Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 47

Temat: Aktualizacja nawigacji mapa Polski

  1. #1
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    NL
    Auto
    Alfa romeo 166 2.4 jtd 136KM
    Postów
    68

    Domyślnie Aktualizacja nawigacji mapa Polski

    Przeszukiwalem wloskie fora odnosnie nawigacji i znalazlem bardzo ciekawy temat. Moze zerkna osoby znajace sie na aktualizaci oprogramowania itp. Miej wiecej w polowie stronki sa ciekawe linki i ciekawe info

    http://www.gbcnet.net/archive/index.php?t-44987.html

  2. #2
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Z tego co pobieżnie sobie przetłumaczyłem to szukają tam map do wszystkiego tylko nie do 166 poza tym nikt nie szuka polski Jedyne mapy działające na czytniku 166 to stare navteq i nie ma tam europy środkowo wschodniej a i tak najnowsze skończyły się w 2007. I nie wiem dlaczego ale nowszych wgrać się po prostu nie da. Jedyną opcją to zmiana czytnika na daytona. Wtedy tak samo jak do stilo, 159 czy bmw wczytasz dowolne, najnowsze mapy łącznie z polską. Ale po pierwsze te fabryczne systemy dupy nie urywają (2D, dziwne ustawianie) a poza tym robiąc taki przeszczep do 166 będziesz musiał część obsługiwać jednak z zewnętrznego pilota i sporo się nadrutować żeby to zadziałało.

  3. #3
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    NL
    Auto
    Alfa romeo 166 2.4 jtd 136KM
    Postów
    68

    Domyślnie

    This is the new Opel Siemens update 2010-2011

    The set contains 8 map cd's and 1 Software CD for updating the system

    CD 1 Alps
    CD 2 Benelux
    CD 3 France
    CD 4 Germany
    CD 5 Iberia
    CD 6 Italy
    CD 7 Nordic
    CD 8 UK & Ireland

    CD 9 Software Update & MRE

    Please note that the coverage will not be further extended. Regions which are not listed are not and will not be available

    With the update CD you can update all NCDC and NCDR systems factory fitted in Opel/Vauxhall cars from 2000-2004

    These CD's can also be used for the G3 navigation systems in Alfa Romeo 166, Lancia Lybra, Lancia Thesis and in Porsche with PCM 1 (16 bit)

    After updating your system you cannot use the older CD's anymore and attempt to do so may lead to damage to your equipment
    Unlike previously, when you could change the language setting with the map cd, you will now need the sw cd to do so.

    Further investigation and experience have shown that this claim by the producing party has no relevance.
    All CD's can be used straight away without any update. Also after the Update has run, all older CD's can still be used
    Nevertheless an update is certainly adviseable for the Lancia and Porsche models
    WARNING!!!

    This product will not function in your navigation system until the system has been updated with the enclosed software CD.
    Please ensure the software update is fully completed before attempting to insert any of the map

    CDs contained in this package. Failure to comply with this instruction may cause severe damage to the navigation unit, which will require the services of an authorized Opel dealer.
    Once the software update has been executed, please do not use previous (older) versions of the Opel NCDR/NCDC.

    Coverage:
    Austria, Belgium, Czech Repl. Denmark, Finland, France, Germany, Ireland, Italy, Luxemburg, Netherlands, Norway, Spain, Portugal, Schweden, Slovakia, Switzerland, United Kingdom & Northern Ireland


    Gdzies nizej na stronie widzialem tez linki do mapek polski

  4. #4
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Oczywiście, ale znalazłeś gdzieś napis, że to jest do 166? W niej jest inny system niż w nowszych autach. To nie jest tak że nasze czytniki mają mapy navteq i będą zawsze czytać wszystkie mapy navteq.

  5. #5
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    NL
    Auto
    Alfa romeo 166 2.4 jtd 136KM
    Postów
    68

    Domyślnie

    These CD's can also be used for the G3 navigation systems in Alfa Romeo 166, Lancia Lybra, Lancia Thesis and in Porsche with PCM 1 (16 bit)


    Jest tam obraz plytki z aktualizacja navi g3 dzieki czemu bedzie mogla czytac nowsze plytki do ktorych sa podane linki. Chyba ze ja cos zle rozumuje. A tak troche z innej beczki to szukam mapy holandi na g3

  6. #6
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Musiałby ktoś z g3 spróbować. Ja próbowałem inną z g3 to u mnie nie poszła.

  7. #7
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0
    Postów
    779

    Domyślnie

    jak ktos ma nr: P/N:60671664 to ma G3 i powinno działać

  8. #8
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Ale nie można mieć G3 w `99 roku tak czy siak ktoś musi to ściągnąć i sprawdzić ale jakoś nie wróżę sukcesu

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    12 2013
    Mieszka w
    NL
    Auto
    Alfa romeo 166 2.4 jtd 136KM
    Postów
    68

    Domyślnie

    Mam kiepskiego neta ciagle rozlancza.... Ale walcze z pobraniem tego. W alfie mam g2 ale mam jeszcze lybre gdzie mam g3 wiec jak sciagne bede z tym walczyl

  10. #10
    ZBANOWANY Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2009
    Mieszka w
    Polska, Mazowieckie
    Auto
    166 V6 3.0
    Postów
    779

    Domyślnie

    chyba od 2001 roku jest G3 16 bit , wiec te osoby moga aktualizowac mapy na 2011 rok... Polski brak

    Dodano po 2 minutes:

    Cytat Napisał bellocaro Zobacz post
    Mam kiepskiego neta ciagle rozlancza.... Ale walcze z pobraniem tego. W alfie mam g2 ale mam jeszcze lybre gdzie mam g3 wiec jak sciagne bede z tym walczyl
    aktualka ma tylko 156 mb, dasz rade
    Ostatnio edytowane przez Kris_Nero166 ; 28-12-2014 o 23:09 Powód: Dodano

Podobne wątki

  1. Aktualna mapa Polski do nawigacji
    Utworzone przez Mateush w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-08-2015, 15:41
  2. [Giulietta] Aktualizacja map nawigacji wbudowanej Giulietta 2010
    Utworzone przez rozewo w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 29-05-2015, 02:50
  3. mapa polski do navi
    Utworzone przez Nooe w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 29-10-2012, 13:13
  4. [166] MAPA POLSKI!!!!!!! mozna miec!!!!
    Utworzone przez smuz w dziale 166
    Odpowiedzi: 48
    Ostatni post / autor: 16-05-2008, 20:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory