Strona 8 z 100 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171858 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 1000

Temat: Jakie kupić wycieraczki? Allegro czy ASO?

  1. #71
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Te Unipoint ktoś tutaj używał cała zimę i nie narzekał, nie są długowieczne, ale jakościowo spisują się b.dobrze.

  2. #72
    Użytkownik Dwusuwowiec
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Lubuskie
    Auto
    AR 159 SW 2.4 210KM + bonus by CINSOFT
    Postów
    121

    Domyślnie

    Ja mam Unipointy od marca tego roku. Na początku było bardzo dobrze, teraz jak są muchy na szybie to jak ręcznie nie zmyje to pomimo dobrych płynów do spryskiwaczy nie są w stanie ich usunąć. Od miesiąca wycieraczka kierowcy przestała zbierać ok 3-4cm w dolnym rogu szyby i zaczynają zostawiać pojedyncze smugi :/ Jak jest mocniejszy deszcze to jest lepiej :p Ale cenowo są atrakcyjne.

  3. #73
    Użytkownik Embrion
    Dołączył
    12 2012
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 JTDm 16V
    Postów
    1

    Domyślnie

    Ja od siebie polecam teflonowe wycieraczki, firmy JetParts, są to chińczyki ale są o niebo lepsze niż używane przeze mnie wcześniej wycieraczki Valeo które to nie ściągały idealnie wody na wysokości oczów kierowcy i były niesamowicie głośne ... Mam je dopiero miesiąc ale jestem wręcz zaszokowany że w ogóle nie wydają z siebie żadnego dźwięku a przy tym idealnie czyszczą szybę,,, Kosztują 37zł na alledrogo. Testowałem też motogumy i też nie byłem zadowolony z tego jak zbierały wodę,,, Zastanawiam się tylko jak będzie z żywotnością tych wycieraczek... na razie polecam !

  4. #74
    Użytkownik Pasjonat Avatar jahu
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia Veloce Q4, GT 1300 Junior (1.75)
    Postów
    3,427

    Domyślnie

    Cytat Napisał Prosiaq666 Zobacz post
    Ja od siebie polecam teflonowe wycieraczki, firmy JetParts, są to chińczyki ale są o niebo lepsze niż używane przeze mnie wcześniej wycieraczki Valeo które to nie ściągały idealnie wody na wysokości oczów kierowcy i były niesamowicie głośne ...
    Ja teraz używam Negotti – kraj pochodzenia pewnie ten sam. I mam dokładnie takie same wnioski – wycieraczka cicha, perfekcyjnie zbiera wodę, duuuużo lepsze od Valeo i od wspominanych tutaj wcześniej unipointów. Na pewno Negotti zbierają mi wodę z największej powierzchni (każda poprzednia wycieraczka zostawiała u mnie 5-10 cm niezebranej wody na dole wycieraczki kierowcy – ten sam problem co pisał wyżej Belmondo).
    Ostatnio edytowane przez jahu ; 24-11-2013 o 22:43

  5. #75
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    08 2012
    Auto
    AR 159 1.9 JTS
    Postów
    30

    Domyślnie

    Ja polecam http://allegro.pl/wycieraczki-plaski...715342226.html Tanie , ale dają rade
    Pozdrawiam

  6. #76
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2013
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sportwagon 1.9JTDM
    Postów
    67

    Domyślnie

    Ja się skusiłem na Motgumy często chwalone na forum ale mam mieszane uczucia. Z początku bardzo fajnie zbierały jednak wycieraczka od kierowcy nie łapie jakiś 2cm przy górnej krawędzi szyby. No i szybko przestały ładnie zbierać mimo, że często je wycierałem ze wszelkiej maści syfu. Teraz chyba coś innego trzeba będzie przećwiczyć.
    Pozrawiam.

  7. #77
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar piotrekkr
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Nowy Sącz
    Auto
    była: 159 1.9 jtdm Cinsoft, rocznik 2007, jest: Lex IS 250 2007
    Postów
    274

    Domyślnie

    U mnie Negotti już po 2 miesiącach od założenia do niczego się nie nadawały. A założyłem je chyba w kwietniu, więc zimy nie widziały. Teraz testuje Moto-gumy. Pierwszy miesiąc jest OK, guma stykająca się z szybą jest dużo bardziej miękka niż w Negotti i wycieraczka znacznie lepiej przylega do szyby.

  8. #78
    Użytkownik Znawca Avatar Kali_33
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GTV 2.0TS 1997
    Postów
    1,525

    Domyślnie

    ja z kolei z perspektywy 2 letniego użytkowania valeo xtreme szczerze odradzam, zbierały ok może kilka miesięcy potem zaczęły niemiłosiernie skrzypieć i zostawiać smugi

  9. #79
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar R.Y.D.Z.U
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Brzeszcze / Wieliczka / Bieruń
    Auto
    MiTo - dzikie 78KM :)
    Postów
    945

    Domyślnie

    Motgumy się spier..liły przedtem miałem ich 3 komplety i były bardzo dobre, jednak ostatnie to porażka, wycierają gorzej niż stare. Zainwestowałem w Bosch Aerotwin i jestem mega-zadowolony.

  10. #80
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Airen
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Była: Alfa Romeo 159SW marrone luci di bosco/Jest: Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    391

    Domyślnie

    Niestety potwierdzam. Motgumy założone w czerwcu, dziś przebieg może 2-3tys km. Skrzypią, przeskakują, zbierają jeszcze jako tako. Zamówiłem jetpartsy, zobaczymy ile to warte.
    "For me the most important thing in a car is fun. It has to make you happy" Jeremy Clarkson

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Jakie wycieraczki
    Utworzone przez barnio w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 50
    Ostatni post / autor: 13-06-2017, 10:57
  2. Jakie wycieraczki
    Utworzone przez Długi1987 w dziale 156
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 09-03-2015, 22:42
  3. [156] Jakie wachacze z Allegro ?
    Utworzone przez krzysiek-lex w dziale 156
    Odpowiedzi: 40
    Ostatni post / autor: 05-09-2011, 10:00
  4. [156] Wycieraczki - jakie kupić?
    Utworzone przez Istvan w dziale 156
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-12-2007, 15:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory