Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy 1234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Temat: [166] Głośniki w tylniej półce

  1. #31
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    loudlink ma ograniczenie 98 plików muzycznych w kazdym katalogu więc w najlepszym przypadku zmiesci się niecałe 600 mp3.

    masz racje wave jest lepszy ale to samo mozna uzyskac przez lepszy bitar w mp3 albo większą wage pliku np. przewaznie mp3 ma ok 120~192kbps 44khz, ale mozna sciągac lepsze wersie po 320kbps będą ważyć 2-3x tyle.
    Zmieniarki beckera w alfie są tragiczne, przeskakują na dołach, czułe na jakośc płyt, trzeba nagrywać x2 x4 i mają fochy.

  2. #32
    piter34
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał selius
    niech kazdy zobaczy jakie glaby zyja na tym swiecie
    Cytat Napisał selius
    wyglupiles sie tylko swoimi wypowiedziami i ublizanie na forum nic nie da...
    To raczej ty się wygłupiasz, bo kolega już ochłonął, a Ty nadal na niego naskakujesz (jak wyżej i niżej)
    Cytat Napisał selius
    SCHOWAJ SIE W TEJ SWOJEJ PUSZCZY Z KINEM DOMOWYM W SAMOCHODZIE

  3. #33
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    he , no można niby i zrobić z wave 320kb/s ale to nadal kompresja stratna i to dość mocno
    ...dla mnie odpada ...tyle że ja jestem nieco oldschoolowcem w tym temacie , w domu używam np DAT bo bije parametrami na głowę popularne CD

    nowy laser , nowe zawieszenie i może zmieniarka Becker`a da radę jednak ?

  4. #34
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał obserwator737
    nowy laser , nowe zawieszenie i może zmieniarka Becker`a da radę jednak ?
    Własnie, myślałem o tym zeby wymienić laser np. na innej marki. Nie wiem czy to ma jakieś znaczenie jaki laser jest włozony. Zawieszenie czytnika napewno jest juz zmęczone wkońcu moze mieć juz 8 lat.
    Jaki model masz tego Clariona ? zadowolony jesteś mówisz? jeśli nie przeskakuje wogóle to aby moge Ci pozazdroscic.

  5. #35
    obserwator737
    Gość

    Domyślnie

    zmieniarka to Clarion CDC655Tz a steruje nią Clarion DRX960RZ ...zmieniarka nie przeskoczyła nigdy i nie miała zmienianego lasera , w samym radiu zdarzyło się 3x przeskoczenie , laser w radiu wymieniałem - padł po 6 latach - po prostu przestał czytać płyty (wypalony emiter)

    lasera nie włożysz innego do Beckera podobnie jak do jakiegokolwiek innego sprzętu - laser musi być dokładnie taki sam jak fabrycznie - zacznij od czyszczenia górnej soczewki - nie zaszkodzi , jak sprawdzisz jaki laser siedzi w zmieniarce to popatrz np na poltronic.pl czy jest dostepny i za jakie pieniądze

    druga rada - jeśli masz mocny bas w bagażniku - może miec on wpływ na gubienie scieżki przez czytnik , sprawdź bez załączonego subwoofera

  6. #36
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    od końca - Tak, skrzynia raczej sieje spustoszenie na zmieniarce więc jeśli mozna wymienic laser ale tylko na ten sam to raczej nic nie da, laser juz czyscilem specjalną płytą i roztworem na szczotkach - mało to dało.
    Pozostanie aby loudlink na karty SD

    Rogger z Holandii odkrył jak zastąpic zmieniarke czymkolwiek innym ale utrzymuje to nadal w tajemnicy. maryjo, jest łepski koleś, udało mu się ugryżć navigację mówi ze juz działa tylko trzeba dopieścic to moze i poradzi sobie z CDC
    Ja moge słuchac u siebie mp3 bo mam dvd z usb ale jakosc dzwięku jest ... ... ...
    no i trzeba pilotem się obsługiwać.

  7. #37
    Mikellino
    Gość

    Domyślnie

    no może wpiszę się w normalniejszą dyskusję.
    Lubię fajne brzmienie w aucie ale również lubię jak jest zachowana przy tam maksymalna oryginalność wszelkich elementów wnętrza i brak zmiany charakteru auta. Dlatego też uważam że rozwiązanie 2xzestaw odseparowany + 2 basy jest najlepszym rozwiązaniem w alfie.
    ale warunek musi wg mnie być taki.
    Zestawy dobrane do wzmacniacza, nie będę rzucał nazwami firm - ale nich to będzie markowe - wg mnie ok 300-400zł wystarczy w zupełności na zestaw
    ja akurat mam 6 kanałówkę z wszelkimi udogodnieniami - filtry itp, któą można dostać używaną za ok 400zł
    wzmacniacz musi mieć obsługę subwooferów,
    woofery muszą być DOBRZE zainstalowane i uszczelnione (wejdą fi20 do 9,5cm wysokości) dobrze mieć świadomość że to prawie zamknięta przestrzeń 500 l i każdy sub może zagrać inaczej.
    dołożyłbym matę na drzwi (blachę zawętrzną od wewnątrz) to najsłabszy punkt, a cała reszta jest naprawdę w 166 dobrze zabezpieczona - a jak ktoś ma skórę na boczkach to w ogóle jest git. Mata może być Soudala - robi swoje i nie potrzeba kosmicznych technologii z APP. Obłożyłbym metalową półkę tylną pod głośnikami z 2 stron - istotna sprawa.
    Okablowanie wg uznania - dobre ,75 mm2 OFC wystarczy no i jak trzeba jakiś kondensator. Suby na 2,5fi2
    Jeśli wyprowadzimy na kablach sygnał z miniiso do jakiegoś procesora dźwięku dostaniemy to co najfajniejsze.
    Koszty to około 2000 zł (bez procka) i mamy coś co nieźle w tym autku zagra.

  8. #38
    Użytkownik Pasjonat Avatar Masa625
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Auto
    166 2,4 JTD `99
    Postów
    3,517

    Domyślnie

    Panowie odświeżam bo jest temat.

    Kolega [MENTION=73104]silentosu[/MENTION] posiada dostęp do kilku kompletów ORYGINALNYCH FABRYCZNIE NOWYCH GLOSNIKÓW W TYLNĄ PÓŁKE OD DSP!!!!!!!!

    towar absolutnie rarytasowy!!! smakosze 166 wiedza o co chodzi.

    Nie wiem ile ma kompletów- wiem , że ja zamówiłem jeden i tomaz drugi... Także ubywa ich. A im mniej na stanie, tym zapewne cena wyższa z racji coraz mniejszej dostępności- zgodnie z praktyką wielu handlarzyków z allegro gdzie np poduszka silnika do jtd 2 lata temu kosztowała 150 zeta a dziś PIŃCET!!! i o dziwo sa chętni i to kupuja...

    To sa oryginalne głośniki 2 OHM, których nie da sie zastapić aftermarketami bez utraty na jakości DSP .
    głosniki 2ohm sa praktycznie niedostępne.

    Wiadomo , można rzeźbić w drutach i montowac radia jak na foto, poprawiając stylistyke wnętrza ,ale napewno jest tu kilka osób które szanują serie...

    silentosu jest 100% zaufanym forumowiczem.

    ida swięta. Róbcie swoim kobietom prezenty. Napewno każda się ucieszy z takiego kompleciku...kolczyków... Jak powie Wam , że za ciężkie i neiwygodnie sie je nosi to od biedy je im zabierzcie.
    Załącznik 264342

    Załącznik 264343
    Ostatnio edytowane przez Masa625 ; 10-12-2019 o 11:45
    [C

  9. #39
    Użytkownik Rowerzysta Avatar silentosu
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    166 3.0 V6 Sportronic
    Postów
    287

    Domyślnie

    Zachęcam, bo oferta jest naprawdę korzystna i niestety ograniczona !

Podobne wątki

  1. Głośniki w tylnej półce DPS
    Utworzone przez gennosuke w dziale 166
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-12-2015, 17:01
  2. [146] głośniki na półce
    Utworzone przez Betonowy w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 23-01-2014, 23:56
  3. Głośniki na tylnej półce a kostka iso?
    Utworzone przez Sir Dariusz w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 22-12-2011, 02:55
  4. Jakie głośniki i jak je zamontowac w tylniej półce AR156
    Utworzone przez SilverV6 w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 18-09-2011, 09:59
  5. 156 głośniki w tylnej półce
    Utworzone przez kamien007 w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 22-09-2009, 21:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory