Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Temat: [166] Głośniki w tylniej półce

  1. #21
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    Queen - Bohemian Rapshody
    Pink Floyd - Money
    Pink Floyd - Another Brick in the Wall

    obserwator737, Ty masz olej w głowie i wiedzę, to się chwali.
    moze zapomniałem wspomnieć ze nie słucham bum bum, nie jezdze z otwartymi szybami.

    selius, co to twoich obelg na temat mnie i mieszkanie na wsi - http://ipulawy.pl/
    mieszkam w samym centrum miasta tzw. Polskiej stolicy europejskiego miasta.
    wszystkie delegacje z europy zjezdzają się własnie do Puław, Pałac Czartoryskich, stadiony, domy kultury, parki, skwerki, wszędzie zieleń ,drzewa itp. Sam siebie obrazasz i sam sobie odpowiedz co to za zadupie Nowiak ?
    Puławy są największym dostarczycielem w europie i 2gie na świecie w produkcji melaminy... jak chcesz kogoś mocno obrazić to najpierw się " rozglądnij " o czym pisać. Kiedys nosiły nazwe Nowa Aleksandria, zajzyj do ksiązek głąbie !!

  2. #22
    henekl
    Gość

    Domyślnie

    Do klubowiczów chyba już dotarło że część osób posiadających alfę uważa że jest wszech wiedząca i jeśli coś jest im nie po myśli lub mają luki w wiedzy to nie mogą tego zrozumieć a ich argumentem jest tylko obrażanie i wyzwiska po adresem innych osób przekonałem się na własnej skórze .
    Więc myślę że trzeba się do tego przyzwyczaić i ignorować te osoby .
    Przykład .1
    pokazać to ja ci moge ch**, ja MAM 15" a ty se mozesz " POKAZAC " 10" taka róznica ...
    Przykład 2
    henekl nie chciałem tego pisać nawet nie lubię uzywac takich słów ale jak czytam twoje wypowiedzi to doszłem do wniosku ze jesteś zkurwisynem no i sory .

  3. #23
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał henekl
    Przykład 2
    henekl nie chciałem tego pisać nawet nie lubię uzywac takich słów ale jak czytam twoje wypowiedzi to doszłem do wniosku ze jesteś zkurwisynem no i sory .
    Cytat Napisał peteja_43
    henekl nie chciałem tego pisać nawet nie lubię uzywac takich słów ale jak czytam twoje wypowiedzi to doszłem do wniosku ze jesteś zkurwisynem no i sory
    to nie moje słowa sorryyyyy

  4. #24
    henekl
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kayrol
    Cytat Napisał henekl
    Przykład 2
    henekl nie chciałem tego pisać nawet nie lubię uzywac takich słów ale jak czytam twoje wypowiedzi to doszłem do wniosku ze jesteś zkurwisynem no i sory .
    Cytat Napisał peteja_43
    henekl nie chciałem tego pisać nawet nie lubię uzywac takich słów ale jak czytam twoje wypowiedzi to doszłem do wniosku ze jesteś zkurwisynem no i sory
    to nie moje słowa sorryyyyy
    Wiem że to nie ty , jest to tylko przykład do czego są zdolni klubowicze .

  5. #25
    ViP Ogier Avatar DANIEL166
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    Police
    Auto
    AR 166 2.4JTD 10V
    Postów
    184

    Domyślnie

    jeszcze troche i się pozwiecie do sądu , ludzie opanujcie się , dalej myślę i uważam że jesteśmy miłośnikani tej marki , czasem spotykamy się na zlotach wtedy jest pole do popisów i wymiany zdań , troche zmieniłem temat , ale nagłosnienie półki mnie interesuje

  6. #26
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał DANIEL166
    ludzie opanujcie się
    dokładnie, przepraszam za zbędną dyskucje na temat CA, pytałem o sposób montażu a nie zdanie na temat scen, było mineło nie ma co płakać :wink: proponuje usunąc temat ew. zamknąc a unikniemy spięc i zbędnych nerwów. Szczerze Pozdrawiam.

  7. #27
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    :arrow:

  8. #28
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    gdybym mógł coś doradzić - pomyśl nawet w przyszłości o separowanych systemach dwudrożnych w drzwi przednie i tylne , olej półkę (zostaw puste otwory) - dzięki temu bas z bagażnika łatwiej przeniesie się do kabiny ...a jak będziesz chciał naprawdę pobawić się brzmieniem i sceną - polecam zapiąć między źródło (nawet jeśli to tylko ICS) a wzmaki zewnętrzny procesor (np dość łatwo dostępny i relatywnie niedrogi DEQ9200 Pioneera)

    utwory do odsłuchów jak najlepsze , dorzuć do tego Money For Nothing , może jakiś saksofon z O.M.D. ...polecam też do testów jakościowych płytę (w zasadzie 2cd) pana za którym nie przepadam ale z racji jakości realizacji materiału warto też na niej testować audio - M.Jackson , dwupłytowy best of wydany na złotych dyskach

  9. #29
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał obserwator737
    testować audio - M.Jackson , dwupłytowy best of wydany na złotych dyskach
    I tak zmieniarki beckera przerywają dzwięk jak papier ryżowy, po nowym roku kupie loudlinka, producent da zniszkę jesli zdecyduje się więcej osób . E-mail'owałem z nim okazał się Polakiem. Cena wejsciowa 6oo zł

  10. #30
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    ile danych można władować do loudlinka ? pytam bo dla jakości dźwięku najlepiej aby były to pliki wave a nie mp3

    ...zmieniarek Beckera nie znam ...mój Clarion przez 8 lat nie przeskoczył nigdy :wink:

Podobne wątki

  1. Głośniki w tylnej półce DPS
    Utworzone przez gennosuke w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-12-2015, 17:01
  2. [146] głośniki na półce
    Utworzone przez Betonowy w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-01-2014, 23:56
  3. Głośniki na tylnej półce a kostka iso?
    Utworzone przez Sir Dariusz w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-12-2011, 02:55
  4. Jakie głośniki i jak je zamontowac w tylniej półce AR156
    Utworzone przez SilverV6 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-09-2011, 09:59
  5. 156 głośniki w tylnej półce
    Utworzone przez kamien007 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-09-2009, 21:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory