Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Fachowy zakład do chipT. Alfy 159 2,0 JTDM Dolny śląsk

  1. #11
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Tylko, że u cinka można to zrobić w kwocie 3 cyfrowej przy zakupie grupowym (tak coś mi się obiło o uszy). I taka sama kwota jest na fakturze. Jeśli za tyle samo zrobimy we Wrocławiu to też uważam, że lepiej robić na miejscu, żeby potem na jakieś poprawki mieć blisko.
    Inna sprawa – nie wiem czy ktoś w Polsce przerobił tyle JTD co cinek. Myślę, że przez jego warsztat przewinęła się liczba liczona w setkach – a to głównie dzięki grupowym zakupom.

    Odnośnie Evolution – czy ktoś może potwierdzić, że ten człowiek pracował wiele lat temu na Przedmiejskiej w zakładzie LPG? Stał tam kiedyś Golf z V8 jednego z mechaników. I wydaje mi się, że padała ksywa "evolution".
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 23-10-2014 o 10:52

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar kylo1986
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Podlasie
    Auto
    166 2.4 20v Fl x2, 159 1.9 8v
    Postów
    1,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał AirAjti Zobacz post
    .... a o jakości gliwickiej nie trzeba mówić.
    Ta????????
    Jak ktoś ma pierwszy raz z programem styczność to po pasuje, ja jego soft zastąpiłem innym, delikatniejszym, auto jeździ szybciej, a kuni ma mniej- cud. Chodź hamowni jeszcze nie było, ale wątpię żeby były większe cyferki niż za czasów cinsoftowego softu.
    Nie wiem jak u innych ale jego program przypominał te z TDi, nic nic nagle strzał w plechy, tylko że ciąg nie był za długi i od 3600 jakby kamień był za autem ciągnięty, teraz idzie równo od 1500 do 4200 bez proszenia
    A co do jakości, to ludzie mnie śmieszą, zrobi taki program jeszcze nie przejechał tysiąca kilometrów i jest wniebowzięty, opinie to można stawiać po conajniej 20 tysiacach
    Ostatnio edytowane przez kylo1986 ; 23-10-2014 o 11:28

  3. #13
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    05 2012
    Auto
    brak
    Postów
    1,301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Teddy84 Zobacz post
    Się czepiasz Siewcu o jedno t http://www.jetronik.pl
    Ja również uważam że można sobie spokojnie Cinka odpuścić i nie jechać tylu kilometrów a załatwić temat lokalnie. Szczególnie że rozumiem że to zwykly soft bez wyciskania jakichś chorych cyferek z wozu, jak tak to profesjonalnie ogarnie CI to w Polsce co najmniej kilkanaście firm.
    Co do kwoty za dobry soft to 1700zł za program hamownie i spokój to cena może lekko zawyżona ale tylko lekko i pewnie na miejscu w siedzibie a nie przez telefon byś ja spokojnie zbił
    no się czepiam, ale widzę różnicę między jettronic a Jetronik

    info odnośnie Evo i przedmiejskiej nie potwierdzę, natomiast przypomniałem sobie ostatnio, że w sumie to chyba kilka jtdków już mu przez ręce przeszło i robiły jakieś konkretne przebiegi, no ale pewności nie mam.

  4. #14
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał kylo1986 Zobacz post
    Nie wiem jak u innych ale jego program przypominał te z TDi, nic nic nagle strzał w plechy, tylko że ciąg nie był za długi i od 3600 jakby kamień był za autem ciągnięty
    U mnie w przedziale 3300-4400 jest dostępne 95% mocy maksymalnej. Auto równo ciągnie. Nie ma czegoś takiego jak u Ciebie. Moment też jest bardzo równy i rośnie ładnie i później delikatnie opada. Więc mogę o cinku powiedzieć tylko same pozytywy. U mnie modyfikacja obejmowała tylko to co się dzieje w przedziale 2000-4500. Poniżej 2000 mam oryginalny soft, żeby układ sprzęgła pociągnął jak najdłużej. Przebieg po modyfikacjach – jakieś kilkanaście tysięcy km.

  5. #15
    Użytkownik Dwusuwowiec Avatar pablo83_05
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    WROCŁAW I OKOLICE
    Auto
    ALFA ROMEO 159 1.9 150KM 2008, AR GTV 2.0 TS SPORTIVA
    Postów
    145

    Domyślnie

    Odnośnie Evolution – czy ktoś może potwierdzić, że ten człowiek pracował wiele lat temu na Przedmiejskiej w zakładzie LPG? Stał tam kiedyś Golf z V8 jednego z mechaników. I wydaje mi się, że padała ksywa "evolution".[/QUOTE]

    Ja usuwałem u niego EGR, człowiek jest niesamowity ! Prawdziwy specjalista , choć warsztat nie wzbudza zaufania z wyglądu.

  6. #16
    Moderator Znawca Avatar Teddy84
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Legnica
    Auto
    156 2.0 Turbo/Giulietta 1.4TCT MY'16
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Cytat Napisał kylo1986 Zobacz post
    Ta????????
    Jak ktoś ma pierwszy raz z programem styczność to po pasuje, ja jego soft zastąpiłem innym, delikatniejszym, auto jeździ szybciej, a kuni ma mniej- cud. Chodź hamowni jeszcze nie było, ale wątpię żeby były większe cyferki niż za czasów cinsoftowego softu.
    Nie wiem jak u innych ale jego program przypominał te z TDi, nic nic nagle strzał w plechy, tylko że ciąg nie był za długi i od 3600 jakby kamień był za autem ciągnięty, teraz idzie równo od 1500 do 4200 bez proszenia
    A co do jakości, to ludzie mnie śmieszą, zrobi taki program jeszcze nie przejechał tysiąca kilometrów i jest wniebowzięty, opinie to można stawiać po conajniej 20 tysiacach
    A może by tak bez dowodów nie opluwać niczyjej roboty ?? Jedz się pomierzyć czy to hamownią czy to RL i wtedy coś udowodnij Ja rozumiem sympatie do lokalnych warsztatów ale bez przesady ...

Podobne wątki

  1. Poszukiwany mechanik od AR 166 - Dolny śląsk.
    Utworzone przez NeroVolcano w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 11-01-2013, 22:16
  2. Alfa Romeo 156 - Dolny Śląsk
    Utworzone przez Rosenrot w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 14-09-2012, 17:17
  3. Dobry mechanik Dolny Śląsk
    Utworzone przez Bladyy w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 04-06-2012, 10:03
  4. dolny śląsk
    Utworzone przez Rufik w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 28-06-2008, 17:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory