Panowie ze względu na zainteresowanie zbieram zapisy na kolejna seriie tulei pływających. Jak wiadomo w 166 jest z tym problem. Ori TRW już jest niedostepne a zamienniki wytrzymują chwile na polskich drogach. Rozwiązanie które proponuję tu tuleja Lemfordera przystosowana do wahacza 166. Rozwiązanie sprawdzone ale tu Qba i Kaac musieliby się wypowiedzieć. Zwrotów nie było. Koszt takiej tulejki to ok.220 zł w zależności od ilości chętnych. W cenie zawiera się tulejka oraz jej montaż w wahaczu. Nie ma możliwości zakupienia samych tulejek. Jest to element dorabiany i musze miec pewność że sposób montażu jest prawidłowy. W celu wykonania usługi należy do mnie wysłać wahacze (koniecznie ori) i w ciągu 2 dni odsyłam zregenerowane. Na ta chwilę mam jeden komplet który zregeneruję na podmiankę. Przy wysyłce mojego kompletu 500zł kaucji bo niestety 3 które miałem nie wróciły.

Na dłuższe ramię proponuję montaż Tedguma. Ta sama sytuacja żadna tulejka nie wróciła. Można dosłać własne a ja je wymienię 20zł sztuka za wymiane. Jeśli ktoś będzie zainteresowany abym ja zapewnił Tedgumy na dłuższe zapytanie na Pw.