Zobacz wyniki ankiety: Jakiego tematu oczekują użytkownicy AR166?

Głosujących
19. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Shoutbox`a jak dotychczas-skrót będzie w technicznym ale temat ląduje w HydeParku

    6 31.58%
  • Shoutbox`a czysto technicznego - pisanie w jednym wielkim temacie zamiast w posegregowanych wątkach

    3 15.79%
  • Brak shoutbox`a. Skupiamy się na zorganizowanych tematach technicznych.

    8 42.11%
  • Mam inną propozycję (nowa forma) - opis w temacie lub PW

    2 10.53%
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Temat: Sonda o zbiorczym temacie technicznym "shoutbox"

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Garwanko
    Dołączył
    03 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Było: 3.0V6/2.5V6/2.4R5 | Jest: 2.4R5/2.0TS
    Postów
    312

    Domyślnie

    Jestem za tematem luźnym a la Hyde Park Tak jak napisał Semri, pomaga to tworzyć i wzmacniać więzi wśród użytkowników.
    AR 166 2.5V6
    AR 166 2.4R5

  2. #12
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Alfa Romeo 166 3.0 V6
    Postów
    8

    Domyślnie

    Z mojego punktu widzenia (nowej osoby) bardzo przydałby się temat techniczny, w którym można byłoby zadać szybkie, krótkie pytanie licząc na krótką i konkretną odpowiedź.

  3. #13
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Po frekwencji w sondzie widać, że niewielu to w ogóle interesuje W dodatku z tych co zagłosowali zdecydowana większość jest za brakiem shoutboxa w technicznym. Nie sądzę, aby wynik się zmienił. Ale mam dwie propozycje.
    1. Temat w hyde parku i link podklejony w technicznym. Będzie można sobie pogadać o czymkolwiek a i mniej będzie korcić zadawanie pytań technicznych (od tego jest ten dział).
    2. Temat i dyskusja w grupie fanatycy utworzony przez Masę626. >>link<<

    Drugi punkt moim zdaniem najlepszy. W końcu po to masa założył tą grupę. Jest to najodpowiedniejsze miejsce.

    - - - Updated - - -

    Wszyscy zainteresowani mają tam dostęp. A kto jest nowy i chciałby mieć dostęp to pisze do Masa626. Nie powinno być problemu
    Nowy temat - test
    shoutbox

  4. #14
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455

    Domyślnie

    Ja czegoś nie rozumiem. Przecież nikt nikomu na siłę nie każe wchodzić do shoutboxa. Ja zdecydowanie jestem za takim tematem, aczkolwiek osadzonym w Hyde Park. Żeby nie było niedomówień - jasno określonym że dotyczy modelu 166.

    Bo gdzie mam teraz wrzucić fotkę 166 w kolorze, którego nigdy jeszcze nie widziałem?
    A kogo ze 147, Giulią czy innym modelem będzie interesować jakiś niszowy kolor 166, albo dajmy na to numer VIN od którego zmienili dane dotyczące ustawień geometrii?

    Dla mnie ten temat nie był stricte technicznym, tylko raczej zbiorem ciekawostek i luźnych pogadanek z ludźmi (mniej lub bardziej) zakręconymi na punkcie modelu 166. Czasem bywało dziwnie, niestety, ale zazwyczaj było kulturalnie i fajnie można było sobie pogadać. Może dziwne, ale ja to lubiłem
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  5. #15
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Spoko, jak dla mnie może być nawet w hyde parku. Można w technicznym podkleić na górze link żeby ciągle było odniesienie nawet jak tam będzie wypchnięty gdzieś dalej.

  6. #16
    Użytkownik Świeżak Avatar alfa_fan
    Dołączył
    09 2009
    Mieszka w
    WZU
    Auto
    159 164 166
    Postów
    198

    Domyślnie

    Witam.

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Dla mnie ten temat nie był stricte technicznym, tylko raczej zbiorem ciekawostek i luźnych pogadanek z ludźmi (mniej lub bardziej) zakręconymi na punkcie modelu 166. Czasem bywało dziwnie, niestety, ale zazwyczaj było kulturalnie i fajnie można było sobie pogadać. Może dziwne, ale ja to lubiłem
    Jestem tego samego zdania- to był fajny i ciekawy temat. Od niego zawsze zaczynałem czytanie forum, szkoda, że usunięty.

    pozdrawiam
    mirek
    pozdrawiam alfa_fan; ik@r 1063
    AR 145 bx
    - smoczyca(drago);
    AR 164 V6 - sokół millennium;
    AR 159 jtdm - mała czarna;
    AR 164 V6 tb - wściekła(furioso);
    AR 166 V6 sportronic - black lady


    Kupię wzmacniacz i wiązkę DSP

  7. #17
    Użytkownik Świeżak Avatar herbig
    Dołączył
    10 2010
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    166 2.4 20v, CLS 350 CDI, JEEP Grand 5.2, Q7
    Postów
    227

    Domyślnie

    Marek dla mnie to "zabijasz" te forum. To był wątek [(najlepsza rzeczy, która wyszła Masie na tym forum)nie licząc ekscesów Masy w jego babci...], gdzie były luźne rozmowy o wszystkim. Był jakiś kontakt forumowiczów, luźne przemyślenia. Niepotrzebnie się wpierniczałeś we wszytko. Mogłeś dać trochę luzu i nie marnować sobie życie na "moderowanie' tego tematu. Kto nie chciał to mógł nie wchodzić w ten temat (i tak wszyscy go czytali) Teraz wchodzą wróble i Igorzy, którzy się nie udzielali i mówią jak to ma wyglądać. (Igor jak Twoja przeróbka ICS?) Dywagujemy na bezsensowne tematy. Ja bym zrobił strajk i zmienił moderatora
    A Masa co do Twojego tematu. Nikt tam nie wie kiedy są jakieś nowe posty. Poza tym, napisałeś że obowiązek to posiadanie 166. Proszę Ciebie, przejrzyj temat. Tam połowa osób, jest bez 166. To taka "elitarna" grupa...

  8. #18
    Moderator Quadrifoglio Verde Avatar marek230482
    Dołączył
    05 2009
    Mieszka w
    Strzelin
    Auto
    166 3.0V6, gtv 2,0TS, brera V6
    Postów
    12,605

    Domyślnie

    Nic nie zabijam. Pilnuję porządku. Dla was to tylko pitolenie. Nie widzicie tego że wielu z was na innych raportuje, donosi. Obrażacie się, łamiecie regulamin który sami zaakceptowaliście...... a ja muszę te pomyje sprzątać. Czytać i szukać kto przeklina, obraża..... Godzić bo jak jeden post usunę to inny się obraża, to znowu raportuje. Muszę czytać wszystkie wypociny i zastanawiać się co tu usunąć żeby nie straciło to sensu. Jak pogodzić bo zwykłe DELETE nie rozwiązuje problemu. Wczytywać się, zastanawiać. A to jeden z drugim wypisuje mi maile jaki to on nie jest urażony matoł bo jego posta usunąłem..... błędne koło. Dla mnie to obowiązek i praca. Dla was to zabawa. Zostałem tu moderatorem żeby budować encyklopedię wiedzy o tych (i innych) autach. Nie żeby niańczyć dzieci ryjbukowych. Zachowujecie się w wielu wypadkach jak dzieci. A teraz jest płacz i siąpienie bo "plac zabaw" zamknęli. Ale przejdzie wam przez myśl chociaż jeden nie egoistyczny aspekt? Że ktoś przy tym musi pracować? Musi - żebyście się dzieci nie pozagryzali? I jeszcze żeby to było "po męsku". Nie, musicie jak dzieci się żreć i co rusz meldować "mamo a on....", "tato a tamten mi napisał....". Co było ostatnio w shoutboxie? Gdybyście się zachowywali jak dorośli to i temat nie byłby problemem.
    A teraz dzieci obrażone, że nie wolno im robić co się żywnie podoba.
    Sami na siebie bata ukręciliście. A że jakoś mi nie jest obojętne to co się wyprawiało to macie żal do mnie. Kto jest dorosły to zrozumie. Kto nie rozumie i widzi w moim postępowaniu "zabijanie" najwyraźniej ogranicza się do prywatnych pobudek i własnego "swędzącego" nosa.

    Ja jestem jak najbardziej za integracją, wspólnymi tematami. Problem polega na tym, że jest parę osób, które zamiast szukać kompromisu to tylko marudzą. Bo tak chcą i już. Jak dziecko przed wystawką z zabawkami.
    A gdyby wytężyć te rozleniwione szare komórki? Nie, po co. "Zabrali piaskownicę to będę tupał i płakał". Nikt nawet nie pomyśli jaki jest rzeczywisty powód i problem (wyżej napisałem dla nie domyślnych) tylko zaraz dopatruje się zamachu stanu, zabijania i przytacza inne żenujące słowa.
    Łatwo jest zupełnie nic nie robiąc otworzyć piwo i wylać pomyje "bo tak mi się podoba".

    Nie wiem czy widzicie wyniki sondy (czy widzicie przycisk sprawdź wyniki). Ale z tego co widzę nadal jest bardzo duży rozrzut opinii. I to większość nie chce shoutboxa (prawie połowa) poza tym mało osób głosuje. Wnioski? Sami siebie zlewacie ale do pyskówki i obrońców ludu to nie brakuje

    - - - Updated - - -

    I proszę, długo czekać nie trzeba było. Temat techniczny (post z przed chwilą) uwaga forumowicza o "języku polskim". Słuszna, a jakże. Przecież nawet punkt 8 regulaminu o tym taktuje. I co? Skasować posty naruszające punkt 8???? Wypadałoby. A może mam za leserów jeszcze poprawiać wszystkie posty? NIEDOCZEKANIE. A może od razu punkty karne tak jak regulamin nakazuje? Oj to towarzystwo szybko by się skurczyło. Ale chwila.... przecież przeglądarka ma słownik. To czemu tak kaleczycie prawie wszyscy???? WIem.... leniuszki z was to teraz widzicie tak na prawdę jak wam folguję. Nie czepiam się tak słownika bo wiem, że piszecie z jednym palcem w nosie na nokii 3310..... i sami taki kreujecie obraz. Jak się nie obrócisz to dupa jest z tyłu a zamiast się postarać to lepiej zwalić wszystko na władzę.
    Ostatnio edytowane przez marek230482 ; 26-06-2019 o 08:32

  9. #19
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,455
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  10. #20
    Użytkownik Fachowiec Avatar KaaC
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Gostyń/Leszno/Rawicz
    Auto
    AR 166 2.4M-Jet 06r
    Postów
    2,435

    Domyślnie

    Jak jest nowy temat to po co ta cała sonda?

    Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka


    Za największego wroga ludzie mają tego, kto mówi im prawdę // Platon.

    Była Marea 2.4TD HLX 125KM '98r
    Była Marea 2.4JTD ELX 131KM '99r
    Była 166 2.4JTD 10v 150KM '03r
    Była 166 2.4JTDm 20v 175KM @ 238KM 504Nm by @sdero '04r
    Jest 166 2.4M-jet 20v 2006r @ ?

    Masz problem z autem ? Chcesz usunąć klapy wirowe, DPF bądź EGR ?
    Zrobić kompleksową diagnostykę ?
    Wymiany rozrządów/eksploatacja i remonty silników ?
    Załatwimy nawet programowo !

    Zapraszam na nasz warsztat.

Podobne wątki

  1. [159] Katalog felg pasujących na zaciski Brembo: "duże" 2.4, 3.2, "małe" 1.9 polift)
    Utworzone przez Ciacho13 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 78
    Ostatni post / autor: 15-07-2020, 11:04
  2. Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 22-10-2018, 13:11
  3. Sonda 1.8 ts a instalacja " w rurę "
    Utworzone przez kubakostek w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 25-10-2014, 17:39
  4. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-07-2012, 10:25
  5. Sonda lambda - "Adaptacja lambda2 poza zakresem maks."
    Utworzone przez yarp2326 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 28-05-2011, 17:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory