Cześć wszystkim. Mam pytanie. Czy miał ktoś problem z regulacją automatyczną lamp? Już opisuję mój problem. Jakiś czas temu moja brerka strzeliła focha i odmówiła współpracy i przestała odpalać. Wyświetlały się dziwne komunikaty ,typu : blokada kierownicy niedostępna, nierozpoznany kluczyk elektroniczny , ogólnie zgon. Po długiej nierównej walce : wymianie blokady, konfiguracji TEGa, blokady, BODY i sterownika ... "ślicznotka" przemówiła... do dziś jest OK ... ale... he he... zawsze musi być "ale" (niestety) okazało się, że nie działa regulacja wysokości lamp. Pokrętło sprawdzone w sensie blaszki na miejscu. Sprawdziłem masę we wtyczce lampy odpowiedzialnej za regulację i jest. Natomiast zasilanie jest tylko na jednym pinie. Nie jestem elektrykiem ale wydaje mi się, że po zmianie ustawienia lampy powinien zniknąć na jednym a pojawić się na drugim a tu nic. Nadal w tym pierwszym jest a w drugim nic. Tak jakby coś nie przełączało zasilania. Ma ktoś jakiś pomysł gdzie włożyć łapki? Od czego zacząć i co oprócz kółeczka jest odpowiedzialne za zmianę zasilania silniczków. Pozdrawiam