Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Temat: Pojawia się i znika (marchewa) - co jeszcze?

  1. #1
    fabick
    Gość

    Domyślnie Pojawia się i znika (marchewa) - co jeszcze?

    Krótko. Jadąc po nierównościach zdarza mi się, że zapala się marchewa i autko traci moc (późno reaguje na pedał gazu, zamula ale nie kopci). Za chwilę, na kolejnej dziurze, moc wraca i za kilka minut marchewa gaśnie.
    No ja wiem, wiem, do kompa, kabel zamówiłem, ale jak na moje oko gdzieś nie styka jakaś złączka. Pierwsza myśl - przepływomierz. Ale może coś jeszcze? Wezmę jakiś styk-psik dzisiaj i przelecę wszystko do mi przyjdzie do głowy ale może są jakieś typy, które warto sprawdzić na 100%?

    A tak swoją drogą to kapryśna ta mała włoszka

  2. #2
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar Obi.Wan
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Jarocin
    Auto
    AR 156 1.8TS
    Postów
    319

    Domyślnie

    u mnie 2 razy marchewa się pojawiła i powód ten sam za wysoki bieg na tą prędkość po prostu zamulałem go
    poza tymi 2 razami ani razu nie miałem marchewy

  3. #3
    Użytkownik Romeo Avatar -BamBosZek-
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    156 3.0 24v
    Postów
    2,281

    Domyślnie

    u mnie taki objaw dawala nie dokrecona masa silnika z tego co pamietam, mechanicy tak poskladali wszystko i po 2 km wrocilem na warsztat ;] mrygala marchewa w zaleznosci jak kabel dotykal ale nie wiem jak sie to odniesie do diesla...
    Genetics makes the champions, want to compare?!

  4. #4
    Użytkownik Znawca Avatar Kali_33
    Dołączył
    10 2008
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    GTV 2.0TS 1997
    Postów
    1,525

    Domyślnie

    Cytat Napisał fabick Zobacz post
    No ja wiem, wiem, do kompa, kabel zamówiłem, ale jak na moje oko gdzieś nie styka jakaś złączka.
    dokładnie nie styka złączka pedału gazu, która jest przy schowku, na forum było wiele razy na ten temat z manualem włącznie

  5. #5
    fabick
    Gość

    Domyślnie

    No właśnie ... nad pedałami wisi mi jakiś kabel bezwładnie. Niebieski, urwany od czegoś. Zaczynam się delikatnie niepokoić odnośnie modyfikacji, których dokonali poprzednicy Nie, żebym nie chciał przy niej robić, ale na Boga, zima jest a ja mam tylko podjazd

    ---------- Post dodany o godzinie 09:25 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 09:01 ----------

    No dobra, szukam i znalazłem tylko odnośnik do tego manuala od potencjometru pedału gazu, ale nie działa. Ktoś może poratować?

  6. #6
    fabick
    Gość

    Domyślnie

    Błagaaaam Niech mi ktoś rzuci linkiem do tego manuala albo pokaże gdzie to jest i jak wygląda bo nurkowałem dzisiaj pół godziny z głową pod schowkiem i nie mogę znaleźć nic białego a jutro mnie czeka 500km trasy. Dzisiaj na dziurze znów się zdarzyło "zamulenie" na chwilę. Pliiiis!

    No i Wesołych Świąt

  7. #7
    Użytkownik Świeżak Avatar karamba
    Dołączył
    05 2009
    Auto
    AR 159 1,9 110 kW, DPF OFF, EGR OFF, klapki OFF, power by @sdero
    Postów
    200

    Domyślnie

    Ja u siebie znalazłem złączkę w schowku - czarna przykrywka, koło nóg pasażera z prawej strony.

  8. #8
    fabick
    Gość

    Domyślnie

    No to będę szukał. Serdeczne dzięki! A tak poza tym to zrobiłem zawieszenie i dopiero teraz jest czad

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 08-07-2016, 16:27
  2. Jest ABS i nie ma. Pojawia się i znika...
    Utworzone przez Alfiontko w dziale 156
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 30-01-2016, 12:51
  3. Check - pojawia sie i znika.
    Utworzone przez Sidu w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 12-10-2015, 17:13
  4. [156] pojawia się i znika (kontrolka wtryskiwaczy)
    Utworzone przez adamek w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 31-03-2008, 17:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory