08:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory