Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy 123456
Pokaż wyniki od 51 do 52 z 52

Temat: Blaupunkt 939

  1. #51
    Użytkownik Pasjonat Avatar Nazar
    Dołączył
    03 2011
    Mieszka w
    Bytom
    Auto
    Była 156 SW 2,4JTD by Cinsoft ---Jest 159 1,9JTDm 150KM Q-tronic'08 + Mito 1,6Jtdm Distinctive'08
    Postów
    3,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał rosier Zobacz post
    Witam,
    Odświeżę nieco temat jeśli wolno
    Podpiąłem do mojego blaupunkta 939 emulator zmieniarki firmy Wefa, taki z bluetoothem. W niebieską kostkę, wszystko elegancko weszło,napaliłem się na sukces bo z tego co czytałem tu czy na innych źródłach to wszystkim taka zabawka działa. Ale tu nie działa. Jak wciskam przycisk "CD" to wywala tylko napis "no source", nic nowego się nie pojawiło, jakaś nowa opcja. Jest jakiś magiczny sposób na włączenie tego? Czy może ktoś ma pomysł jaka jest ewentualna inna przyczyna że nic mi się nie wyświetla?
    Pzdr
    Z tego co pamietam to bylo kilka rodzajow tego radia. Byly i z MP3 i bez ale w starych przedliftowych na CD bylo własnie AUX a w późniejszych wersjach juz nie.

    Wysłane z mojego SM-A202F przy użyciu Tapatalka

  2. #52
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar ZekO.
    Dołączył
    01 2024
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    Alfa Romeo 159, 1.9 JTDm, 136km
    Postów
    2

    Domyślnie

    Witam, może komuś się przyda co ja odkryłem. Ostatnio też kombinowalem z auxem w swoim radiu, mam Blaupunkt 939 w wersji poliftowej, posiadam też Blue&Me. Nie da się u mnie włączyć źródła dźwięku aux jeżeli podłączony jest moduł Blue&Me, kiedy go odlaczylem to migał mi przebieg ale mogłem wybrać z kierownicy źródło dźwięku aux... Takie coś mi nie odpowiada i przypadkowo odkryłem coś innego, kupiłem kabel aux na żółta kostkę iso, który podłączyłem z tyłu radia oczywiście w miejsce żółtej kostki (domyślnie podłączona żółta kostka to podłączenie pendrive do odtwarzania muzyki), modul Blue&Me normalnie podłączony. Wsadziłem pendrive z muzyką, radio zaczęło odtwarzać muzykę z pendrive (źródło Media Player) ale nie było dźwięku. Podłączyłem aux do telefonu, puściłem muzykę i ku mojemu zdziwieniu udało się dźwięk leciał z telefonu

    - - - Updated - - -

    Podsumowując, media player odtwarza muzykę z pendrive ale ponieważ z tyłu radia w miejsce pendrive jest podłączony kabel aux, dźwięk leci z podłączenia aux
    Ostatnio edytowane przez ZekO. ; 28-02-2024 o 17:37

Podobne wątki

  1. blaupunkt melbourne 120
    Utworzone przez raxor19 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 07-05-2015, 11:17
  2. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 23-02-2015, 17:27
  3. Zmieniarka Blaupunkt USB BT
    Utworzone przez jashooligans w dziale 147
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 18-06-2013, 22:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory