Strona 7 z 37 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 361

Temat: aux

  1. #61
    Użytkownik Znawca Avatar olo_84
    Dołączył
    06 2013
    Auto
    Alfa 159 16V 150KM Distinsive SW 2006
    Postów
    1,850

    Domyślnie

    Jeżeli chodzi o mp3 to należy płytę nagrać w trybie dość at one /96. W nero to można ustawic (nero=program do nagrywania płyt). Prędkość nagrania najniższa

    Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka
    EGR - OFF
    klapki - OUT
    DPF - ON

  2. #62
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sedan 1.9 190 KM & 430 nm
    Postów
    294

    Domyślnie

    Również mam podobny problem, chcę podłączyć do radia iPhone'a żeby z niego puszczać muzykę, jednak mam takie radio
    I nie ma w nim jak widać opcji AUX (bella z 2006 roku). Teraz pytanie czy lepiej kupić zmieniarkę cyfrową np Yatour i przez to urządzenie podłączać iPhone'a czy lepiej kupić oryginalne nowsze radio gdzie ten AUX jest i dokupić tylko kabel
    (http://allegro.pl/zlacze-aux-in-alfa...884403943.html)
    Które rozwiązanie jest lepsze ?
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	_7645332316_616.jpg
Wyświetleń:	824
Rozmiar:	53.6 KB
ID:	156161  

  3. #63
    Użytkownik Fachowiec Avatar AirAjti
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Była 159 Berlina 2.4JTDm '06... aktualnie Tipo 1.4T-Jet z fabrycznym nadtlenkiem gazu
    Postów
    2,439

    Domyślnie

    Ernest, na pewno nie czytałeś tego poradnika: http://www.forum.alfaholicy.org/zrob...nym_radiu.html
    Powyższy post został napisany przeze mnie i każde słowo dokładnie przemyślałem- jeśli czujesz się obrażony to znaczy, że albo nie rozumiesz co napisałem, albo osiągnąłem swój cel


    "We have to love Alfa, it's the law!" - Richard "Hamster" Hammond

  4. #64
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sedan 1.9 190 KM & 430 nm
    Postów
    294

    Domyślnie

    Dzięki za podesłanie tematu, dużo wyjaśnia. Czyli w moim przypadku muszę kupić nowsze radio, ponieważ u mnie nie ma opcji aux.

    Wie ktoś może jak z jakością dźwięku przez Aux ?

  5. #65
    Użytkownik Fachowiec Avatar AirAjti
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Była 159 Berlina 2.4JTDm '06... aktualnie Tipo 1.4T-Jet z fabrycznym nadtlenkiem gazu
    Postów
    2,439

    Domyślnie

    Jakość dźwięku AUX zależy od jakości tego, co tą muzkę odtwarza. Teoretycznie nie będzie gorszej jakości niż jakbyś kupił oryginalną zmieniarkę.

    BTW moja Bella też z 2006 roku i ma funkcję AUX. Na pewno wcisnąłeś dwa razy przycisk CD?
    Ostatnio edytowane przez AirAjti ; 05-02-2015 o 10:17
    Powyższy post został napisany przeze mnie i każde słowo dokładnie przemyślałem- jeśli czujesz się obrażony to znaczy, że albo nie rozumiesz co napisałem, albo osiągnąłem swój cel


    "We have to love Alfa, it's the law!" - Richard "Hamster" Hammond

  6. #66
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sedan 1.9 190 KM & 430 nm
    Postów
    294

    Domyślnie

    Teraz sprawdziłem jeszcze raz i nie włącza się niestety AUX.
    Tak w ramach ścisłości aby odtwarzało płytę CD klikam po lewej stronie przy wyświetlaczu na SRC SCAN, nie ma u mnie w ogóle przycisku CD.


    Zobaczy proszę, czy masz dokładnie takie samo radio jak ja:
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	blau.jpg
Wyświetleń:	408
Rozmiar:	25.6 KB
ID:	156166  
    Ostatnio edytowane przez Ernest ; 05-02-2015 o 10:27

  7. #67
    Użytkownik Fachowiec Avatar AirAjti
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Była 159 Berlina 2.4JTDm '06... aktualnie Tipo 1.4T-Jet z fabrycznym nadtlenkiem gazu
    Postów
    2,439

    Domyślnie

    Łopatologicznie: zewnętrzne "pudełko" na kilka płyt CD. Nie musisz ciągle jednej płyty zmieniać, wyciągać itd. Wkładasz bodajże 6 płyt i one same się zmieniają... można przełączać między płytami itd.

    http://allegro.pl/zmieniarka-cd-blau...912161647.html

    Porównałem do zmieniarki, gdyż jest ona właśnie podłączana do radia przez tylne gniazda.


    P.S. Zawsze możesz też zainstalować osbie w aucie B&M (Blue&Me) czyli fabryczny zestaw blueetooth do telefonu. Centralka ma port USB przez który można słuchać muzykę. Ale to już jest wyższa szkoła jazdy (żeby to dołożyć do auta).

    P.S.2 Możesz też się pokusić o zewnętrzny zestaw bluetooth typu BURY albo Parrot.
    Ostatnio edytowane przez AirAjti ; 05-02-2015 o 10:32
    Powyższy post został napisany przeze mnie i każde słowo dokładnie przemyślałem- jeśli czujesz się obrażony to znaczy, że albo nie rozumiesz co napisałem, albo osiągnąłem swój cel


    "We have to love Alfa, it's the law!" - Richard "Hamster" Hammond

  8. #68
    Użytkownik Pirat drogowy
    Dołączył
    07 2014
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Alfa Romeo 159 Sedan 1.9 190 KM & 430 nm
    Postów
    294

    Domyślnie

    Nad twoim postem edytowałem swój post, mógłbyś zobaczyć i sprawdzić czy mamy aby na pewno to samo radio ?

    P.s. w Blue&ME narazie nie będę się chyba bawił, najbardziej zależy mi na puszczaniu muzyki z telefonu i tylko tyle

  9. #69
    Użytkownik Rowerzysta Avatar slon
    Dołączył
    09 2014
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 159 1.9 JTDm 16V
    Postów
    414

    Domyślnie

    Ernest, miałem takie radio jak Ty, niestety nie ma opcji podłączenia kabla AUX (tzn. fizycznie jest, ale kostka jest pusta, no i radio nie obsługuje). Kupiłem na alle za 100zł odrobinę nowsze radio (może być bez kodu, sam odkodujesz), z guziorem CD na środku i MUTE w lewym górnym rogu. Reszta załatwiona wg instrukcji z linku: http://www.forum.alfaholicy.org/zrob...nym_radiu.html

  10. #70
    Użytkownik Fachowiec Avatar AirAjti
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    Lubin
    Auto
    Była 159 Berlina 2.4JTDm '06... aktualnie Tipo 1.4T-Jet z fabrycznym nadtlenkiem gazu
    Postów
    2,439

    Domyślnie

    Ja mam inne radio- takie jak w poradniku, który podesłałem.

    Ale... nie wiem czy dobrze pamiętam- nie wszystkie radia takie jak ja mam mają funkcję AUX. Nie jestem tego pewien. Ja akurat mam, po wciśnięci "CD" pojawia się na wyświetlaczu napis "AUX".

    Wiem, że te radia z napisem "MP3" w prawym dolnym rogu maja opcję AUX na pewno + oczywiście odtwarzają płyty z nagranymi mp3-jkami.
    Powyższy post został napisany przeze mnie i każde słowo dokładnie przemyślałem- jeśli czujesz się obrażony to znaczy, że albo nie rozumiesz co napisałem, albo osiągnąłem swój cel


    "We have to love Alfa, it's the law!" - Richard "Hamster" Hammond

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory