Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 39

Temat: Manualne podniesienie ksenonów

  1. #21
    heliogabal
    Gość

    Domyślnie


  2. #22
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar GrzesiuSiedlce
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Siedlce
    Auto
    AR 166 00r 3.0 busso / Lancia Thesis 02r 2.0tb
    Postów
    214

    Domyślnie

    Cały temat wydaje mi się prowokacją na miarę KOD'u

  3. #23
    Użytkownik Pasjonat Avatar Masa625
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Auto
    166 2,4 JTD `99
    Postów
    3,517

    Domyślnie

    motomycha zaopewne na imie ma Janusz lub Marian.
    grzesiu iestety ale takich asów nie brakuje. Trytytki, power tape, drut to ich głowne narzedzia pracy. Auta tanie jak barszcz to i Janusze wszelakiego typu do nich garną
    [C

  4. #24
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Raczej patrząc na ,,modyfikację" to moto mysz z marsa - niech ryczy silnik i gra muzyka a reszta ,,wuj"

    Jestem ciekaw jak zmodyfikował regulację położenia reflektorów, a może przysłowiowa ,,czołówka" reguluje położenie jak baran kogoś oślepi? Że też kuźwa takich ludzi wypuszczają z dyplomem inżyniera ....

  5. #25
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Chyzioslaff
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    jest 2x166, Avensis T27, Passat B4
    Postów
    275

    Domyślnie

    To że wypuszczają takich inż to mnie nie dziwi bo widziałem już nawet lepszych panów z dyplomem. Ale po jaką cholerę pisze to na forum. Popatrzcie na mnie jak zajebiście zepsułem swoją alfe. O zgrozo. Najgorsze jest jak później trafia do mnie taka maszina po tóninku do naprawy problemu, i trzeba nowemu właścicielowi wytłumaczyć wtf. Jaką to fantazje miał poprzedni właściciel.

    Ale z drugiej strony kolega motomycha jest z krzepic. Jeśli to te krzepice w powiecie kłobuckim to mnie to nie dziwi. Nic a nic. Rodzinne strony mojego ojca a tam są jeszcze większe aparaty, dużo większe. Także kolego życzymy szerokiej drogi. Tylko prośba w nocy omijaj częstochowę bo bardzo nie lubię jak mnie ktoś oślepia. Zwłaszcza ksenonami.
    HSF3Design

    Projekty, prototypowanie, wydruki 3D

    NOCTUO - filamenty do druku 3D

    email: duzepuzzle@gmail.com

    mam:
    Auto projekt: AR166 3.0 CF2 '99 Blu Odissea
    Daily: AR166 2.0 V6 TB '99 Aurora
    na części:
    AR166 3.0 CF3 '02 - srebrne

  6. #26
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    krzepice
    Auto
    166 2.5 v6 2000r
    Postów
    71

    Domyślnie

    Ale Panowie wy nie krytykujecie...wy lejecie jadem wylewając gdzie popadnie jakąś dziwną frustrację.Nie otrzymałem żadnej konstruktywnej uwagi Ja nie oceniam nikogo którego nie znam. A poza tym nie bede stawiał na piedestale zużytego samochodu tak jak powiedziałem. Niema krytyki, nie ma rozwoju ,a forum nie powinno być tylko towarzystwem wzajemnej adoracji. Takie moje zdanie a widocznie odmienne zdanie czyni mnie wrogiem narodu No bo jak można mieć swoje zdanie?!. Gdybym miał zamiar poruszać się tym samochodem jeszcze długo długo to napisał bym program poszedł wykonał te elementy na CNC z dokładnością i osadził na sztywno bez silniczków i wiecie co potem bym zrobił?
    Zapomniał o tym i poszedł żyć dalej...
    Bo chyba uraziłem najbardziej tych którzy mieli z tym systemem problem.Jeżeli ktoś sobie wyobraża że zrobiłem jakieś utykanie dziur dookoła skarpetą namoczoną w żywicy która spadła mi na piach a potem złamaną gałęzią to tam upychałem i ze owinąłem to potem szarą taśmą topex a kable wiszą scięte nożem grzybiarza na skos na kiełbase owinięte używaną folią kanapkową to smutni jesteście. Oba elementy które wykonałem ważą max 4 gramy i można je niemal że przysłonić pięciozłotówką.
    A tak nawiasem jak ktoś se irytuje z tego powodu to mi się robi miło.
    Chyba że ktoś ma ochotę nabyć alfę z przebiegiem podchodzącym pod 500tyś albo zamienie się za nią za jakiś wazon albo może medal po dziadku .
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	swiatlla.jpg
Wyświetleń:	23
Rozmiar:	47.5 KB
ID:	192487
    a z profila tak
    http://www.obrazki.jeja.pl/28633,prowizorka.html
    tak to wygląda mnie wiecej..możecie mnie zbanować a alfe pomaluje wałkiem emulsją kość słoniowa..następnie korekte regulacji swiatem przeprowadze wsadzajac szpadel plaski w szpare miedzy zderzak a reflektor
    Ostatnio edytowane przez motomycha ; 26-02-2016 o 20:25

  7. #27
    Użytkownik Romeo
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Jest: Skoda Superb 2.0 TDI. Było: 159 SW 1,9 JTD AR 147 1.9 JTD 16V 170 KM 2003 r. Passatto B5 1.8
    Postów
    1,268

    Domyślnie

    Ty tak na serio? Kupiles ten dyplom inżyniera na pchlim targu od cygana? Xenony mają automatyczna regulację położenia bez możliwości recznej zmiany. Więc dalej czekam na odpowiedź jak to ,,ztóninkowałeś"?

    wyklekotał i zadymil JTD

  8. #28
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Cytat Napisał motomycha Zobacz post
    Nie otrzymałem żadnej konstruktywnej uwagi
    Dałem Ci taką odpowiedź. Ale Tobie nie o to chodzi. Chcesz iść na łatwiznę kosztem innych. I nie pisz że jakbyś dłużej jeździł to zrobiłbyś na cnc bo co to zmienia? I tak spieprzyłeś lampy i silniczki. Zrobiłeś gorsze druciarstwo niż robili za czasów syrenek i braku części zamiennych. W dodatku chwalisz się o zgrozo inżynierem a to już woła o pomstę do nieba.

    Przypomnę jeszcze raz. Za pare dych albo stówkę zrobiłbyś to jak należy. A Ty nie jesteś inżynierem tylko druciarzem z dyplomem kupionym tam gdzie Seba napisał. Sam tytuł (a w zasadzie pierwsze słowo) wskazuje na wątpliwe pochodzenie tego dyplomu. Nie chodzi o przebieg auta, stan. To zupełnie nie są broniące Cię argumenty. Ale sam fakt co zrobiłeś i jeszcze się tym chwalisz.

    Ja jestem ciekaw czy znajdzie się w tym temacie ktoś kto Ci przyzna rację. Czy jest więcej takich jak Ty
    Mariana nie liczę bo on się coś dezaktywował. Chyba wyciął już tyle rzeczy że alfa przestała jeździć

  9. #29
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    krzepice
    Auto
    166 2.5 v6 2000r
    Postów
    71

    Domyślnie

    Cytat Napisał marek230482 Zobacz post
    Dałem Ci taką odpowiedź. Ale Tobie nie o to chodzi. Chcesz iść na łatwiznę kosztem innych. I nie pisz że jakbyś dłużej jeździł to zrobiłbyś na cnc bo co to zmienia? I tak spieprzyłeś lampy i silniczki. Zrobiłeś gorsze druciarstwo niż robili za czasów syrenek i braku części zamiennych. W dodatku chwalisz się o zgrozo inżynierem a to już woła o pomstę do nieba.

    Przypomnę jeszcze raz. Za pare dych albo stówkę zrobiłbyś to jak należy. A Ty nie jesteś inżynierem tylko druciarzem z dyplomem kupionym tam gdzie Seba napisał. Sam tytuł (a w zasadzie pierwsze słowo) wskazuje na wątpliwe pochodzenie tego dyplomu. Nie chodzi o przebieg auta, stan. To zupełnie nie są broniące Cię argumenty. Ale sam fakt co zrobiłeś i jeszcze się tym chwalisz.

    Ja jestem ciekaw czy znajdzie się w tym temacie ktoś kto Ci przyzna rację. Czy jest więcej takich jak Ty
    Mariana nie liczę bo on się coś dezaktywował. Chyba wyciął już tyle rzeczy że alfa przestała jeździć
    ...no dobra jestem ciuleaem i dyplom znalazłem w śmietniku ,prostuje brzeszczoty z odzysku nadając im nowe uzębienie hartuje je kolejnie żarem z papierosa i dzisiaj naprawiłem papcie zszywaczem ... wogle jestem całkowicie niepoważną osobą.
    Gdyby ktoś przeczytał może i zrozumiał to co napisałem to by se dowiedział że to zrobiłem ,a post napisałem z przekąsem gdyż natychmiastowo potrzebowałem to zrobić jakkolwiek bo nie uśmiechało mi się isc do wypożyczalni płacic 500-700zl za jakies auto na 2-3dni..
    Ten system to wyrostek robaczkowy Alfy i ktoś kto nie ma czasu zbytnio na spędzanie czasu na rozkręcaniu i czekaniu aż zamówione elementy przyjdą to może tak zrobić by światła z 15m oświetlały mu jaja a nie kostki...a kiedy bedzie miał już czas to może zrobić na cacy i podbić pieczątką ze św. Krzysztofem.
    Ale widze ze inni ogarniaja zycie piekniej i maja czas na robienie na cacy..ja wole popracowac i zadowolic sie za jakis czas benzynową Giulią na przykład.
    wogle chyba pora zakonczyc ten temat.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał sebawroc Zobacz post
    Ty tak na serio? Kupiles ten dyplom inżyniera na pchlim targu od cygana? Xenony mają automatyczna regulację położenia bez możliwości recznej zmiany. Więc dalej czekam na odpowiedź jak to ,,ztóninkowałeś"?
    wyklekotał i zadymil JTD
    To cyganie jeszcze istnieją w Polsce?Co sie tera ludzie czepiaja ze do szkoly chodzilem?!bosszee ...a chodzilem niestety niektorzy nie graja co dzien godzinami w bezsensownego Countera budzac sie po 10latach z reka w nocniku dogryzajac pozniej nawet kobiecie w warzywniaku..

    - - - Updated - - -

    http://i46.tinypic.com/zwnepd.jpg

    - - - Updated - - -

    http://i46.tinypic.com/zwnepd.jpg
    Ostatnio edytowane przez motomycha ; 26-02-2016 o 22:39

  10. #30
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Nie jest to żaden wyrostek robaczkowy. Normalny układ jak w innych autach. Nawala bardzo rzadko i jest dość prosty/tani w naprawie. Używane części psie grosze kosztują. No chyba że teraz jak sobie zyebałeś po całości całe oświetlenie. To pozostaje Ci tylko spalić dyplom bo nauka nie przyniosła absolutnie żadnych efektów
    Dalej się głupio tłumaczysz. Powtórzę jeszcze raz. Mogłeś za parę złotych zrobić to dobrze.
    Nie wymagało to wcale wypożyczenia auta i innych skomplikowanych operacji. Co panie inżynier powinieneś wiedzieć.

Podobne wątki

  1. [Brera] Manualne fotele
    Utworzone przez Psztymucel w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 17-08-2015, 22:56
  2. Manualne otwieranie drzwi nie działa
    Utworzone przez creaf w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 11-09-2013, 15:50
  3. Manualne resetowanie błędów ?!
    Utworzone przez Zloty w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 15-10-2011, 10:34
  4. [155] Lusterko manualne a elektryczne
    Utworzone przez bikermarek w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 31-12-2010, 17:53

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory