Strona 61 z 180 PierwszyPierwszy ... 11515253545556575859606162636465666768697071111161 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 601 do 610 z 1796

Temat: Co myślicie o chińskim radiu z odtwarzaczem DVD, GPS i DVB-T zamiast fabrycznego?

  1. #601
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ryoko
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Sosnowiec / Weston Super Mare UK
    Auto
    był : 147 1.6 TS '01 / jest : 159 TI 1.9 JTD '08
    Postów
    86

    Domyślnie

    Cytat Napisał Matt! Zobacz post
    Czesc, czy kros z Was miał do czynienia z tym "cudem":

    http://allegro.pl/ShowItem2.php?item...f=last-visited

    jeden plus jest za to, ze ma czerwone podświetlenie, drugi za to, ze ramka dolna jest srebrna, trzeci za najładniejsza jak dotąd nakładkę na androida.

    Ciekawe jak prezentowałoby sie na zywo w aucie ?

    Tak.

    I trzymaj się od tego z daleka
    Kupiłem takie coś http://www.ebay.co.uk/itm/7-double-d...item4191dd6952
    Po 1 . Ogólnie na aukcjach podane są wymiary instalacyjne radyjka, czyli tylko puchy, a jak się przyjrzysz to ekran ma inne wymiary. Co za tym idzie, ramka "wykończeniowa" nie pasuje i nawet jak się ją przyszlifuje od góry bądź dołu to zostaną szpary po boku, bo ekran jest wyższy ale też węższy niż pucha.
    Po 2 . Miałem już wszystko wsadzone i podłączone do autka i nawet jeśli by się udało tą ramke spasować to ekran wystawałby dosyć sporo z konsoli. Ostatecznie właśnie to przyczyniło się do zwrotu towaru
    Aktualnie już idzie do mnie inny wynalazek ale najwyżej pochwale się jak już wszystko zamontuje i będzie działać co by nie mówić z góry a okaże się, że będzie podobnie jak opisałem wyżej.
    Co do samego radyjka i funkcjonalności i dostępnych opcji to jest ekstra. W sumie ma wszystko co tylko byś sobie nie wymyślił i ma oczywiści możliwość roota tak jak normalny telefon na androidzie, przez to możesz robić z systemem co tylko chcesz i wgrywać na niego też co tylko sobie wymyślisz. Pobawiłem się nim troche w aucie i naprawdę ten system daje rade. Przełączanie między navi a innymi funkcjami to dosłownie tylko tylko "klik" i nawet nie ma czasu na ładowanie czegokolwiek. Samo radyjko wstaje w około 5 sek. Połączyłem się z wifi przez hotspota w telefonie i mogłem używać google maps, przeglądarki itp. Fajna sprawa bo jedziesz i tak jak to z telefonami androidowymi jest, mówisz do niego "znajdz mi najblizszy sklep taki i taki" no i wyskakują google mapy z lokacją i wystarczy klik i już mamy nawigacje do tego miejsca. Zresztą co ja będę mówił jak większość z Was wie co oferują telefony.

    [DODANO - EDIT] Ups, teraz dopiero zauważyłem, że to radyjko, które Ty pokazałeś jest na Win CE. Także co do tego systemu się nie wypowiadam, więc żeby było jasne wyżej mówiłem o radyjku na androidzie. Co nie zmienia faktu, że wymiary te same, czyli nie takie jak byśmy chcieli. [KONIEC EDYCJI]

    I fotki jak to wyglądało, tylko takie mam, nie za bardzo dobrze to wszystko widać, ale było ciemno. Na fotkach wygląda nawet ok, ale na żywo wydawało się jakby wystawało z pół metra
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150329_193259.jpg
Wyświetleń:	926
Rozmiar:	47.0 KB
ID:	163207   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20150329_193305.jpg
Wyświetleń:	918
Rozmiar:	46.8 KB
ID:	163208  
    Ostatnio edytowane przez ryoko ; 11-04-2015 o 23:05 Powód: update

  2. #602
    Użytkownik Embrion Avatar Matt!
    Dołączył
    04 2015
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 jtd 150KM
    Postów
    11

    Domyślnie

    Dzieki za odpowiedz! Poniższe zdjęcie zaważyło na decyzji negatywnej

    Boje sie, ze każde niefimorwmoe radyjko bedzie paliło mi oczy i w efekcie nie znajdę nic.

    Jedyne czego potrzebuje od radia, to komunikacji z iphone via Bluetooth aby moc sobie porozmawiać, psłuchać muzyki czy audiobooków.

    moja Alfa ma co prawda przyciski na kierownicy do obsługi telefonu, natomiast radio-fabryka z 2006 nie ma Bluetootha. teraz pozostają mi 2 rozwiązania:

    1) zmieniarka cyfrowa (każdy sklep car audio odradza mi zakupu) - ktoś moze coś więcej - czytalem temat o zmieniarkach, jednak o tej z BT było mało konkretów.
    2) na allegro znalazłem instant nav - jednak nie moge znalezc informacji, czy to rozwiązanie posiadało a2DP ?

    edit: jednak iPad nie potrafi dodać zdjęcia z biblioteki, dlatego dodaje linka do zdjęcia instant navi:

    http://www.forum.alfaholicy.org/atta...d56nav.png.jpg
    Ostatnio edytowane przez Matt! ; 12-04-2015 o 09:53 Powód: Dopisek

  3. #603
    Użytkownik Rowerzysta Avatar ryoko
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Sosnowiec / Weston Super Mare UK
    Auto
    był : 147 1.6 TS '01 / jest : 159 TI 1.9 JTD '08
    Postów
    86

    Domyślnie

    Zawsze możesz sobie przejrzeć ten temat od początku do końca, kilka fajnych propozycji tu się pojawiło, są też zdjęcia jak to wygląda i niektóre pasują bardzo fajnie.
    Ja wcześniej ze sprawdzonych chciałem nabyć GMS 6501 albo jakiegoś Pioneera (SPH-DA120 lub starszy model SPH-DA110 ze względu na większą przekątną ekranu).
    Potem jeszcze myślałem nad Aurora 2 od iCarTech z Niemiec, no ale oczywiście zawsze musze kombinować i na razie oczekuje na przesyłke.
    Ostatnio edytowane przez ryoko ; 12-04-2015 o 18:41 Powód: edit

  4. #604
    Użytkownik Rowerzysta Avatar tomio
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Olkusz, okolice...
    Auto
    Była AR 159 SW, Distinctive Q-Tronic, jest Opel Insignia
    Postów
    443

    Domyślnie

    Tak wygląda GMS 6315 Smart z plastikową ramką, niestety zdjęcia słabej jakości z kalkulatora
    Może na wieczór wrzucę aktualne, lepszej jakości z nierdzewną ramką od misia.

    Radio bardzo dobrze współpracuje z iphone.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gms.jpg
Wyświetleń:	419
Rozmiar:	69.1 KB
ID:	163253   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSC_0176.jpg
Wyświetleń:	423
Rozmiar:	96.2 KB
ID:	163252  
    Ostatnio edytowane przez tomio ; 12-04-2015 o 11:30
    AR 159 SW, 09r, Distinctive Q-Tronic, 1.9 JTDm 16V była, Opel Insignia ST jest



  5. #605
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    Alfa Romeo Mito 1.4 MA 170km
    Postów
    5

    Domyślnie Własne tapety pod Parrot Asteroid Smart

    Cytat Napisał sagat Zobacz post
    No dobra to ja już mam Parrota zakupionego od kolegi Proxim@Ar i zrobiłem taki badziewny filmik. W moim temacie opisze może coś więcej dziś wieczorem.

    Witaj, jest gdzieś jakaś instrukcja/manual, jak doinstalować do tego modelu własne tapety ?
    Konkretnie w który folder można by było je wrzucić, żeby wyświetlało, jak u Ciebie.
    Pozdrawiam.

  6. #606
    Użytkownik Ogier Avatar sagat
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    Piaseczno/Warszawa
    Auto
    AR Brera 3.2 v6 Q4 skyview
    Postów
    174

    Domyślnie

    ja to po prostu przez przeglądarkę ściągnąłem i ustawiłem. Ale pewnie jak wrzucisz na karte sd to przeglądarka zdjęć to znajdzie.

  7. #607
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2013
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    Alfa Romeo Mito 1.4 MA 170km
    Postów
    5

    Domyślnie

    Ok, już ustawiłem, ale dzięki piękne za podpowiedź.

  8. #608
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2012
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    2011 AR 159 SW 2.0 @204KM 419Nm + 2011 Kawasaki z1000sx + 2010 KTM 990 SMT :)
    Postów
    289

    Domyślnie

    Cześć, rozglądam się za stacją multimedialną około 2000zł. Najważniejsze żeby dobrze grała i miała możliwość podłączenia do wzmacniacza. Inne duperele schodzą na dalszy plan, choć nawigacja też by się przydała. Obsługa z kierownicy mile widziana, choć mogę się bez tego obejść.
    Patrzałem po tej chińskiej: http://www.aliexpress.com/store/prod...241611618.html ale podejrzewam, że koszt sprowadzenia + podatki będzie bliski 2500zł. Do tego w zasadzie brak gwarancji.

    Coś polecicie?

  9. #609
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar alces1
    Dołączył
    07 2007
    Mieszka w
    Żegocina
    Auto
    AR 159 JTDm Ti, AR Giulietta Sport, AR Spider 3.0 V6
    Postów
    6,673

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomio Zobacz post
    Tak wygląda GMS 6315 Smart z plastikową ramką, niestety zdjęcia słabej jakości z kalkulatora
    Może na wieczór wrzucę aktualne, lepszej jakości z nierdzewną ramką od misia.

    Radio bardzo dobrze współpracuje z iphone.
    A jak z tunerem fm? Dobrze odbiera i nie gubi stacji?
    Pozdrawiam.
    Rafał

    Sprzedam naklejki: koniczynki QV 3D
    http://www.forum.alfaholicy.org/pozo..._dostepne.html

  10. #610
    Użytkownik Romeo Avatar lukash
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Radomsko
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16v 2006/AR 156 FL 1.9 JTD 8v 2003
    Postów
    499

    Domyślnie

    Cytat Napisał Bebok Zobacz post
    Cześć, rozglądam się za stacją multimedialną około 2000zł. Najważniejsze żeby dobrze grała i miała możliwość podłączenia do wzmacniacza. Inne duperele schodzą na dalszy plan, choć nawigacja też by się przydała. Obsługa z kierownicy mile widziana, choć mogę się bez tego obejść.
    Patrzałem po tej chińskiej: http://www.aliexpress.com/store/prod...241611618.html ale podejrzewam, że koszt sprowadzenia + podatki będzie bliski 2500zł. Do tego w zasadzie brak gwarancji.

    Coś polecicie?
    Według mnie jest to najlepsza opcja jeśli chodzi o stacje multimedialną do 159. Spokojnie się w 2000 zł powinieneś zmieścić. Myślę że jeśli chińczyk to dobrze wyśle to przy zamówieniu jednej sztuki podatków się uniknie. Jedyny minus to brak gwarancji bo wysyłka do chin na gwarancję się zbytnio nie kalkuluje



    Jest:
    - Alfa Romeo 159 1.9 JTD 150 KM 2006 r

    Była:
    - Alfa Romeo 156 1.9 JTD 115 KM 2003 r
    - Alfa Romeo 156 1.9 JTD 115 KM 2001 r

Podobne wątki

  1. Demontaż fabrycznego radia
    Utworzone przez BlackBomb w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-12-2021, 12:56
  2. [156] Jakie radio zamiast fabrycznego?
    Utworzone przez przemax w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 12-04-2015, 13:16
  3. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 03-09-2014, 12:44
  4. Problem tempomatu (nie fabrycznego)
    Utworzone przez khropek w dziale 147
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-09-2010, 15:51
  5. [156] Niskotonowy zamiast fabrycznego tyłu...
    Utworzone przez Seferiel w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-11-2009, 10:17

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory