Pokaż wyniki od 1 hogy 7 a 7
    A felhasználó Mániákus resoraków Avatar Andrzej78500
    Él
    Zbąszynek
    Automatikus
    Focus MK3 FL 1.5 TDCI, 166 05' FL 2.4 20v
    Üzenetek
    550

Domyślnie Brak podświetlenia tarcz zegarów

Panowie nabyłem drogą kupna swoją już 3 166-stkę i postanowiłem wymienić przepalone żarówki w liczniku. Wymontowałem licznik wykręciłem spalone oprawki był to niestety ten nowszy typ - te toshiby kupowane z całym plastikiem. Wkręciłem nowe i wszystko ładnie skręciłem i ... oświetlenia zegarów nie ma. W ogóle. Podświetlenie licznika km jak i przycisków km i check działa, a tarcze niepodświetlone. Ktoś ma pomysł o co może z tym chodzić ? 5 razy wyjmowałem już ten licznik wykręciłem te nowe żarówki, na nowo wpinałem kostki i dalej nic ...

› Więcej...: Brak podświetlenia tarcz zegarów

A felhasználó Kerékpáros
    Él
    Rzeszow
    Automatikus
    AR 166 3.0 Sportronic 2002
    Üzenetek
    253

Domyślnie

Te żarówki bywają niewdzieczne, często i mnie nie stykaly. Ale podświetlenie licznika km i przycisków jest chyba po stacyjce, a podświetlenie tarcz po przelaczniku świateł. Bezpiecznik? Może coś z pokrętłem od jasności? Spróbuj na wysuniętych i podłączonych zegarach wsunac tam rękę i obracać oprawkami tych zarowek, może pechowo coś nie styka we wszystkich chociaż wątpię.

Él
    Zbąszynek
    Automatikus
    Üzenetek
    550

Domyślnie

Idézet Írta starykot Zobacz post
    Te żarówki bywają niewdzieczne, często i mnie nie stykaly. Ale podświetlenie licznika km i przycisków jest chyba po stacyjce, a podświetlenie tarcz po przelaczniku świateł. Bezpiecznik? Może coś z pokrętłem od jasności? Spróbuj na wysuniętych i podłączonych zegarach wsunac tam rękę i obracać oprawkami tych zarowek, może pechowo coś nie styka we wszystkich chociaż wątpię.
    przyciski są po przełączniku - zapalają się po przekręceniu świateł. Przełącznik raczej odpada, bo wszędzie indziej podświetlenie ładnie działa w całym zakresie jasności. Awaryjne rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy to chyba pociągnąć na sztywno oświetlenie z tych 2 przycisków ...

A felhasználó Kerékpáros
    Él
    Rzeszow
    Automatikus
    AR 166 3.0 Sportronic 2002
    Üzenetek
    253

Domyślnie

A wiesz który pin w której kostce za to odpowiada żeby się tak podłączyć? Po nitce do klebka i może dojdziesz gdzie prąd ginie.
    Fakt jest to jakieś rozwiązanie ale później przez takie kombinacje kupujemy kilkunastoletnie auto i lapiemy się za głowę ile przerobek i kombinacji wprowadzili poprzedni właściciele

Él
    Zbąszynek
    Automatikus
    Üzenetek
    550

Domyślnie

Idézet Írta starykot Zobacz post
    A wiesz który pin w której kostce za to odpowiada żeby się tak podłączyć? Po nitce do klebka i może dojdziesz gdzie prąd ginie.
    Fakt jest to jakieś rozwiązanie ale później przez takie kombinacje kupujemy kilkunastoletnie auto i lapiemy się za głowę ile przerobek i kombinacji wprowadzili poprzedni właściciele
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Bez tytuÅ_u.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	56.7 KB
ID:	258434

takie coś znalazłem.

Nie miałem czasu jeszcze tego ruszyć, ale ostatnio szwankuje mi centralny ( tylko na deszczu, po deszczu itd ) i ostatnio świeciło się ładowanie mimo, że alternator był regenerowany i ładowanie było a po ponownym uruchomieniu motora zniknęło. Można podejrzewać, że te wszystkie problemy mogą mieć ze sobą związek ? Nie wiem jakaś zaśniedziała masa albo co ?

A felhasználó Świeżak Avatar Garwanko
    Él
    Varsó
    Automatikus
    Było 3.0V6, jest 2x 2.4R5, będzie 3.2V6 :)
    Üzenetek
    215

Domyślnie

Wczoraj walczyłem z brakiem wskazań licznika przebiegu i nie działającym predkosciomierzem. Przyczyną była delikatnie (!) zasniedziala masa w bagażniku. Zobacz co u ciebie się dzieje w tej materii

Él
    Zbąszynek
    Automatikus
    Üzenetek
    550

Domyślnie

U mnie wyglądają ok, ale profilaktycznie papierem ściernym przeleciałem

Hasonló témák

1. Válasz: 44
    Utolsó hozzászólás szerzője: 07-05-2018, 14:26