Strona 28 z 37 PierwszyPierwszy ... 1819202122232425262728293031323334353637 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 361

Temat: aux

  1. #271
    Użytkownik Rowerzysta Avatar slon
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16V
    Postów
    414

    Domyślnie

    Wydaje mi się, że musisz zrobić proxy, aby komputer wykrył brak aktywnego B&M.

  2. #272
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    potwieredzam - u mnie pojawiło się AUX jak odpiąłem B&M i zrobiłem proxi
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #273
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2017
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9 16v
    Postów
    7

    Domyślnie

    mowa o osiowaniu w MES ?

  4. #274
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    lub czymkolwiek innym

  5. #275
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Postów
    6

    Domyślnie

    Witajcie, dzisiaj również podłączyłem aux z tyłu radia i mam jeden problem, są bardzo mocne szumy. Dźwięk idzie bardzo cicho, a przy podgłośnieniu słychać wyraźne szumy. Czy to kwestia kabla, czy jakiegoś błędu z mojej strony?

  6. #276
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AlfaRomeo Brera 2.4 / Stelvio MY20
    Postów
    1,612

    Domyślnie

    na telefonie musisz dać maksymalnie mocny sygnał (lub bliski maksymalnemu). To będzie odpowiadało poziomowi liniowego sygnału audio - a taki powinien docierać do AUX. Jeśli w telefonie masz przyciszone na minimum, a radio w samochodzie podgłaszasz wysoko ponad średnią, to oczywiście szumy się pojawią.
    Jeśli telefon masz na max -> a na odtwarzaczu w samochodzie ten sam poziom, co normalnie przy słuchaniu radia lub CD, to duże prawdopodobieństwo, że kabel ma jakąś usterkę (lub jest źle podpięty -> lub zły kabel).

    - - - Updated - - -

    Podpinałem kabel AUX kumplowi do jego brery i dźwięk jest na prawdę czysty a głośność odpowiednia (porównywalna do radia, może delikatnie cichsza -> testowane z iPhonem kolegi).

  7. #277
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    AUX jest nieco cichszy niż radio z BOSE u mnie. Radia słucham na 10-12 a muzykę z telefonu 16-18 przy głośności w tel. na max. Przy 26 na AUX to już cała buda się trzęsie.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  8. #278
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Alfa Romeo 159
    Postów
    6

    Domyślnie

    Hmm ja ustawiałem radio mniej więcej na 25 a telefon miałem na maksa. Kabel kupiony na allegro za 5 zł, więc na pewno najwyższych lotów nie jest, ale możliwe też, że źle podpiąłem. Jutro sprawdzę

    Cytat Napisał mateuszszar Zobacz post
    Podpinałem kabel AUX kumplowi do jego brery i dźwięk jest na prawdę czysty a głośność odpowiednia (porównywalna do radia, może delikatnie cichsza -> testowane z iPhonem kolegi).
    Jeżeli tak to u mnie powinno być podobnie...

  9. #279
    Użytkownik Świeżak Avatar sprajt
    Dołączył
    09 2015
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    159 1.9 JTDM
    Postów
    208

    Domyślnie

    Trochę zmienię pytanie. Kabel jest dość długi, gdzie wyprowadzaliście kabel w swoich alfach?

  10. #280
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    AlfaRomeo Brera 2.4 / Stelvio MY20
    Postów
    1,612

    Domyślnie

    Ja kumplowi przeciągnąłem pod konsolą (bez wykręcania konsoli - wyciągałem jedynie radio) -> pod mieszkiem od lewarka -> aż do zapalniczki (w zapalniczka jest w zamykanej popielniczce) -> więc wystarczy otworzyć popielniczkę, wpiąć kabelek do iPhona który idealnie mieści się w pojemniku na monety (w brerze).

    W 159 chyba lepiej pociągnąć kawałek dalej, do schowka, no chyba że tam gdzie jest roletka zasuwana, telefon się mieści.

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory