Temat: Pomoc przy zakupie AR159 / Brera

  1. #17871
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Lukas-182
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm 552k DuckPower
    Postów
    464

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zawaś Zobacz post
    No to ciężko w takim razie mówić o pewności bo ja widziałem dwa z belką w kolor a nie czarną. Czyli można powiedzieć że mam odwrotną pewność...
    Najlepiej jak by się chyba upewnił w ASO.
    Popatrz sobie na zderzak z z czerwonym plastikiem za Scudetto i na taki z czarnym i szczerze sobie odpowiedź, który bardziej Ci się podoba? Jestem przekonany, że czarny bo czerwony pasuje tam jak pięść do nosa - moim zdaniem. Druga sprawa, moje egzemplarze miały pełną historię, jedna z PL salonu, pierwszy właściciel, druga perełka za 60k zł w Szwajcarii, oglądana na miejscu. Co najlepsze, ta ze Szwajcarii miała o dziwo bardziej odstające kolorystycznie zderzaki od reszty auta, ale autko pochodziło z okolic Montreux także może tamtejszy klimat bardziej dobijał lakier - nie wiem, odpuściłem auto bo było za drogie dla mnie . Jak coś dowiesz się w ASO to nie omieszkaj tutaj napisać o tym, przyda się innym Pozdrawiam.

  2. #17872
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,557

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zawaś Zobacz post
    No to ciężko w takim razie mówić o pewności bo ja widziałem dwa z belką w kolor a nie czarną. Czyli można powiedzieć że mam odwrotną pewność...
    Najlepiej jak by się chyba upewnił w ASO.
    Tak powinien wyglądać plastik za scudetto:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0004UF15UR91BINS-C122-F4.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	40.9 KB
ID:	280535Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz_2021-09-06_214418.jpg
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	79.5 KB
ID:	280536Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	obraz_2021-09-06_214525.png
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	200.0 KB
ID:	280537
    Ostatnio edytowane przez FXX ; 06-09-2021 o 20:45

  3. #17873
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Tragedia ta czerwona belka, nie ma w ogóle o czym dyskutować (aczkolwiek temat banalnie prosty do poprawienia sobie samemu, jak już ktoś by się zdecydował). Niemniej jak są podejrzenia o auto po powodzi/podtopieniu to imo to jest dyskwalifikacja, bo można się spodziewać tylko kłopotów, i to całej gamy

  4. #17874
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    Fiat Stilo Dynamic MW 1.9 JTD 140 KM
    Postów
    53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukas-182 Zobacz post
    Popatrz sobie na zderzak z z czerwonym plastikiem za Scudetto i na taki z czarnym i szczerze sobie odpowiedź, który bardziej Ci się podoba? Jestem przekonany, że czarny bo czerwony pasuje tam jak pięść do nosa - moim zdaniem. Druga sprawa, moje egzemplarze miały pełną historię, jedna z PL salonu, pierwszy właściciel, druga perełka za 60k zł w Szwajcarii, oglądana na miejscu. Co najlepsze, ta ze Szwajcarii miała o dziwo bardziej odstające kolorystycznie zderzaki od reszty auta, ale autko pochodziło z okolic Montreux także może tamtejszy klimat bardziej dobijał lakier - nie wiem, odpuściłem auto bo było za drogie dla mnie . Jak coś dowiesz się w ASO to nie omieszkaj tutaj napisać o tym, przyda się innym Pozdrawiam.
    Dzwoniłem dopytać w ASO. Elementy karoserii zawsze dostają surowe i wtedy są malowane pod dany kolor auta. Obstawiają iż za grillem pas powinien być czarny. To jak to się prezentuje to jedno i kwestia gustu ale warto zawsze się upewnić. Łatwiej polecieć lakiernikowi po całości z malowaniem a potem wygląda to średnio.
    Jeszcze warto na internetach poszukać samego zderzaka w różnych kolorach i zagadka wyjaśniona

  5. #17875
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Lukas-182
    Dołączył
    07 2011
    Auto
    Alfa Romeo 159 SW 2.0JTDm 552k DuckPower
    Postów
    464

    Domyślnie

    Cytat Napisał Zawaś Zobacz post
    Dzwoniłem dopytać w ASO. Elementy karoserii zawsze dostają surowe i wtedy są malowane pod dany kolor auta. Obstawiają iż za grillem pas powinien być czarny. To jak to się prezentuje to jedno i kwestia gustu ale warto zawsze się upewnić. Łatwiej polecieć lakiernikowi po całości z malowaniem a potem wygląda to średnio.
    Jeszcze warto na internetach poszukać samego zderzaka w różnych kolorach i zagadka wyjaśniona
    Jeszcze ten zderzak "full" czerwony może być zamiennikiem, bo widzę na Alledrogo nowe, czerwone zamienniki i są już "full" czerwone. Pobuszowałem w necie i na 99% ma być ten element czarny. Także nie ma co dalej męczyć wątku, autko miało pewnie przygodę i stąd taki kolor.

  6. #17876
    Użytkownik Świeżak Avatar flash1pl
    Dołączył
    04 2014
    Mieszka w
    Bedzin-Grodziec
    Auto
    159 1.9 JTDM
    Postów
    185

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukas-182 Zobacz post
    Jeszcze ten zderzak "full" czerwony może być zamiennikiem, bo widzę na Alledrogo nowe, czerwone zamienniki i są już "full" czerwone. Pobuszowałem w necie i na 99% ma być ten element czarny. Także nie ma co dalej męczyć wątku, autko miało pewnie przygodę i stąd taki kolor.
    Nie na 99% tylko na 100. Oryginał za scudetto ma być czarny, matowy
    Trzy posty wczesniej kol. FXX wrzucił zdjęcie jak ma wyglądać
    Ostatnio edytowane przez flash1pl ; 07-09-2021 o 18:02

  7. #17877
    Użytkownik Fachowiec Avatar FXX
    Dołączył
    07 2012
    Auto
    Volvo S60 D5 R-design/ Peugeot 308 T9
    Postów
    2,557

    Domyślnie

    Z czego pierwsze zdjęcie na numerach SB to nowa prasówka FCA.

    Wysłane z mojego moto g(6) plus przy użyciu Tapatalka

  8. #17878
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    Fiat Stilo Dynamic MW 1.9 JTD 140 KM
    Postów
    53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukas-182 Zobacz post
    Jeszcze ten zderzak "full" czerwony może być zamiennikiem, bo widzę na Alledrogo nowe, czerwone zamienniki i są już "full" czerwone. Pobuszowałem w necie i na 99% ma być ten element czarny. Także nie ma co dalej męczyć wątku, autko miało pewnie przygodę i stąd taki kolor.

    O takich pewnie mówisz: https://allegro.pl/oferta/zderzak-pr...owy-7687515814
    Przygodę miało "małą" z przodu na 5.500 EURO... W każdym razie ten omawiany element był początkiem mojej dalszej weryfikacji auta.
    Ostatnio edytowane przez Zawaś ; 07-09-2021 o 20:51

  9. #17879
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    .
    Postów
    574

    Domyślnie

    Wbrew pozorom, nie potrzeba wiele, żeby aso wyliczyło takie koszta naprawy

  10. #17880
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Toruń
    Auto
    Fiat Stilo Dynamic MW 1.9 JTD 140 KM
    Postów
    53

    Domyślnie

    Cytat Napisał Takumi Zobacz post
    Wbrew pozorom, nie potrzeba wiele, żeby aso wyliczyło takie koszta naprawy
    I byś takie auto kupił? Wartość może z 30k a naprawa 23k. W sumie duża część auta "nowa"
    Ostatnio edytowane przez Zawaś ; 08-09-2021 o 13:30

Podobne wątki

  1. Prosze o pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez dycha w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-10-2013, 20:41
  2. [brera] Pomoc przy zakupie Brery
    Utworzone przez orishas555 w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-08-2013, 22:32
  3. Pomoc przy zakupie Alfa Romeo Brera
    Utworzone przez paweldante w dziale Kupić - nie kupić? Auta z ogłoszeń
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 10:27
  4. [Brera] Pomoc przy zakupie AR Brera
    Utworzone przez kamilbrera w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 25-03-2011, 08:32

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory