Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Temat: sprzęt audio w 166??

  1. #1
    konradward
    Gość

    Domyślnie sprzęt audio w 166??

    witam..... mam pytanko.... w Lancii Lybrze często było Audio "BOSE" a czy w AR 166 też jest audio tej firmy?? czy jakiejś innej?? jeśli BOSE to czy w każdej, czy tylko w niektórych modelach?

    będę bardzo wdzięczny za pomoc i z góry dziękuje i pozdrawiam

    ---------- Post dodany o godzinie 10:18 ---------- Poprzedzający go post został napisany o godzinie 10:17 ----------

    ahas i cz w każdek jest Subwoofer?

  2. #2
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    1.harman/kardon

    2.Nie

  3. #3
    77alfisti
    Gość

    Domyślnie

    dokładnie tak jak wspomniał kolega Kayrol, są dwie wersje ics-u SDV i DSP, jedne są wyposażone w zestaw z wooferem kompletem 10-ciu głośników i wzmacniaczem a inne są okrojone i mają tylko podstawowy zestaw głośników, osobiście moim zdaniem w tym segmencie dobry zestaw audio powinien być STANDARDEM

  4. #4
    Kayrol
    Gość

    Domyślnie

    77alfisti te dwa wooferki grają.... ale słabo jak dla mnie, lepiej zmontować niefabryczną szafe grającą

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Gdynia
    Auto
    AR 166 2,4 JTD
    Postów
    175

    Domyślnie sprzet audio 166

    Witam zalezy co kto lubi dla mnie graja super pod DSP.

  6. #6
    Użytkownik Romeo Avatar blackalfa166
    Dołączył
    10 2007
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    AR 166 3.0 V6 1999; AR 166 3.0 V6 2002; JEEP Grand Cherokee V8 5.9 1998; Cadillac Seville STS
    Postów
    754

    Domyślnie

    DSP w zupełności wystarcza ... pod warunkiem że głośniki nie są popalone ...
    slyszałem już wiele DSP i faktycznie czasami mozna się zawieść
    ale tak jak wspomnialem zwykle przyczyną są uszkodzone głośniki.
    10 głośników i 40W na kanał zupełnie wystarczy

    Ostatnio edytowane przez Superjahu007 ; 19-06-2009 o 21:05 Powód: post zdublowany

  7. #7
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    jelenia gora
    Postów
    74

    Domyślnie

    Cytat Napisał 77alfisti Zobacz post
    dokładnie tak jak wspomniał kolega Kayrol, są dwie wersje ics-u SDV i DSP, jedne są wyposażone w zestaw z wooferem kompletem 10-ciu głośników i wzmacniaczem a inne są okrojone i mają tylko podstawowy zestaw głośników, osobiście moim zdaniem w tym segmencie dobry zestaw audio powinien być STANDARDEM

    Ztym że sa dwie wersje ics się nie zgodzę/ja spotkałem się z 4 czterema /w zależności o softu we flashu po dwa rodzaje dla radia z nawigacją i bez nawigacji i do każdej po małych przeróbkach można zaimpletować orginalny dsp ,Różnica polega na wyposażeniu instalacji samochodu i tu się zgodzę były alfy 166 z dsp i bez dsp.Natomiast nie było lancii lybry z dsp.Ja mam podłączone dsp z bose i jestem zadowolony /jak długo nie wiem/+ jeden woofer lancii i dwa 6:9 jako woofery->co daje mi w sumie trzy woofery
    Ostatnio edytowane przez jan123456 ; 19-06-2009 o 19:16

  8. #8
    77alfisti
    Gość

    Domyślnie

    jan12345 może i było więcej wersji, nie będę się upierał na swoim, w każdym razie ja mam dość bogato wyposażoną wersję i ICS-a z navi i telefonem ale jeśli idzie o sprzęt grający to jest kicha na całej linii, tylna półka kompletnie gołą i w standardzie 8 głośników bez wzmacniacza, planuję w najbliższym czasie zainstalować coś konkretnego

  9. #9
    konradward
    Gość

    Domyślnie

    dzięki za wasze odpowiedzi
    a kolejne pytanko mam:

    czyjesli kupie alfe 166 bez harman kardona.... z tym okrojonym audio czy jest mozliwosc zmiany na ten wyzszy model harman kardon...?? czy wystarczy podpiac subwoofery i osniczki??
    czy trzeba by caleo ICS-a zmieniac??



    dzięki za odpowiedzi

  10. #10
    thor0
    Gość

    Domyślnie

    a jak sprawdzić czy konkretny model ma DSP czy tylko standardowe audio ??

Podobne wątki

  1. Sprzęt car audio w najniższych cenach w Polsce!!!
    Utworzone przez Proxim@Ar w dziale Usługi
    Odpowiedzi: 207
    Ostatni post / autor: 04-08-2019, 10:50
  2. sprzęt audio w 166??
    Utworzone przez konradward w dziale 166
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 24-06-2009, 11:41

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory