Opel się doczekał, Romeo nie.

  • Autor wątku Autor wątku Kayrol
  • Data rozpoczęcia Data rozpoczęcia
K

Kayrol

Guest
Opel się doczekał, alfa romeo nie !

Naviteq wypuscił do Opla płytki z mapani środkowo-wschodniej europy łącznie z mapą Polski
na rok 2008/2009
NAVTEQ - Central Europe - Opel CD70/EHU4 Map CD Version 2008/2009 - Opel EHU/CD70 Navigation System

Przeczytałem na Angielskim forum Alfaowners ze czytniki G3 czytają podobno bez problemu owe płyty.

" I have a NCDC/NCDR Opel disk in my G3 and works fine. "

"Originally Posted by montoya1970
I have a NCDC/NCDR Opel disk in my G3 and works fine.
Hi,

yes, I finally got two Opel discs too. Works great! "

"The Opel disc at El Barto's link is working fine for me, so I guess I have a g3 system. Now I'm on a hunt for Central European discs....."

"I downloaded Opel disc 2007/08 (mid. Europe) from eMule and it is working OK. But still no Slovenia."


Było jednak ze 2 osoby niepocieszone któym mapy jednak nie ruszyły - zapewne przez G2

Moje pytanie jest czy ktoś ma dostęp do takich płyt, moze wie jakiś znajomy ma? Moze da się gdzieś pobrać zeby sprawdzić czy ruszy. Jak będzie pewnośc moze i kupić org.
 
Ostatnia edycja:
HMmm - ano mid. europe nie ma Polski,
EHU70 nie działają -
ncdr - działają wszystkie
i ciągle mi się wydaje że niestety nadal nie ma dla nas płytki a w sumie podłożyć mapę w dane dysku to nie filozofia.
 
Niestety tak,
jest na emulach jedna podpucha dla autopy centralnej ( w nazwie polonia hungaria)- bodajże CD_6013 - i tyko takie płyty o tych symbolach chodzą.
EHU mają inną strukturę i ni cholery.
Szkoda że nie ma na Polskę - powiem szczerze że jakby była od razu pobiegł bym po oryginał!
 
Amortyzatory
Powrót
Góra