Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: Xiaomi Roidmi 2S a gniazdo zapalniczki w Alfa Romeo 166

  1. #11
    Użytkownik Romeo Avatar saroo
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Nidzica
    Auto
    Alfa Romeo 146 1.7 16v Bx. Alfa Romeo 164 3.0 V6
    Postów
    2,742

    Domyślnie

    Ale Roidmi 3s nigdy nie miał być wykorzystywany jako zestaw głośnomówiący, a to z tego prostego powodu, ponieważ nie jest wyposażony w mikrofon, który posiadał poprzednik 2s. Natomiast jako transmiter sprawuje się bardzo dobrze. Ja swój (s3s) też kupowałem jakieś dwa lata temu poniżej 50 zł.

    Wysłane z mojego MIX przy użyciu Tapatalka


  2. #12
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar gcredhot18
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Swieradow-Zdroj/Wrocław Poland
    Auto
    Była 159 SW 1.9 JTDm 2006r. Jest XF 2017. 241KM
    Postów
    910

    Domyślnie

    nie wiem skad wzięło mi się to 3s? Chodzilo mi oczwiscie o roidmi 2s(tak jak dotyczy tego temat.Mój powielony błąd.Nie zmienia to faktu,ze 2s jako sam transmiter bardzo dobrze sie sprawdzal i dobrze zgrywal sie z gniazdami zapalniczek w AR166 i 156,gorzej jako zestaw glosnomowiacy.Widzę teraz ceny 2s w Allegro w granicach 70-80pln gdzie za minimalnie wyzsza cene mozna miec rownie dobry transmiter a wraz z nim dobry zestaw glosnomowiacy(sam nie dowierzalem) i dodatkowo czytnik kart sd i pendriva(na tym czytniku glownie mi zalezalo kupujac tego blitza300) .2s uzywalem praktycznie w calych Niemczech i w roznych autach-nie we wszystkie gniazda zapalniczek pasowal- z tego wzgledu,ze nie mial tego "dzyndzelka"w zakonczeniu(+) a w niektorych autach gniazda zapalniczek sa tak zrobione,ze + jest otoczony tam dodatkowym plastikiem i xiomi nie sięga tam tą swoją "grzybkowatą koncówką"(mam nadzieję,ze bedzie wiadomo o co mi chodzi). Blitz300,ktorego mam od niedawna takze uzywam w Niemczech i jak narazie zadnych zaklocen nie slyszę a i do gniazda zapalniczki pasuje...jedyny jego minus to brak wybierania folderow i przewijania piosenek z pendriva.
    Cytat Napisał saroo Zobacz post
    Ale Roidmi 3s nigdy nie miał być wykorzystywany jako zestaw głośnomówiący, a to z tego prostego powodu, ponieważ nie jest wyposażony w mikrofon, który posiadał poprzednik 2s. Natomiast jako transmiter sprawuje się bardzo dobrze. Ja swój (s3s) też kupowałem jakieś dwa lata temu poniżej 50 zł.

    Wysłane z mojego MIX przy użyciu Tapatalka
    Wysłane z mojego SLA-L22 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. transmiter fm bluetooth xiaomi roidmi
    Utworzone przez komisarz w dziale 156
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 13-10-2019, 14:01
  2. [156] Gniazdo zapalniczki.
    Utworzone przez Mattti80 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-01-2009, 20:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory