Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Temat: Czarny ICS

  1. #1
    Masterhard
    Gość

    Domyślnie Czarny ICS

    Jeżeli temat już był to przepraszam,ale opcja SZUKAJ nie działa:/
    Problem jest następujący: wcześniej gdy było zimno z opóźnieniem załączał mi się ICS(włączał się ekran) Dzisiaj gdy wracałem z pracy(auto stało 8h na mrozie) przez około 15min nie włączył się w ogóle Wszystko działa tylko,ze nie działa wyswietlacz. Czy ktos juz miał moze podobny problem?? Wie ktos moze co z tym zrobic? Z góry dzięki za pomoc!

  2. #2
    Użytkownik Fachowiec Avatar szerszeń
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Astroserati | 407 coupe | Quattroporte
    Postów
    2,613

    Domyślnie

    Jeżeli wszystkie taśmy są podpięte, a ICS działa, ale nie świeci to faktycznie wyświetlacz mógł paść.
    Rzeczywiście te wyświetlacze czasem padają, albo degraduje się poziom świecenia. Przyczyną jest chyba jakiś konstrukcyjny błąd.
    Jeżeli w ciągu tygodnia nie zaświeci, to daj znać, mam taki wyświetlacz. Podmiana jest banalna.

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta Avatar radke
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Magdalenka / Grodzisk Maz.
    Auto
    Volvo S70 / Opel Insignia ST / Skoda Fabia / ...
    Postów
    75

    Domyślnie

    Cytat Napisał Masterhard Zobacz post
    Problem jest następujący: wcześniej gdy było zimno z opóźnieniem załączał mi się ICS(włączał się ekran)
    Pytanie, czy był całkowicie ciemny i włączał się z opóźnieniem czy może od razu się coś pojawiało ale bardzo ciemne?

    W moim zaobserwowałem, że po uruchomieniu zapłonu ICS zaczyna wyświetlać praktycznie natychmiast ale na początku mało widocznie; dopiero po kilku sekundach wszystko jest OK. Wygląda to tak jak stare telewizory na lampy, które musiały się "rozgrzać" zanim pojawił się obraz (ale w ICS nie trwa to aż tyle )
    I to tylko zimą, jak jest ciepło to jest w miarę OK....

    Może postaw auto na jakiś czas w ciepłym miejscu (garaż?) i wtedy sprawdź, co się dzieje...
    Pozdrawiam
    Radke

  4. #4
    zdziba
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał radke Zobacz post
    Pytanie, czy był całkowicie ciemny i włączał się z opóźnieniem czy może od razu się coś pojawiało ale bardzo ciemne?

    W moim zaobserwowałem, że po uruchomieniu zapłonu ICS zaczyna wyświetlać praktycznie natychmiast ale na początku mało widocznie; dopiero po kilku sekundach wszystko jest OK. Wygląda to tak jak stare telewizory na lampy, które musiały się "rozgrzać" zanim pojawił się obraz (ale w ICS nie trwa to aż tyle )
    I to tylko zimą, jak jest ciepło to jest w miarę OK....

    Może postaw auto na jakiś czas w ciepłym miejscu (garaż?) i wtedy sprawdź, co się dzieje...
    W Instrukcji jest wyraźnie opisane ,że zimą może występować ten objaw z ciemniejszego w jasny (ten typ już tak ma) latem jest ok.)pozdro)

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta Avatar radke
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Magdalenka / Grodzisk Maz.
    Auto
    Volvo S70 / Opel Insignia ST / Skoda Fabia / ...
    Postów
    75

    Domyślnie

    Cytat Napisał zdziba Zobacz post
    W Instrukcji jest wyraźnie opisane ,że zimą może występować ten objaw z ciemniejszego w jasny (ten typ już tak ma) latem jest ok.)pozdro)
    Z całym szacunkiem ale doskonale wiem, co jest napisane w instrukcji.
    Pozdrawiam
    Radke

  6. #6
    Masterhard
    Gość

    Domyślnie

    Dzięki chłopaki za odpowiedzi, już działa. Po 30min dopiero zaskoczył:/ Zobaczymy jak będzie gdy mrozy ustaną. Dodam,że auto stoi w garażu,a i tak problem się pojawia:/

Podobne wątki

  1. czarny dym....
    Utworzone przez bronq05 w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 12-12-2015, 17:25
  2. Czarny dym
    Utworzone przez Anuszka BG w dziale 147
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 18-05-2013, 19:14
  3. Czarny mat czy biały mat.
    Utworzone przez keV w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 22-09-2012, 14:20
  4. Czarny dymek...
    Utworzone przez Maciej340 w dziale 156
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-04-2012, 22:38
  5. czarny dymek
    Utworzone przez krzysieking w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-06-2011, 17:27

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory