Strona 161 z 172 PierwszyPierwszy ... 61111151152153154155156157158159160161162163164165166167168169170171 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,601 do 1,610 z 1711

Temat: jaki wahacz górny

  1. #1601
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    jasio79 ale Ty p.....z naprawdę. Daj sobie spokój z tymi bredniami.

  2. #1602
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał jasio79 Zobacz post
    To niech ci [MENTION=78480]Yarek[/MENTION] napisze ile mu wytrzymały kupione tam wahacze, jak wygląda proces reklamacji i popatrz na opinie w google o nich.
    Wszystko jest dobrze dopóki nie musisz reklamować kupionego towaru
    Akurat od dłuższego czasu kupuję u nich wszystkie części, łącznie z elementami zawieszenia. I jeszcze wtopy nie miałem.
    Z rozpatrywaniem gwarancji wszędzie jest ciężko, również u Ciebie. Zapomniałeś jak miałeś wywalone na to, jak podczas dokręcania urwała mi się śruba górnego poliftowego wahacza zakupionego właśnie u Ciebie? Najłatwiej zwalić na zły montaż, a potem pisać, że przecież te śruby się urywają i to normalne. No sorry.
    Milion razy wolę kupić nowy zamiennik, niż ten pseudoregenerowany w sumie złom. Przynajmniej sworzeń w zamienniku będzie nowy.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  3. #1603
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Wolsztyn
    Auto
    159 SW 2.4 JTD Q-Tronic
    Postów
    1,622

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Akurat od dłuższego czasu kupuję u nich wszystkie części, łącznie z elementami zawieszenia. I jeszcze wtopy nie miałem.
    Z rozpatrywaniem gwarancji wszędzie jest ciężko, również u Ciebie. Zapomniałeś jak miałeś wywalone na to, jak podczas dokręcania urwała mi się śruba górnego poliftowego wahacza zakupionego właśnie u Ciebie? Najłatwiej zwalić na zły montaż, a potem pisać, że przecież te śruby się urywają i to normalne. No sorry.
    Milion razy wolę kupić nowy zamiennik, niż ten pseudoregenerowany w sumie złom. Przynajmniej sworzeń w zamienniku będzie nowy.
    Sam napisałeś że nie dokręcałeś kluczem dynamometrycznym(45-50 NM) i nie masz pretensji a poza tym z tego co pamiętam wymieniłem ci wahacz na inny doliczając tylko koszt regeneracji sworznia. W wahaczach poliftowych sie ukręcają sworznie z racji innego materiału(hartowanie powierzchniowe) i z tego że jest cieńszy.
    Chcesz nowy zamiennik prosze bardzo, ale w zamienniku i sworzeń i sam wahacz wykonany jest z gorszego materiału i dokręcając go tak samo może sie ukręcić przy montażu

  4. #1604
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    A co, miałeś zregenerować drugi raz cały wahacz?
    Gdybym wiedział od początku, że tylko zaklepujesz stare używane przez dziesiątki tysięcy kilometrów sworznie, to bym tego w życiu nie kupił.
    Każdy jeden zamiennik jest lepszy od tego.
    Nawet gdybyś montował oryginalne tuleje to nic by nie zmieniło. I tak wychodzi coś takiego - tuleje w zamienniku plus stary używany sworzeń. W cenie dobrego zamiennika.
    Wow.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  5. #1605
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    to nie jest dobry pomysł.
    Bo?

    Jest mnóstwo modeli wahaczy, w tym aluminiowych, nie piszę o 159, w których są wymienne sworznie, to co, to też nie dobre - czym różni się jedno od drugiego?

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    ale nie ma co wrzucać wszystko do jednego wora.
    To, właśnie Ty, wrzucasz wszystko do jednego wora pisząc o "zamiennikach", albo podajesz konkretne marki/typy, albo piszesz dokładnie o niczym, bo zamiennik, zamiennikowi nierówny, a Ty operujesz tym określeniem, bez ładu i składu.

    Nie wiesz na czym polega regeneracja używanych wahaczy z niewymiennym sworzniem, bo piszesz tak, jakbyś nie miał o tym bladego pojęcia - czegóż innego, niż usunięcia starego sworznia i zamontowania nowego się spodziewałeś?

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    Gdybym wiedział od początku, że tylko zaklepujesz stare używane przez dziesiątki tysięcy kilometrów sworznie, to bym tego w życiu nie kupił
    Jakie "stare używane sworznie", czytasz to, co piszesz?

    Ludzie Ci piszą, że kupowali i są zadowolenie, no ale przecież Ty wiesz lepiej, bo dokręcając na "ile wlezie", uszkodziłeś go prawda??? - to, kto jest temu winny?

    Trzeba była, do wymiany tak wrażliwej i wpływającej na bezpieczeństwo, o czym sam pisałeś, części, zatrudnić fachowca, a nie brać się do tego samemu, mając do dyspozycji "młotek i przecinak" - jak masz podaną wartość momentu dokręcania nakrętki, to chyba nie po to, żebyś go sobie olewał i później szukał winnych.
    Ostatnio edytowane przez dragon65 ; 26-08-2020 o 17:58

  6. #1606
    Użytkownik Znawca Avatar Yarek
    Dołączył
    04 2018
    Mieszka w
    WLKP.
    Auto
    159 2,4 JTDM Q4 TI, Giulietta 1,4 MA.
    Postów
    1,211

    Angry

    Krótko, bo życia szkoda:
    nigdy nic nie kupię już w Motostacji. Komplet wahaczy (dół, góra, łączniki, obie strony) niby TRW (za radami forum!!!) pochodził, może ze 2 miesiące...
    Nie wiem, bo już nie pamiętam, czy zrobiłem ze 2tys.km. Wszystko trzeszczało, pukało, zbieżność rozrylotana.
    2 koła wyrzucone w błoto . Reklamacja? Groźby pozwów, procesów itp. Dałem spokój, bo szkoda mi czasu, nerwów i życia. Mam inne ciekawsze zajęcia i duuużo pracy.
    No to kupiłem od jasio79. Chodzi do teraz. A to chyba już ze 2 albo 3 lata (chyba 3). Koła 19 cali na polskich drogach, Q4 TI.
    No i wiem, co zrobię jak zaczną klękać...
    jasio79- odezwę się jak będę potrzebował.
    Pozdrawiam Was!
    Ostatnio edytowane przez Yarek ; 26-08-2020 o 17:23

  7. #1607
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2016
    Mieszka w
    Świdnica
    Auto
    AR 159 1.9JTDm 16V. AR GT 2.0JTS. Mini Cooper 1.6
    Postów
    91

    Domyślnie

    Ja następne kupię zamienniki i ch*j, bo mam słodkie wspomnienia, które opisywałem w poście #854 tegoż wątku. Z tymi wahaczami to każdy ma inne odczucia (doświadczenia). Tak dla rozładowania emocji przypomniała mi się pewna anegdotka, stara i znana jak świat, którą nie jeden już słyszał. O gościach, który jeden drugiemu wsadził palec do dupy. I tak obaj mieli palec w dupie, ale każdy z nich miał inne odczucia. Pozdrawiam.

  8. #1608
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Cytat Napisał dragon65 Zobacz post
    Jest mnóstwo modeli wahaczy, w tym aluminiowych, nie piszę o 159, w których są wymienne sworznie, to co, to też nie dobre - czym różni się jedno od drugiego?
    Jeśli już cytujesz moje wypowiedzi, to cytuj całe zdania, ponieważ nie wiem do czego się odniesc.
    A po tym co napisaleś mogę jedynie stwierdzić po raz kolejny, że nie masz pojęcia o czym piszesz.
    I daj sobie spokój, ponieważ w kwestiach mechaniki zapewne i tak nie masz racji
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  9. #1609
    ZBANOWANY Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa
    Postów
    247

    Domyślnie

    Cytat Napisał magil Zobacz post
    I daj sobie spokój, ponieważ w kwestiach mechaniki zapewne i tak nie masz racji
    Jasne, jasne - a, Ty "zapewne" tę rację masz, tylko za bardzo nie wiesz o czym piszesz - jeśli masz zamiar podejmować dyskusję, to skup się na argumentach, a nie "laniu wody" i wyciąganiu wniosków spod ziemii,w dodatku pisząc kompletne bzdury o jakichś "starych sworzniach" używanych do regeneracji wahaczy, bo chyba nie masz bladego pojęcia o czym piszesz i sworznie mylisz z wahaczami, o których regeneracji nie masz również bladego pojęcia, bo niby czego się po niej spodziewałeś, że dostaniesz nowy wahacz w cenie regenerowanego?
    Ostatnio edytowane przez dragon65 ; 27-08-2020 o 05:53

  10. #1610
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Dragon65 czytając Twoje posty mam wrażenie, że robisz kopiuj wklej. Kupujcie sobie szmelc od kolegi i tyle. Ja nie kupie czegoś takiego nigdy.

Podobne wątki

  1. [156] wahacz górny
    Utworzone przez Arek 146 w dziale 156
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 07-07-2013, 09:51
  2. Wahacz górny
    Utworzone przez marian813 w dziale 156
    Odpowiedzi: 33
    Ostatni post / autor: 28-07-2011, 21:45
  3. Wahacz górny
    Utworzone przez amdi92 w dziale 156
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 15-05-2011, 15:21
  4. Górny wahacz
    Utworzone przez mbudzik83 w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-06-2010, 08:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory