Strona 94 z 94 PierwszyPierwszy ... 448485868788899091929394
Pokaż wyniki od 931 do 936 z 936

Temat: usunięcie klap wirowych - wady i zalety

  1. #931
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2022
    Auto
    Alfa Romeo 159 2.4
    Postów
    1

    Domyślnie

    Cześć Panowie. Związku z tym że jestem tutaj nowy, a od niedawna posiadaczem Alfy 169 2.4 Q4 (czy szczęśliwym posiadaczem, to się okaże) mam problem z moją bestią. Dzisiaj spotkał mnie taki problem, i nie wiem co się dzieje. Być może ten wątek gdzieś już został przerabiany ale przekopanie wszystkich komentarzy graniczy z cudem. Więc proszę Was o jakąś pomoc w tym temacie, jakaś podpowiedź co jest przyczyną takiego turkotania. Zaznaczam że to trwało chwilę, a później się uspokoiło, no ale jednak niepokój pozostał. Z góry dziękuję na pomocne komentarze. A o to problem, i jak go słuchac Załączam link. Pozdrawiam, i wszystkiego dobrego w nowym roku
    Ostatnio edytowane przez Majkel81 ; 03-01-2022 o 12:16

  2. #932
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majkel81 Zobacz post
    Cześć Panowie. Związku z tym że jestem tutaj nowy, a od niedawna posiadaczem Alfy 169 2.4 Q4 (czy szczęśliwym posiadaczem, to się okaże) mam problem z moją bestią. Dzisiaj spotkał mnie taki problem, i nie wiem co się dzieje. Być może ten wątek gdzieś już został przerabiany ale przekopanie wszystkich komentarzy graniczy z cudem. Więc proszę Was o jakąś pomoc w tym temacie, jakaś podpowiedź co jest przyczyną takiego turkotania. Zaznaczam że to trwało chwilę, a później się uspokoiło, no ale jednak niepokój pozostał. Z góry dziękuję na pomocne komentarze. A o to problem, i jak go słuchac Załączam link. Pozdrawiam, i wszystkiego dobrego w nowym roku
    O masakra ale tematu nie wybrałeś dobrego bo to nic związanego z klapami. Nie wiem co to tak wali ale albo dwumasa albo coś w silniku

  3. #933
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar magil
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    LHR
    Auto
    Nuova Bravo, 159
    Postów
    13,769

    Domyślnie

    Zerknij na koło pasowe wału korbowego.
    159 1.9 JTDm 16V '06 => 2.2 JTS '07 => 1750 TBi '09 => 3.2 JTS Q4 '06 => 159 2.2 JTS '08, Nuova Bravo 1.4 T-Jet '10

  4. #934
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    Cytat Napisał Majkel81 Zobacz post
    Cześć Panowie. Związku z tym że jestem tutaj nowy, a od niedawna posiadaczem Alfy 169 2.4 Q4 (czy szczęśliwym posiadaczem, to się okaże) mam problem z moją bestią. Dzisiaj spotkał mnie taki problem, i nie wiem co się dzieje. Być może ten wątek gdzieś już został przerabiany ale przekopanie wszystkich komentarzy graniczy z cudem. Więc proszę Was o jakąś pomoc w tym temacie, jakaś podpowiedź co jest przyczyną takiego turkotania. Zaznaczam że to trwało chwilę, a później się uspokoiło, no ale jednak niepokój pozostał. Z góry dziękuję na pomocne komentarze. A o to problem, i jak go słuchac Załączam link. Pozdrawiam, i wszystkiego dobrego w nowym roku
    Rąbie jak snopowiązałka w PGR-ach Prawdopodobnie oberwana guma od koła pasowego. Tylko dziwne że hałas ustał jak piszesz. U mnie przed zerwaniem też tak łopotało a po chwili się rozleciało. Na szczęście pod domem po odpaleniu.
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



  5. #935
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Czarny_28
    Dołączył
    11 2010
    Mieszka w
    Dębica RDE - podkarpackie
    Auto
    AR 159 SW, Progression, Nero Oceano, 1.9 JTDm 16V, 2006r.
    Postów
    6,824

    Domyślnie

    Cytat Napisał squadracorse Zobacz post
    Rąbie jak snopowiązałka w PGR-ach������������ Prawdopodobnie oberwana guma od koła pasowego. Tylko dziwne że hałas ustał jak piszesz. U mnie przed zerwaniem też tak łopotało a po chwili się rozleciało. Na szczęście pod domem po odpaleniu.
    Nie jeździj z tym. Ja miałem inny objaw koła pasowego-smrod w kabinie palacych się kabli, a pod maską nasrane gumą. Odciąłem dla bezpieczeństwa pasek osprzętu i prosto na wymianę kola pasowego bez wspomagania z wyłączonymi światłami. Bez jskichkolwiek odbiorników prądu żeby dojechać 12 km do kolegi mechanika. Może być koło pasowe
    Ostatnio edytowane przez Czarny_28 ; 04-01-2022 o 16:57

  6. #936
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar squadracorse
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    Nowy Tomyśl / Poznań
    Auto
    JEST: MiTO1.4 95KM, 156GTA, JEEP COMMANDER. BYŁA: 156 1.9jtd, 159 2.4JTDM , 159 2.4Ti. 159 1.9jts
    Postów
    613

    Domyślnie

    Cytat Napisał Czarny_28 Zobacz post
    Nie jeździj z tym. Ja miałem inny objaw koła pasowego-smrod w kabinie palacych się kabli, a pod maską nasrane gumą. Odciąłem dla bezpieczeństwa pasek osprzętu i prosto na wymianę kola pasowego bez wspomagania z wyłączonymi światłami. Bez jskichkolwiek odbiorników prądu żeby dojechać 12 km do kolegi mechanika. Może być koło pasowe
    Chyba źle oznaczyłeś wątek. To nie mój problem
    ,,w życiu pokochalem kobietę i alfe, ujmują za serce i potrafią zrujnować domowy budżet"[/COLOR]



Podobne wątki

  1. usunięcie klap wirowych
    Utworzone przez marcinsw w dziale Świętokrzyskie
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 02-04-2017, 18:24
  2. usunięcie klap wirowych w Poznaniu?
    Utworzone przez qooba w dziale Wielkopolskie
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 22-11-2015, 12:34
  3. [159] Samodzielne usunięcie EGR, DPF i KLAP WIROWYCH
    Utworzone przez Freak w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 16-10-2015, 10:40
  4. [159] Usunięcie klap wirowych Warszawa?
    Utworzone przez AlfRomeo w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 22-05-2015, 10:33
  5. Usunięcie klap wirowych woj. lubelskie?
    Utworzone przez Cinekk1988 w dziale Lubelskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-11-2014, 12:04

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory