Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Temat: [langtitle=nt]Alfa[/langtitle] 166 ICS w trybie Phone nie wyłącza się

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD TI 2007
    Postów
    5

    Domyślnie [langtitle=nt]Alfa[/langtitle] 166 ICS w trybie Phone nie wyłącza się

    Alfaholicy!

    Mam problem z ICS'em w mojej Alfie. Mianowicie któregoś dnia sam się przerzucił w tryb Phone, radio nie gra i czegokolwiek bym nie probowal zrobic caly czas jest na phone. Ekrany się przełączają ale nadal tryb phone jest aktywny, dodam że NIE mam modułu telefonicznego w moim ICSie. Żeby było zabawniej cały iCS się nie wyłącza wcale, gasze silnik zamykam auto a ICS caly czas pozostaje włączony do momentu aż rozladuje akumulator, więc jedynym ratunkiem jest odpięcie akumulatora na chwile zakazdym razem gdy zostawiam auto.
    Bylem u dwóch ekektrykow i onaj mi pwoioedzieli ze jedyny ratunek tro wymiana ICSa bo z czyms takim sie nie spotkali. Mial ktos z Was podobny problem? Szukalem takiego watklu ale nie znalazlem, jezeli gdzies jest to sorry.

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar gcredhot18
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Swieradow-Zdroj/Wrocław Poland
    Auto
    Była 159 SW 1.9 JTDm 2006r. Jest XF 2017. 241KM
    Postów
    910

    Domyślnie

    Moze cos w ukrytych funkcjach da rade zrobić...a moze samo wlaczenie lub proba wlaczenia ukrytych funkcji podziala. Sprobuj przyciski dark+clima przytrzymać chwile moze cos pomoze...

    Wysłane z mojego C6603 przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Na to bym nie liczył. Ale jak masz czytnik navi to możesz spróbować ściągnąć nowszą płytę i załadować nowsze (lub na nowo) oprogramowanie. Ale obawiam się że to jednak uwalony ICS.

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2013
    Auto
    Alfa Romeo 166 2.4 JTD TI 2007
    Postów
    5

    Domyślnie

    no właśnie żadna ukryta opcja nie pomaga, co do płytki moge spróbować.

    tak myślę że może problemmem jest zetaw głośno mówiaćy nokii zamontowany przez pierwszego właściciela ale on chyba nie jest podpinany pod ICS, ja osobiście nigdy go nie użyłem, wydaje mi sie że jesty podpiety bezpośrednio pod głośniki... próbowałem bo odpiąć ale kabel idzie głęboko za ics

  5. #5
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Nie słyszałem o takiej opcji aby w ICS aktywować phone zewnętrznym zestawem głośnomówiącym. Można jedynie włączyć mute. Ale to by tłumaczyło dlaczego się nie wyłącza. Dziwna sprawa. Wrzuć ten screen jak niby wygląda ten ekran phone. Albo filmik co się dzieje.
    Jaki to moduł Nokii? Jeżeli to miałaby być wina modułu to wypnij z niego wtyczkę (z modułu). Ale i tak wcześniej wrzuć fotki lub film jak to się u Ciebie krzaczy.

Podobne wątki

  1. PHONE w ori radyjku
    Utworzone przez sta44kr w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 03-08-2014, 10:52
  2. Alfa Romeo 2004 na zimnym komputer się wyłącza
    Utworzone przez Grigori w dziale 156
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 14-11-2011, 18:08
  3. Dzwięk Phone Alfa 147 1,6 Problem
    Utworzone przez michasecp w dziale 147
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 09-07-2011, 06:57

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory