Strona 14 z 20 PierwszyPierwszy ... 4567891011121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 131 do 140 z 194

Temat: Dołożenie Blue&Me - UDAŁO SIĘ!

  1. #131
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    159 SW 2.4 JTDm
    Postów
    9

    Domyślnie

    Przeglądnąłem ten temat z kilku stron i w sumie nie zyskałem odpowiedzi na moją zagwozdkę. Mianowicie koledzy: Czy jest możliwość dołożenia blue&me do samochodu ze starą dużą nawigacją? Chciałbym to zrobić gdyż mam dużą nawigację w aucie z 2007 roku (navi na cd), i cały rozbity samochód z blue&me z 2008r. (Zwykłe radio, navi tylko na zegarach). Chodzi mi głównie o korzystanie z telefonu, oraz muzyki z pendrive.

  2. #132
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Nie sądze żeby ktoś kto w tym wątku się wypowiadał, wiedział jak to jest w przypadku innego radia niż swoje. Druga sprawa rozumiem że coś kombinujesz z przekładką, a nie wiadomo czy samo to w ogóle ruszy, nie mówiąc już jakie wtedy B&M trzebaby dokładać - czy wg auta dawcy czy biorcy, a może żadne by nie zagadało?
    Z lektury wątku możesz na pewno wywnioskować że często błądziliśmy po omacku, nie było wiadomo od początku czy się uda, czy będzie działało USB/Media, czy głośnomówiący ma być podłączony elektrycznie/ustawiony w Proxi na mono/tel analong czy stereo/CAN tel itp itd. Praktycznie każdy z nas ryzykował daremną robotę i parę stówek w plecy i spędził dobrych pare godzin na podłączaniu, i kolejne na forum.
    Masz czas, umiesz zrobić sobie kabelki, rozumiesz schematy z Learna, nie szkoda Ci w razie niepowodzenia tych 2-4 stówek na centralkę/wtyk/mikrofon/kable bierz się za robotę. Na forum na pewno trochę pomożemy/zweryfikujemy czy pogłówkujmy jakbyś miał jakieś problmy czy wątpliwości.
    Sprawdzałeś co ePer pokazuje dla jednego i drugiego Twojego VINu, jakie centralki, czy pokazuje gniazdo USB? Przed 2010 (chyba) niby pokazywał kompatybilne urządzenia, więc miałbyś trochę więcej pewności gdyby pokazał Ci jakąś centralkę B&M i gniazdo USB.

  3. #133
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    159 SW 2.4 JTDm
    Postów
    9

    Domyślnie

    Szczerze mówiąc nie myślałem że jest to aż tak skomplikowane. Po prostu kupiłem całe auto do przełożenia silnika, akurat jest rok młodsze i ma blue&me. Szukając wcześniej auta zależało mi żeby to miało, ale niestety się nie udało. Myślałem że jest to w miarę proste, ale po wypowiedzi kolegi trochę zmieniłem zdanie.

  4. #134
    Użytkownik Romeo Avatar Jimmy
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    AR159 SW 2.4JTDm 20V TI
    Postów
    576

    Domyślnie

    Jak masz cale auto to pozostaje tylko przełożyć wszystko i sprawdzić czy zadziała...

    A ja zapytam wlasnie o te pare stowek Żeby sprawdzić czy B&M bedzie działać wystarczy podpiąć moduł oraz dołożyć USB ? Nie muszę kupować mikrofonu? Zawsze to pare groszy mniej jeśli oka ze się ze coś nie działa...

  5. #135
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jimmy Zobacz post
    Jak masz cale auto to pozostaje tylko przełożyć wszystko i sprawdzić czy zadziała...

    A ja zapytam wlasnie o te pare stowek Żeby sprawdzić czy B&M bedzie działać wystarczy podpiąć moduł oraz dołożyć USB ? Nie muszę kupować mikrofonu? Zawsze to pare groszy mniej jeśli oka ze się ze coś nie działa...
    na poczatek sama centralke, nie potrzeba usb ani mic. zosiujesz ok to dalsze zakupy i podlaczenia zrobisz

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał MKF Zobacz post
    Szczerze mówiąc nie myślałem że jest to aż tak skomplikowane. Po prostu kupiłem całe auto do przełożenia silnika, akurat jest rok młodsze i ma blue&me. Szukając wcześniej auta zależało mi żeby to miało, ale niestety się nie udało. Myślałem że jest to w miarę proste, ale po wypowiedzi kolegi trochę zmieniłem zdanie.
    to nie jest skomplikowane, tylko nie mamy pelnej wiedzy co z czym zagra, co da sie przelozyc itp. na poczatek eper i sprawdz co pokazuje dla obu twoich aut jeslu chodzi o radio, modul bm i usb

  6. #136
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2016
    Auto
    159 SW 2.4 JTDm
    Postów
    9

    Domyślnie

    Fajnie, tylko że jestem dość początkujący w eperze. Szczerze to jakoś się nie moge połapać dokładnie. Czy jakbym podał VIN byłby ktoś w stanie to sprawdzić w wolnej chwili?

  7. #137
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Cytat Napisał MKF Zobacz post
    Fajnie, tylko że jestem dość początkujący w eperze. Szczerze to jakoś się nie moge połapać dokładnie. Czy jakbym podał VIN byłby ktoś w stanie to sprawdzić w wolnej chwili?
    podaj viny obu, w nocy rzuce okiem

  8. #138
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Białystok
    Auto
    1.9 150KM
    Postów
    398

    Domyślnie

    Do tych co dokładali B&M
    Jak rozwiązaliście sprawę pogłosu bo rozmówcy słyszą siebie jak mówią przez głośniki.Mikrofon mam niby oryginalny ale z grande punto, zamieniac mikro czy jakoś go wytłumić?
    Następna rzecz to nowy soft ,mam z gniazdem centralkę, epsonix zna sprawę i mam tez puszczone drugie do schowka .Dużo penów sprawdziłem w każdym gnieździe i nic.
    Jak to było? ładuje plik do sprawdzenia i wsadzam tylko czekając na odzew ze strony centralki?

  9. #139
    Użytkownik Rowerzysta Avatar slon
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16V
    Postów
    414

    Domyślnie

    U siebie mam mikrofon z 5-setki i mało kto słyszy różnice pomiędzy rozmową przez słuchawkę.
    Mam najnowszy dostępny soft.

    Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

  10. #140
    Użytkownik Świeżak Avatar Karbon
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    CK/TPI
    Auto
    Było 156 1.9 JTD Jest 159 2.4 Q4 Ti 210 KM
    Postów
    132

    Domyślnie

    Koledzy mam prośbę, mam w 159 angliku kpl. blue me deska jest już zdemontowana i teraz chciałbym prosić o informacje które kabelki z wiązki idącej od niebieskiej kostki są potrzebne a które mogę uciąć. Oczywiście przewód idący do gniazda USB ale są jeszcze przewody przy żółtej kostce idące do radia szczególnie brązowy kabel który wchodzi gdzieś z lewej strony deski oraz niebieskie przewody, i czerwono zielony idący chyba do modułu BSI

    Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Jakie żarówki? Bosch Xenon Silver vs Osram Cool Blue vs Philips Blue Vision?
    Utworzone przez dyymianek w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 12-01-2016, 15:11
  2. 147 2.0 selespeed, jaką prędkość udało sie w wydusic ?
    Utworzone przez italianovero w dziale 147
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-02-2013, 21:47
  3. Co udało mi się zepsuć
    Utworzone przez Lucas83 w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-03-2010, 18:43

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory