Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #17421
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Widzę, że czytanie ze zrozumieniem nie jest twoją mocną stroną, w dodatku jakoś strasznie nerwowo odpowiadasz, jak na kogoś kto sobie nie ma nic do zarzucenia.
    Skoro jesteś taki super uczciwy, to czemu nie zawrzesz - znanych ci! - informacji w ogłoszeniu, tylko człowiek musi wydzwaniać i pamiętać o wszystko zapytać?

    W ogóle, ja wiem jaka jest w Polsce definicja wypadku, ale bez jaj - pół przodu wymienione/malowane, ale auto igła miód malina, zaznaczone jako bezwypadkowe, chociaż można przynajmniej nie zaznaczać nic tam - a chyba jednak nie tak sobie każdy wyobraża bezwypadkowość.
    Bądźmy poważni.
    Ostatnio edytowane przez Takumi ; 23-06-2020 o 11:38

  2. #17422
    Użytkownik Rowerzysta Avatar grosii
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    TLW
    Auto
    AR33 1.5, AR33 1.7, 146 1.7 16v, 156 1.6TS, AR 166 2.4, 166 FL 2.4 jest 159 2.4 TI, Giulietta QV
    Postów
    459

    Domyślnie

    Jak ktoś jest zainteresowany to dzwoni, cała reszta to pytacze, oglądacze i szukacze niewiadomo czego. Jestes zainteresowany?

    - - - Updated - - -

    I nie ucz mnie jak mam ogłaszać używaną alfe ti bo robie to dłużej niż ty masz swoją alfe, pozatym nikt na mnie złego słowa nigdy nie powiedział i nigdy nie miał pretensji

    - - - Updated - - -

    Co to znaczy pół przodu?? Czy uderzenie np zwierzyny leśnej i połamanie zderzaka to jest wypadek? Człowieku wiem co mam na placu, rozumiesz?

    - - - Updated - - -

    Jescze jedno, uszkodzenie auta nie naruszyło jakiejkolwiek konstrukcji, auto było naprawione w ASO w niemczech, zostało dopuszczone do ruchu i przeszło TUV, przecież ja tego nie robiłem i dalej bedziesz twierdził ze był to wypadek!? Czy masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem? Polecam jeszcze zobaczyć co jest w spisie części, kolega KoŁoS udostepnił to wyżej, ja tez przekazuje to do auta. Maska ma drugi lakier i nie ma kitu, wytęż umysł i pomyśl ze mogła być malowana tylko z powodu odprysków i zużycia bo jak, zderzak nowy lakier a maska stary? To nie Polska
    Ostatnio edytowane przez grosii ; 23-06-2020 o 12:43

  3. #17423
    WinnieThePooh
    Gość

    Domyślnie

    Człowieku wiem co mam na placu, rozumiesz?
    To jak to jest? prowadzisz handel autami? Bo w ogłoszeniu prywatny sprzedawca.

  4. #17424
    Użytkownik Rowerzysta Avatar grosii
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    TLW
    Auto
    AR33 1.5, AR33 1.7, 146 1.7 16v, 156 1.6TS, AR 166 2.4, 166 FL 2.4 jest 159 2.4 TI, Giulietta QV
    Postów
    459

    Domyślnie

    Prywatny nie wystawia faktury vat-marża, myśleć myśleć chłopcy

    - - - Updated - - -

    A w ogłoszeniu pisze

  5. #17425
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Sowek
    Dołączył
    06 2020
    Auto
    Alfa 159 2.4 SW TI
    Postów
    3

    Domyślnie

    Kto kupił Belle od Adriana to wie ze są to auta jak na swój wiek bardzo dobre

  6. #17426
    Użytkownik Świeżak Avatar fts
    Dołączył
    12 2018
    Auto
    159 SW 2.0 JTDm Sport+ 2011: 136 -> 190/430Nm
    Postów
    219

    Domyślnie

    Cytat Napisał grosii Zobacz post
    Prywatny nie wystawia faktury vat-marża, myśleć myśleć chłopcy
    Owszem, wystawia. Wystarczy, że auto jest na firmę, która nie zajmuje się sprzedaża samochodów. Jeśli Ty natomiast masz plac i handlujesz autami, to nie jesteś prywatnym sprzedawcą.


    Cytat Napisał Sowek Zobacz post
    Kto kupił Belle od Adriana to wie ze są to auta jak na swój wiek bardzo dobre
    Już widać po co zostało założone konto W innym wątku też pisałeś, że masz sprawdzonego sprzedawce.

  7. #17427
    Użytkownik Rowerzysta Avatar grosii
    Dołączył
    01 2010
    Mieszka w
    TLW
    Auto
    AR33 1.5, AR33 1.7, 146 1.7 16v, 156 1.6TS, AR 166 2.4, 166 FL 2.4 jest 159 2.4 TI, Giulietta QV
    Postów
    459

    Domyślnie

    Auto w ogłoszeniu ma polskie tablice?

    - - - Updated - - -

    Nikt mi nie bedzie mowil jak mam oglaszac i sprzedawac swoje auta, wazne jest to ze klient jest zadowolony a wasza dyskusja mnie juz nie obchodzi. Sprzedawalem w Będzinie, Tarnowskich Górach i nie bylo nigdy z nikim problemu. Pozdrawiam

  8. #17428
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Sowek
    Dołączył
    06 2020
    Auto
    Alfa 159 2.4 SW TI
    Postów
    3

    Domyślnie

    Cytat Napisał fts Zobacz post
    Owszem, wystawia. Wystarczy, że auto jest na firmę, która nie zajmuje się sprzedaża samochodów. Jeśli Ty natomiast masz plac i handlujesz autami, to nie jesteś prywatnym sprzedawcą.




    Już widać po co zostało założone konto W innym wątku też pisałeś, że masz sprawdzonego sprzedawce.
    fts. I mam . Kupiłem od niego i cieszę się super autem . Szukałem prawie 2 lata i wiem jak ciężko jest znaleźć i dlatego chciałem pomoc . Jako Alfisci musimy trzymać się razem ale jak widac nie każdy Alfista to spoko facet . Tutaj chyba niektórzy maja syndrom Polaka który nie był nie widział a ma mnóstwo do powiedzenia bo kolega mu powiedział coś w stylu klasyka „ Byłeś w Stanach ? Nie ale mam kolegę który był”. Na koniec kolego powiem tyle ze nie ma co się irytować ze ktoś kupił lepsze auto od Ciebie to się nazywa życie . Za niedługo biorę od tego samego sprzedawcy Giuliette. Także pozdrawiam

  9. #17429
    Użytkownik Fachowiec
    Dołączył
    07 2015
    Auto
    147/2007/JTDm/150KM
    Postów
    2,066

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sowek Zobacz post
    fts. I mam . Kupiłem od niego i cieszę się super autem . Szukałem prawie 2 lata i wiem jak ciężko jest znaleźć i dlatego chciałem pomoc . Jako Alfisci musimy trzymać się razem ale jak widac nie każdy Alfista to spoko facet . Tutaj chyba niektórzy maja syndrom Polaka który nie był nie widział a ma mnóstwo do powiedzenia bo kolega mu powiedział coś w stylu klasyka „ Byłeś w Stanach ? Nie ale mam kolegę który był”. Na koniec kolego powiem tyle ze nie ma co się irytować ze ktoś kupił lepsze auto od Ciebie to się nazywa życie . Za niedługo biorę od tego samego sprzedawcy Giuliette. Także pozdrawiam
    Nie bądź śmieszny
    Sprawdzanie przebiegów i historii serwisowych ASO "24h/7 dni" m.in. Alfa, Fiat, Lancia

  10. #17430
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Sowek
    Dołączył
    06 2020
    Auto
    Alfa 159 2.4 SW TI
    Postów
    3

    Smile

    Cytat Napisał KoŁoS Zobacz post
    Nie bądź śmieszny
    To co mam powiedzieć ze kupiłem trupa bo tak dla Ciebie będzie wygodniej bo Ty tak chcesz? Przykro mi chłopie ze zrujnuje Twój świat ale kupiłem zajebiste auto zero wycieków oryginalny lakier nie bity itd. Mało tego wczoraj poszła dziewiątka TI w sedanie 2,4 automat . Kolega pojechał zobaczył i kupił mało tego zamówienie poszły już na dwie. Także jak widac można kupić fajne auto . Jak koledzy kupili Gruziny to cóż współczuje . Psy szczekają karawana jedzie dalej . Można będzie mnie spotkać na Lubelskim Klubie AR. Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Sowek ; 23-06-2020 o 19:18

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory