Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Temat: Wspomaganie

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar minus1087
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    159
    Postów
    16

    Domyślnie Wspomaganie

    Witam . Szukałem ale nie mogłem znaleźć nic podobnego do mojego problemu . Mam problem z wspomaganiem stało się to po tym jak płyn od wspomagania mi uciekł i delikatne dymy z pod maski poszły , wąż zakułem na krótkim odcinku i wystąpiło słynne gumowanie którego nie mogę się pozbyć , dodam że wąż na długim odcinku zakolem jakoś rok wcześniej ale wszystko było okej . Wymieniłem zbiorniczek na poliftowy , płyn wspomagania 2 razy dextron 3 (czerwony ) , pompę wspomagania . Pytań mam kilka najważniejsze to czy na krótkim odcinku węża pomiędzy pompa a maglownica występują dławiki ? jeżeli nie to problem węża bym odrzucił . Drugie pytanie czy nadmiar płynu może powodować takie gumowanie ?
    Dodam że przy maksymalnie skręconej kierownic do opory pompa delikatnie zawyje i spadną obroty . Według mnie jest coś z dostarczeniem plynu z pompy do maglownicy , robi jakiś opór albo może pompa powietrze zasysa .Pomóżcie bo ja nie mam już pomysłu

  2. #2
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    SŁOPNICE
    Auto
    Giulia 2.0 280KM Q4 TI Veloce - była Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 200KM EGR i DPF off
    Postów
    1,087

    Domyślnie

    Cytat Napisał minus1087 Zobacz post
    Witam . Szukałem ale nie mogłem znaleźć nic podobnego do mojego problemu . Mam problem z wspomaganiem stało się to po tym jak płyn od wspomagania mi uciekł i delikatne dymy z pod maski poszły , wąż zakułem na krótkim odcinku i wystąpiło słynne gumowanie którego nie mogę się pozbyć , dodam że wąż na długim odcinku zakolem jakoś rok wcześniej ale wszystko było okej . Wymieniłem zbiorniczek na poliftowy , płyn wspomagania 2 razy dextron 3 (czerwony ) , pompę wspomagania . Pytań mam kilka najważniejsze to czy na krótkim odcinku węża pomiędzy pompa a maglownica występują dławiki ? jeżeli nie to problem węża bym odrzucił . Drugie pytanie czy nadmiar płynu może powodować takie gumowanie ?
    Dodam że przy maksymalnie skręconej kierownic do opory pompa delikatnie zawyje i spadną obroty . Według mnie jest coś z dostarczeniem plynu z pompy do maglownicy , robi jakiś opór albo może pompa powietrze zasysa .Pomóżcie bo ja nie mam już pomysłu
    Hmm ten przewód to tylko nowy.
    Ale każdy robi jak chce i za ile chce.
    Ja bym wymienił na początku tylko ten przewód na nowy i byłoby ok, a po co było sobie tyle kosztów robić ??? A teraz ciągle coś jest nie tak jak powinno być ???
    Tematów i postów o tym jest mnóstwo tylko trzeba na naszym forum poszukać.
    Pozdr

  3. #3
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar minus1087
    Dołączył
    11 2019
    Auto
    159
    Postów
    16

    Domyślnie

    Jeżeli bym był pewien w 100 % że to wąż to zakupił bym nowy , ale nie jestem bo jak silnik i płyn jest zimny to nie wyje dopiero jak się zagrzeje zaczyna trzeć guma o gumę, dodam że jak zwiększę obroty na postoju i zacznę kręcić to gumowania nie ma .myślę nad tym żeby dobrze przepłukać układ i wymienić ta śrubę z zaworkiem przy maglownicy , ostatnie 2 pomysły.

Podobne wątki

  1. wspomaganie
    Utworzone przez czarny 156 w dziale 156
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 09-07-2014, 17:58
  2. 156 wspomaganie
    Utworzone przez kasa6661 w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 02-02-2014, 20:56
  3. wspomaganie
    Utworzone przez odzi w dziale 156
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 20-01-2012, 16:13
  4. Wspomaganie
    Utworzone przez zadra66 w dziale 166
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 11-02-2010, 22:32
  5. Wspomaganie!!!
    Utworzone przez zadra66 w dziale 166
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 25-01-2010, 23:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory