• Hej Alfaholicy!

    Na forum pojawił się świeżutki motyw kolorystyczny Alfa Red Luna, zaprojektowany przez marqo specjalnie z myślą o naszych Alfowych klimatach i czytelności na różnych urządzeniach.

    Zachęcamy do:

    • włączenia nowego stylu w ustawieniach profilu i potestowania go na co dzień
    • zgłaszania uwag dotyczących kolorów, kontrastów, czytelności i wygody przeglądania dłuższych wątkich
    • dzielenia się propozycjami drobnych poprawek, które mogą jeszcze lepiej dopasować motyw do charakteru naszej społeczności Alfaholików

    Każda opinia pomoże dopieścić wygląd forum tak, aby „Alfa Red Luna” była tak przyjemna w odbiorze, jak dobrze utrzymana Alfa na ulubionej trasie.

    Wbijaj do tematu i napisz, co myślisz!

Problem z klimatyzacją - zaworek?

aktualnie sprawa wygląda tak, że okazało się , że wadliwy jednak osuszacz - w układzie było pełno czarnych kuleczek (zapewne z niego) które całośc przytkały. podobno duży problem je wyciagnąć, wyjęli i le się dało mam jeszcze trochę pojeździć i przyjechać za kilka dni aż znów się nazbiera. w tej chwili chłodzi znacznie lepiej.

To zamiast wypłukać cały układ każą Ci dalej jeździć ? przecież to osadziło się wszędzie.
 
Słaby ten fachowiec :) najpierw każe Ci wymieniać zawór kiedy oczywistym jest, że zaczyna się od osuszacza tak jak pisałem. To jeszcze teraz zostawia Cię z tym syfem :)
 
Cześć,

Gdzie znajdę port niskiego ciśnienia do klimy w Vce ?
Czy to jest ten port zaraz przed chłodnicą umieszczony na czymś co wygląda jak filtr ?
 
Wszystko jest na wierzchu. Niskie masz na nadkolu wysokie masz przy chłodnicy.
 
Amortyzatory
Powrót
Góra