Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Temat: poduszka silnika przy skrzyni biegów

  1. #1
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar babus11
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    159 JTDm 150KM
    Postów
    262

    Domyślnie poduszka silnika przy skrzyni biegów

    Wiatm,

    mam taki problem cos zaczelo stukac w zawieszeniu wiec udalem sie na stacje diagnostyczna chlop ocenil ze to poduszka silnika przy skrzyni biegow i lewy gorny wahacz(od strony kierowcy)ja mam wrazenie ze to chyba nie to po przeczytaniu kilku postow na forum.Po pierwsze stukanie objawia sie tylko przy przyspieszaniu jak dam na luz to nic sie nie dzieje i na biegu bez gazu tez nic nie slychac po drugie primo jak zakrecam wolno jadac to slychac takie chrobotanie od strony kierowcy i wydaje mi sie ze to przegub bo mialem cos podobnego w passacie co o tym sadzicie??a i zapomnialbym czasami to znika i prawie nic nie slychac , pozniej znowu sie pojawia najczesciej jak jade na trasie

    pozdr. babus11

  2. #2
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar babus11
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Olkusz
    Auto
    159 JTDm 150KM
    Postów
    262

    Domyślnie

    podbijam temat moze znajdzie sie ktos kto bedzie wiedzial co to jest

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar radek 145
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Podkarpackie
    Auto
    AR 156 1,9 JTD 16v Sportwagon
    Postów
    37

    Domyślnie

    Ja chyba mam cos podobnego tylko u mnie pojawia sie przy minimalnych predkosciach parking itp. przy wiekszej predkosci ten dzwiek nie wystepuje, wszystko posprawdzane odwiedzone trzy stacje diagnostyczne i nikt nie znalazł najmniejszego luzu a ciagle puka, nawet na zupelnie gladkiej nawierzchni i podobnie jak przedmowca wydaje mi sie ze to okolice przgubu ale nie strzela jak konczacy sie przegub np przy przyspieszaniu na skreconych kolach

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Alfa 156 2.4 JTD 99r.
    Postów
    91

    Domyślnie

    Ja tez mam cos takiego i po glebszych ogledzinach okazalo sie, ze poduszka skrzyni biegow jest wyrobiona i silnik zbyt nisko wisi i polos stuka o mocowanie wahacza do sanek, przerwa miedzy nimi byla ok 1cm. Wystarczy poruszac silnikiem na kanale jakas lyzka i bedzie slychac czy to stuka.

Podobne wątki

  1. Poduszka skrzyni biegów IMPERGOM
    Utworzone przez pawel365 w dziale GT
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 06-02-2015, 16:23
  2. Poduszka skrzyni biegów
    Utworzone przez maniek7712 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 08-08-2011, 00:14

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory