Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 16 z 16

Temat: Klosz lampy tyl

  1. #11
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    bydgoszcz
    Auto
    166, 1999, 2.0+lpg
    Postów
    474

    Domyślnie

    właśnie mechanik który mi uszkodził lampe załatwił nową ale też ma ryse i trzeba to jakoś podkleić (chyba że nie patrzeć, jeździć i obserwować?) a jeśli skleić to lepiej superglue tak aby to pęknięcie zasklepić czy może np. gorący klej, przejechać palcem aby weszło w spękanie i potem doczyścić?

  2. #12
    Użytkownik Pasjonat Avatar Masa625
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Auto
    166 2,4 JTD `99
    Postów
    3,517

    Domyślnie

    ten plastik na wstecznych jest bardzo kruchy. ja bym to zregenerowal. odrazu dwie lampy. o regeneracji masz temat kilka stron dalej który niedawno odkopalem. napewno lampy zyskaja i tą rysa wizualnie sie zmniejszy

    Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
    [C

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    bydgoszcz
    Auto
    166, 1999, 2.0+lpg
    Postów
    474

    Domyślnie

    ok dzieki, samo wypłowienie mi nie przeszkadza - przyzwyczaiłem się. natomiast denerwuje mnie ta rysa. jak zacznie się tam woda dostawać to nie narobi bałaganu w kablach i elektryce?

  4. #14
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar gcredhot18
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Swieradow-Zdroj/Wrocław Poland
    Auto
    Była 159 SW 1.9 JTDm 2006r. Jest XF 2017. 241KM
    Postów
    910

    Domyślnie

    Cytat Napisał jerry46 Zobacz post
    ok dzieki, samo wypłowienie mi nie przeszkadza - przyzwyczaiłem się. natomiast denerwuje mnie ta rysa. jak zacznie się tam woda dostawać to nie narobi bałaganu w kablach i elektryce?
    Narobi balaganu-juz sama wilgoc robi spusztoszenie np. w stykach lamp,oprawkach zarowek i w samych zarowkach.Jak wyzej Ci napisalem sklej to od srodka klejem na wyzsze temperatury(nie wiem moze typu superglue sie nada) tak zeby bylo szczelne i z zewnątrz zregeneruj szlifujac,polerujac i pryskając lakierem.beda jak nowe.

    Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez gcredhot18 ; 07-10-2019 o 15:16

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    bydgoszcz
    Auto
    166, 1999, 2.0+lpg
    Postów
    474

    Domyślnie

    tak tylko jak to rozebrać aby nie uszkodzić? klosz od środka ma jeszcze jedną "grodź" - tak że nie dostane się od środka do zew. plastiku. chyba że idzie to jakoś zdemontować ale czy wtedy nie trafi szlag szczelności całkowicie?

  6. #16
    Użytkownik Pasjonat Avatar Masa625
    Dołączył
    03 2010
    Mieszka w
    Wielkopolska
    Auto
    166 2,4 JTD `99
    Postów
    3,517

    Domyślnie

    Cytat Napisał jerry46 Zobacz post
    tak tylko jak to rozebrać aby nie uszkodzić? klosz od środka ma jeszcze jedną "grodź" - tak że nie dostane się od środka do zew. plastiku. chyba że idzie to jakoś zdemontować ale czy wtedy nie trafi szlag szczelności całkowicie?
    nic nie rozbierasz!!! wyjmujesz lampy i polerujesz papierem sciernym zewnętrzną stronę światła swtecznego. Tej lampy nie da sie rozebrac!!! jedyna opcja to polerka wypłowiałego plastiku z zewnątrz. Czytałes temat o regeneracji wstecznych wogóle? przewiń kilka stron dalej i znajdziesz go
    [C

Podobne wątki

  1. Klosz przedni fl
    Utworzone przez Maciek156 w dziale 156
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 27-11-2018, 22:50
  2. klosz lampy pęknięty
    Utworzone przez rafaddd w dziale 166
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 22-12-2011, 08:15

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory